Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 61
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    Ditari i njė studenteje!

    undefinedse di pse ende te mendoj.s edi pse me mugon kaq shuem e qeshura jote,fjalet e tua,buzeqeshja jote.ndoshta sepse ste njoha kurre dhe ne mungesen tende te ndieja me shume.ti serdhe kurr dhe ende se di pse te kerkoja.kerkoja syte e tu mes mijera syve te tjere kerkoja pranine tende.po per dreq su shfaqe kurre.me le krjtesisht vetem dhe po em varros ne kete vetmi te gjate.apo kerkoja dika te cilen e beja perfekte me mendjen time.dhe ne te vertet ste kerkoja ty/?
    me ke bere shuem konfuze .skerkoj gje,vetem te hyje per nje moment nbe jeten time dhe te ndija buzet tua te me puthnin butesisht ne balle teksa flija.
    kerkoja dicka qe e kisha humbur apo dicka qe se kisha patur kurre?
    dua te me pergjigjet era sonte sepse truri sme punon ne kete vetmi qe me ka rrethuar.di vetem qe te pres ty endrra ime e neteve te dimrit!



    te pres.

  2. #2
    C O B sanguin Maska e whisper
    Anėtarėsuar
    14-11-2004
    Vendndodhja
    Toronto ( perkohesisht ne Tirane)
    Postime
    1,028
    Kam qene student para dy dekadash,por kjo s'me pengon te te kuptoj ne ato qe shkruan,studente 22.Do te vije nje kohe qe do te kesh frike te hapesh faqet e nje ditari te shkruar ne kohen e arte te studentit.Dhe a e di se cila gje na tremb me shume? Sinqeriteti dhe intensiteti i ndjenjave qe kemi perjetuar pikerisht ne castin kur ato rreshta hidhen ne faqet e ditarit....
    Bukur! Me lejo te te pershendes me nje strofe te vogel te shkruar kur isha student:

    Nje nate kur student isha,
    i vetem dhe larg nga te tjeret,
    vetem njezet leke ne xhep kisha
    e shkova e pashe "Te mjeret"...

    ps.Dikur nje bilete kinemaje bente 20 leke.
    ......dhe Udhe e Qumeshtit ne qiell
    drejt gjinjve te tu me ndjell...

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    erdhi nje momemnt.

    erdhi nje momemnt qe doja te dija per ty megjithse ste njihja.te dija per jeten tende.te dija menyren s esi fljije.te vije vetrem per nje momemnt me shkulamat e eres vetem per te te pare tek lije.te perkedhelja butesisht floket e tu,te qendroja prane teje.te behesha engjelli i gjumit tend megjithse ste njihja.nje engjell qe te ruan ne distance,sdo lejoja askend te bente te lotonin syte e ty,dhe pse ste njihja mendoja takimin epare me ty.s edi ckerkoja ne te vertte kerkoja te shihja syrte e nje fantazmaje apo kerkoja pranoine e dikujt qe zoti dikur do ta sillte ne jeten time.tani pres vetem vendimin e gjyqit qe eshte hapur per jeten time.me duket se do me dali vendimi i pafajsise.skam faj uyen.fajine kane syte e tu qe dhe ne gjume me magjeposin me mrekulline etyre.dua sdua do jem avokatja e vetvetes ne nej gjyq qe do kete mbarim vetem kur ti te mrekullosh boten me prezencen tende.eja q eky gjyq te kete perfundimisht fund zemra ime.
    kushtuar endrres time me te bukur.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136
    faleminderit per kurajon q eme jep crazy.ne te vertte perpiqem te shijoj ditet e fundit et jetes time studentore sepse jam ne vitin e fundit dhe e kuptoj q editet po me iken si ore dhe mbrapa lene vetem nej shije te hidhur.shije qe ta le kujtimi i atyre diteve.
    te uroj gjityhe te mirat

  5. #5
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anėtarėsuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahēen time
    Postime
    3,882
    O bote e trishtuar vezhgo vetetimen ne qiell, rrezen e forte qe ngjall vetem shprese, E pra atje duhet te shkosh drejt drites se forte te shpreses.

    Dito.

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    cdo te thote kurajo?

    cdo te thote kurajo?te mbeshtesesh te tjeret dhe ps e edi s eshte e kote?te dish se perpiqesh ta mbash ne jete megjithse vuan?apo ti japesh me shuem kurajo vetes me friken se neser mund te ejsh dhe ti ne vendin e atij?se di.por nese kurajo quajm,e dhe ate qe eshte ne prag te vdekjese dhe e inkurajojme se pas vdekjes e pret dicka me e bukur dhe pse ajo svjen kurre me pelqen em shume realiteti.te pakten do pergatitem qe me perpara per ate qe me pret.undefined

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216
    Jeta studentore, njė nga periudhat mė dinamike tė jetės, njė nga pėriudhat mė shpresėdhėnse, mė horizontėhapura, mė lumturiprurėse dhe mė zhgėnjyesja nė tė njejtėn kohė!
    Jeta studentore me shumė kujtime tė ėmbėla dhe me shumė pėrvoja tė ėmbla, me shumė ecejake jetėsorė, me shumė suksese qė hapin rrugėt e pakaluara tė jetės dhe brumosin definitvisht personalitetin e njė tė riu dhe tregojnė rrugėn e ardhme tė jetės profesionale.
    Por kjo jeta ka edhe diēka qė mbetet e shėnuar pėrgjithmonė nė zemrat studentore: dashuria e lindur nė bangat studentore e cila shpesh mbetet edhe dashuri e pėrjetėshme, por edhe dėshtimet nė jetė e nė dashuri, pėrvoja tė ėmbla dhe tė hidhura, pėrvoja qė lėnė gjurmė pėr tėrė jetėn.
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    Te kerkoj falje...

    sapo ike.u ngrite nga tavolina tere nerva dhe fillova te shikoj rrotull.isha une fajtorja qe ike ashtu ?pa me puthur?pa me thene naten e mire shpirt?te kam thene ndonjehre se sa te dua.e pra ne kete momentr dua te ta bertas me gjithe forcen e shpirtit.te dua shumeeeeeeee.
    ti ke mbyllur dhe telefonin dhe nuk vjen pergjigja sms te mia.ku je i dashuri im?ku je?te kerkoj.berats po sme degjon.se kupton qe uen ende jam pak femije ne shpirt?s edi se sa nbevoje kam pe rty per tu rriturr?mos me ler vetem te pergjerohem.
    nderkohe une pres dhe lutem qe zilja te bjeri ne anen tjeter te telefonit.dua vetem te te them me fal.sdoja te te beja te vuaje.me fal..,

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136
    ps eme le vetem em anktjin tim kete nate?pse ende me ben te vuaj?pse s ehap ate dreq telefoni.kam nevoje te te degjoj zerin shpirt.kam nevoje per ngrohtesine e zerit tend.kam nevoje epr ty shpirt.kam nevoje per eshjen tende,per perkedheljen tende.per puthjet etua.te lutem me ler te te tregoj serish se te dua.

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136
    ti ende se ke hapur telefonin dhe kam filluar te mos i besoj dhe fjaleve te shoqes time qe me thote dikur do ta hapi.pse te nxeha ashtu shpirt?sarrije te kuptoje qe ishte menyra ime per te te treguar qe te dua afer?te pergjerohem per cfare ke me te shtrenjte ne bote.hape tel.me ka marre malli per zerin tend dhe pse ka vec pak caste qe me mungon.po me ben te qaj mungesa jote i dashur...

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    Te dua jeta ime!

    deri tani ste kam lene gje pa thene jeta ime.te kam share.ste kam dashur.kam mallkuar diten qe iem me me takoi me ty.por tani jeta ime kuptoj qe je e vetmaj gje me te vertet imja.te dua jeta ime sepse je miku me besnik qe kam.te dua jeta ime sepse edua diten e neserme.e dua shkeqimin e diellli.e dua rrezatimin e yjeve.
    tani e kuptoj qe ishe gjithcka qe mendoja marrezi.te dua jeta ime!

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216

    I lumi ai

    Citim Postuar mė parė nga studente22
    deri tani ste kam lene gje pa thene jeta ime.te kam share.ste kam dashur.kam mallkuar diten qe iem me me takoi me ty.por tani jeta ime kuptoj qe je e vetmaj gje me te vertet imja.te dua jeta ime sepse je miku me besnik qe kam.te dua jeta ime sepse edua diten e neserme.e dua shkeqimin e diellli.e dua rrezatimin e yjeve.
    tani e kuptoj qe ishe gjithcka qe mendoja marrezi.te dua jeta ime!
    I lumi ai qe eshte i mbuluar me nje dashuri te tille. Ju uroj gjithe te mirat ne jete dhe sa me pak vuajtje dhe shume pak (si pune melmese) xhelozi, por fare pak a?
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    Nje cast nder mendimet e mia!

    qendroj e qete ne nje cep te dhomes.ti je aty me mua.me puth me perqafon po ndihem kaq vetem.me duket se asgje nga gjerat qe me ke dhuruar sme perket mua.sme perkasin as puthjet,as perqafimet e tua.ka caste qe me duket se sme perket as ti.se di pse ndihem keshtu po me duket se i perket dikujt tjetri dhe vashdoj te ndihem me e vetmuar se kurre.se di pse te dua kaq shume po te duash ty sehste krim.je kaq i embel.kaq i pafajshem.jane kaq te embla buzet e tua dhe pse ndiej se sme perkasin mua.dje filloje te me tregoje histori nga jeta jote.nuk e di ende nese do ndrijne ndonjehre aq shume syte etu kur do flasesh per mua.te shikoja nese dhe sme besohej,te kisha prane dhe nderkohe te ndieja kaq larg.ti ishe zhytur ne rrjedhen e mendimeve te tua dhe as qe e vije re se ishe aty me ty.por une isha aty me ty shpirt.sic dua te jem ne nje moment te jetes tende.po ti as qe me vije re.sdi cte bej.debora sapo ka filluar perjashta po skam ftohte.me shume me tremb kjo ftohtesi qe gjej ne shpirtin tim.aty ska vetem debore po tani ehste mbuluar nga akujt e rende te vetmise.
    mbreme me the qe me doje shume dhe qe do te kisha prane gjithmone.e di qe i ndieje ato fjale sic e diaj qe je shume i lidhur pas te kaluares.dhe uen dua te jesh imi,vetem, imi.
    me mire po dal pak perjashta.ndoshta po ti lutem eres qe fryn me furi do i marri me vete pak nga keto mendimet e mia.sdua te ndihem vetem kur te kam ne krahe.sdua zemra ime.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga studente22 : 27-11-2005 mė 04:16

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    nje dite me teper si emigrante!

    po kthehem nga qyteti ne te cilin studioj.poshte nga autobuzi arrij te shikoj detin.dhe pse ben shume ftohte eshte e vtmja gje qe me ndjell ne keto momente.ne mes te detit shikoj nje shkemb te vetmuar qe duket sikur i gezohet shkulmes se valeve.ato errethojne me dashuri dhe shkembi ndieht e lumtur seopse ndine ngrohtesine etyre.ndien s eeshte ne shtepine etij.ne kete moment ndiej qe e kam zili ate shkemb sepse ne te verette i vetmi person ne kete histori qe eshte i vetmuar jam une.shkembi ndohet ne gjirin e nenes te tij tokes dhe ne perkedheljen e te jatit detit.ndersa une jam krejtesisht vetem ne kete autobuz te mallkuar qe sdo doja te ndalonte me kurre.ende me kujtohen ditet e para ketu.pa ekuptuar cpo beja dhashe nje pergjigje pozitive kur me treguan qe do studioja jashte.kurse tani ska nate qe kalon pa mallkuar vet5en time per atevendim.sa e pafajshme isha atehere.me dukej vetja shume e forte te perballesha me gjithcka.sot gjithka kam kaluar me duken si mullinjte e eres perpara atyre qe me rezervon dita e nesermne.papritur u bera don kishot.dhe kush une?qe isha aq elumtur idten e pare.se dije ende cme priste ndoshta prandja su vija vehsin atyre qe me thonin te kihsa kujdes.
    ne cfare do shteti te jesh,ne cfare do kohe ne ngelemi perseri te huaj.dhe pse kemni te njejtat vlera si te tjeret ne jemi perseri te huaj.
    autobuzi po i afrohet qytetit ne te cilin ejtoj tani.neser do filloj nje dite tjeter.do ngrihme shume shpejt te shkoj ne pune.pastaj nese kam nerva te ulem te shfletoj ndonje liber.dhe me vone gjume.jete monotone.
    dhe une ende e kam zili shkembin e *vetmuar*!

  15. #15
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Citim Postuar mė parė nga studente22
    po kthehem nga qyteti ne te cilin studioj.poshte nga autobuzi arrij te shikoj detin.dhe pse ben shume ftohte eshte e vtmja gje qe me ndjell ne keto momente.ne mes te detit shikoj nje shkemb te vetmuar qe duket sikur i gezohet shkulmes se valeve.ato errethojne me dashuri dhe shkembi ndieht e lumtur seopse ndine ngrohtesine etyre.ndien s eeshte ne shtepine etij.ne kete moment ndiej qe e kam zili ate shkemb sepse ne te verette i vetmi person ne kete histori qe eshte i vetmuar jam une.shkembi ndohet ne gjirin e nenes te tij tokes dhe ne perkedheljen e te jatit detit.ndersa une jam krejtesisht vetem ne kete autobuz te mallkuar qe sdo doja te ndalonte me kurre.ende me kujtohen ditet e para ketu.pa ekuptuar cpo beja dhashe nje pergjigje pozitive kur me treguan qe do studioja jashte.kurse tani ska nate qe kalon pa mallkuar vet5en time per atevendim.sa e pafajshme isha atehere.me dukej vetja shume e forte te perballesha me gjithcka.sot gjithka kam kaluar me duken si mullinjte e eres perpara atyre qe me rezervon dita e nesermne.papritur u bera don kishot.dhe kush une?qe isha aq elumtur idten e pare.se dije ende cme priste ndoshta prandja su vija vehsin atyre qe me thonin te kihsa kujdes.
    ne cfare do shteti te jesh,ne cfare do kohe ne ngelemi perseri te huaj.dhe pse kemni te njejtat vlera si te tjeret ne jemi perseri te huaj.
    autobuzi po i afrohet qytetit ne te cilin ejtoj tani.neser do filloj nje dite tjeter.do ngrihme shume shpejt te shkoj ne pune.pastaj nese kam nerva te ulem te shfletoj ndonje liber.dhe me vone gjume.jete monotone.
    dhe une ende e kam zili shkembin e *vetmuar*!
    studente jeta ne mergim eshte shum e veshtire sidomos kur je vetem nuk ke familjen aty nuk ke shoqerine tende nuk ke asgje prej gjeje tenden ne ate vend te huaj.
    E kam provuar vet mergimin dy muaj ndenja mendoja se po plasja nuk duroja dot asnjeri doja familjen time doja shoqerine time doja gjuhen time SHQIPE.

    Studente s'edi pse shkrimet e tua qe lexoj ne Ditarin e forumit me ngjallin trishtime perse valle kjo gje mikeshe ime? Mos je gje e trishtuar ne ate vend ku je?

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    mbreme...

    kisha mbi dy ore qe rrotullohesha ne krevat.gjumi ende spo vinte te me bente te harroja problemet emia.sot kisha provim po cuditerisht sisha eshqetesuar per kete.mendja me rrinte evtem tek ty dhe te jeta jote.me kujtohet ende dita kur me the mirupafshim.duke qeshur me the do dalim perseri per kafe ne darke.dhe pse e dija qe sishte e mundur me mbushte vetem ideja qe do te kisha prane dhe nje nate me teper qoften kjo dhe ne endrrat e mia.kurse tani kane kaluar shume net qe nga ajo kohe dhe ti kohet e fundit ke filluar te mos me thuash as naten e mire.pse valle kjo?ku gabova?ende ndiej qe te dua me gjithe fuqine e shpirtit dhe ende ndiej qe ti me do.ku eshte faji im i dashur?cmund te beja tjeter?e di cfare?ndoshta prandaj sme ze gjumi sonte.kam nevoje te degjoj qe me do dhe qe neser do dlaim serish per kfae dhe p-se kjo dhe enderr...

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    harroje dhe gjej nje dashuri me te mire .
    mos u tremb dhe mbi germadhat e dashurise se vjeter nderto nje dashuri te re .
    meditimi i tepert te ben nostalghike dhe melankolike dhe nga kjo nuk ka dobi .

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Drita_Love
    Anėtarėsuar
    06-11-2005
    Vendndodhja
    SWEDEN
    Postime
    101

    Nuk ka pėrgigje...

    Pse? Si? Pse?

    Oh, nganjėher nuk kemi pėrgjigje,
    nganjėhere vetem ėshtė kėshtu,
    nuk ka arsye. Sikur tė kishte arsye do ta kuptonim pse,
    por nuk ka!
    Kush ėshtė ai? Realitet apo vetem njė krijesė e mendjes tėnde?
    Vetem njė iluzion i dashurisė?

    Nė qoftė se e ke njoftuar dashurinė mbrenda vetvetes me tė vertet,
    atėhere e ke kuptuar qė dashuria ėshtė njė forcė aq e madhe, aq e fortė dhe qė ėshtė e vetmja e cila e sheron vetveten. Pra mos u brengos!

    Dashuria ėshtė aty, dhe pse ndoshta vjen nė form tjeter.
    Pra mos u brengos, sepse ata tė cilėt e njofin dshurinė me tė vertet, nė fund e gjejn atė, sado vėshtirėsira qė kan!
    Dua te jem e lirė,te fluturoj,ZOTIN ta gjej dhe pėrjetoj, qė ne momentin e vdekjes tė mos mendoj qė kurrė as nuk jetova!

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216
    Mbrëmë quditërisht nuk isha vetëm. Në shtratin tim mu aty afër meje ishe ti! Më buzëqeshje lehtas dhe sikur një puhi më ledhatoje trupin Unë dridhesha nga emocionet dhe zgjasja duart drejt teje. Por për qudi duart e mia nuk takonin trupin tënd, vetëm një zbratësi ishte para meje. Mundohesha të të arrij, por ti ikje. Hapa krahët të të përqafoj, por ti fluturove sikur një engjull në qiellin e pafund.
    I zhgënjyer u ktheva në shtratin tim që tani më dukej sikur një arkivol, i ftohët dhe i huaj. Posa mbylla sërish sytë, ja përsëri ti, tani edhe më e bukur, edhe më e qeshur, edhe më e lumtur. Ashtu e veshur me fustan të bardhë, me kurorën rreth kokës, më ngjaje sikur mbretëresh e ëndërrave. E veshur me të bardha mu sikur bardhësia e shpirti tënd. Dhe unë të dëshëroja mu sikur frymëmarrjen aq të nevojshme për jetë. Ti ishe mu sikur vet jeta, ajo jetë pa të cilën nuk ka të ardhme dhe nuk ka as edhe të kaluar. Ti edhe në ëndërr ishe gjithëçka për mua. Ti dhe vetëm ti.
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e studente22
    Anėtarėsuar
    27-04-2004
    Vendndodhja
    duke kerkuar vetveten!
    Postime
    136

    mbreme...

    mbreme ishte nje nate si te tjerat.bente ftohte si parmbreme.kaloriferat ne dhome ende sishin hapur.hena se kishte nxjerre koken tamam si ditre me pare.por mbreme nuk ndihesha me vete.ndieja frymemarrjen tende dhe ndihesha kaq embelsisht.ti ishe i semure dhe mundohesha te te qendroja prane.por mbrem me dukej se kisha nje jete te tere qe te njihja.kisha nje jete te gjithe qe te prekja qe te doja,qe te ekrkoja.qe me mungonin puthjet e tua,qe kisha nevoje per ngrohtesine tende,qe ndieja prezencen tende ne cdo molekule te trupit tim.mundohesha te kujtoja cdo moment me ty por dhe pse ishin shume pak me mbushnin zbrazetine e zemres time.o zot i madh sdiaj cte beja qe te kuptoja qe sishe enderr.me dukej vetja paforca kur pashe dritat e para te mengjesit.do doja qe ly qytet te mos zgjohej asnjeher vetem ti te ishe me mua.po ja qe dhe rrezet e vetme te ketij dileli dimeror filluan te dalin dhe kesaj rradhe u largova une nga ty.dillei sapo kishte dale por cuditerisht une kisha shume ftohte.kishte ftohte zemra iem dhe kishte nevojen e ngrohtesise tende.te thashe qe qe dje i kam frike mengjeset...?

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Zekeria Cana: Ditari i luftës, 1999
    Nga Dita nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 09-06-2007, 02:51
  2. Suksesi i nje studenteje shqiptare nė Amerikė
    Nga RTP nė forumin Mentori akademik
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 23-05-2005, 12:31
  3. Pjese nga ditari qe s'mbaj - II
    Nga Henri nė forumin Ditari i meditimeve
    Pėrgjigje: 34
    Postimi i Fundit: 23-08-2004, 07:44
  4. Rugova ma shpėtoi jetėn... nga ditari i Renate Flottau
    Nga RTP nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 26-03-2004, 11:51
  5. Ditari I Njė Adoleshenti
    Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 31-08-2003, 23:29

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •