Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 21 prej 21
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,650
  Faleminderit
  35
  91 falenderime n 85 postime

  Pr: Si lindn grupet kriminale shqiptare dhe format e para t trafikut.

  Hodaj: Grupet kriminale nuk lindn sot

  I ftuar n emisionin “Kjo jav”, zv/ministri i Brendshm, Julian Hodaj ka komentuar situatn e rendit dhe siguris n vend. Sipas tij, vrasjet q kan ndodhur s fundmi n Shkodr nuk jan produkt i nj nate, por t 25-30 viteve.

  Hodaj u shpreh se shum shpejt do t ket rezultate n lidhje me kto ngjarje.

  “Ajo q ndodhi n Shkodr, nuk sht produkt as i nj dite as i nj nate. sht fryt i asaj q sht mbarsur n kto 25 apo 30 vjet. Pra, sht nj situat e mbartur, sepse nuk lindn as sot as dje grupet kriminale, kan qen aty dhe kan operuar n terren. Kjo q ndodhi jan episode t lufts ndrmjet grupeve t ndryshme q kan uar n kt lloj rezultati, besoj dhe kjo sht pista q policia po ndjek. Gjithsesi policia sht e angazhuar fort, po mbshtetet edhe nga Ministria e Brendshme dhe agjencit e tjera ligjzbatuese dhe besoj shum shpejt do ket rezultate n kt drejtim”, tha Hodaj.

  ‘Shkodra sht nj nga qytetet ku ishte prqendruar edhe vmendja e forcs s ligjit, po nuk ishte i vetmi. N shum operacione e keni par q edhe lidhjet ndrmjet qyteteve jan goxha t afrta. Shkodra ka qen ndr qytetet q mbetet gjithmon problematike, mbetet n vmendje t policis s shtetit, por kjo nuk do t thot se vmendja sht hequr nga qytete t tjera.” -theksoi zv/ministri i Brendshm.https://lapsi.al/2019/04/06/hodaj-gr...uk-linden-sot/
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 06-01-2020 m 07:40

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Lidhja Shqiptare e Prizrenit
  Nga dodoni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 01:29
 2. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45
 3. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 12-04-2005, 15:53
 4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 29-05-2003, 00:29
 5. Lufta ndaj krimit te organizuar
  Nga Albo n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 19-06-2002, 22:23

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •