Close

Rezultati i Sondazhit: A ju duket e drejtė rregullorja e re e forumit?

Votues
302. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  145 48.01%
 • Jo

  42 13.91%
 • Ka ende nevojė pėr ndryshime

  63 20.86%
 • Nuk mė intereson

  52 17.22%
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 84 prej 84
 1. #81
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-03-2013
  Vendndodhja
  Mitrovice
  Postime
  3

  Pėr: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Mendoj se eshte i domosdoshem, por vetem nese ato aplikohen edhe ne praktike.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hazir Hajrizi : 13-04-2013 mė 16:55 Arsyeja: gabin ne shtyp

 2. #82
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-02-2013
  Vendndodhja
  Diku nė Europe
  Postime
  6

  Pėr: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Rregullorja per mu ėshtė e pranushme.

 3. #83
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2015
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  1

  Pėr: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  pershendetje

 4. #84
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-09-2021
  Vendndodhja
  Tirane - Shqiperi
  Postime
  6

  Pėr: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Pėrshėndetje!

  Unė jam anĕtar i ri dhe ndoshta mendimi im nuk ka shumė vlerė, megjithatė mendoj se Rregullorja nė pėrgjithėsi ėshtė korrekte. Bazuar nė eksperiencėn time do tju sugjeroja si vijon:

  Sipas Regullores Forumi nuk mban pėrgjegjėsi pėr pėrmbajtjen dhe vėrtetesine e fakteve qė sillen nė shkrime tź ndryshme. Kjo ėshtė e drejtė por Forumi ėshte "shtėpia" e pėrbashkėt dhe kur dikush fyen, pėrpiqet tė denigrojė, apo njollosė figurėn e dikujt tjetėr pa tė drejtė dhe pa prova Administratorėt duhet tė mbajnė qėndrim dhe tė ndėrhyjnė. Forumi nuk mund tė lejojė tė mbajė nė faqen e vet shkrime denigruese dhe tė pavėrteta pa fund. Dikush mund tė bėhet anėtar vetėm pėr tė denigruar dikė dhe pastaj tė mos bėhet i gjallė mė nė Forum, ndėrkohė shpifjet e tij qėndrojnė tė publikuara duke cėnuar personalitetin e personave tė tjerė. Forumi vėrtet ėshtė demokratik, por demokracia ka rregulla. Rregulli kryesor ėshtė E VĖRTETA dhe askush nuk mund tė keqpźrdorė faqen e Forumit pźr qėllimet e veta, Pėr tė eleminuar kźto precedente do tju propozoja Administratorėve rishikimin si mė poshtė:

  1. Forumi nuk mban pźrgjegjėsi pźr pėrmbajtjen dhe vėrtetėsinė e fakteve qė publikohen nga autorėt. Nė rastet kur shkrimi cėnon persona tė veēantė dhe kundėrshtohet nga ky i fundit, autori i shkrimit duhet qė brenda 5 ditėve tė publikojė burimet, provat dhe faktet mbi tė cilat i mbėshtet akuzat. Nėse autori nuk sjell provat qė vĕrtetojnė akuzat Forumi do tė heqė shkrimin nga faqja e tij, si tź pa vźrtetė, do tė pėrjashtojė anėtarin nga Forumi dhe nese i cenuari apo organet e drejtesise kerkojne te dhena te identitetit per arsye te ngritjes se proceseve gjyqesore, Forumi do ti vere ato ne dispozicion".

  Ky pėrmiresim nė rregullore do tė ndalojė keqpźrdorimin e Faqe se Forumit nga persona tė paidentifikuar tė cilet denigrojne te tjeret.

  Faleminderit!

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

 1. Ēfare historie false mesohet ne shkollat shqiptare?
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 31-07-2009, 09:54
 2. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 07:33
 3. C'ka eshte Shqiptaria?
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-07-2004, 12:28
 4. Bashkėpunoni me forumin shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-11-2003, 08:55
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2002, 13:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •