Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  355

  Kosovė: Plagoset Ekrem Lluka

  Pse more athue????

  Kosovė Plagoset Ekrem Lluka

  Sonte rreth orės 19:00 nė fshatin Zahaq tė Pejės u plagos biznesmeni Ekrem Lluka.


  Lluka ėshtė operuar nė Spitalin e Pejės dhe ėshtė jasht rrezikut pėr jetė. Sipas SHPK-sė nuk ka persona tjerė tė lėnduar. Sė bashku me Llukėn nė veturė ishin edhe Fatmir Gashi, deputet i AAK-sė dhe shoferio Ardian Belegu.

 2. #2
  Peja o qytet i bekuar
  Anėtarėsuar
  28-03-2002
  Postime
  310
  Jam i gezuare qe Ekrem LLuka nuk ka pesuare lendime te renda dhe Fatmir Gashi dhe Ardian Belegu nuk kane pesuare ndonje lendime.

  Meqe ra fjala, Ekrem Lluka eshte sponsorues kryesore i pothuajse te gjitha aktiviteve kulturore, sportive, dhe politike ne Kosove; ai eshte nje humanitari i cili e ka ndihmuare popullin e kosoves para, gjate, dhe pas luftes ne Kosove.

  Ekremi e ka shtyre biznesin kosovare drejt Europes duke hapur korporaten "Dukagjini" e cila eshte e organizuare dhe mjafte konkoruese ne Balkan.
  no respect whatsoever for authority - Richard Feynman.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2004
  Vendndodhja
  afer jush
  Mosha
  39
  Postime
  81
  shpresoj qe se shpejti te sherohete ekrem luka eshte me te vertete sponzorues i shume aktiviteteve sportive mbase lufte edhe biznismen i njhoure qe i ka shume puntore ne kompanite e veta,por eshte edhe ortak i vllezerve kariq te cilete e kane kompanine mobtel (braqa kariq)........kane qene nje ndere sponzoruesit e regjimite te millosheviqite........
  djema mos u ngutni se do te vie fundi i cdo privitvizmi dhe agresiviteti......

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Peja eshte si Palermo e viteve te shkuara..

  Ne se Ramushi nuk ben si thone Thaq Halit Kelmend Emrush Elshanat.. athere do luj kallashi ne zonen Pej Decan..
  Duhet te jene dy grupe kriminelesh ne ate zone..
  Nje grup jan ish bodygardet e Ramushit e grupi Tjeter i LKP-se se Hashim Halit Emrushave..

  Ky atentat ka lidhje besoj me ata qe jan idhnu me Koalicionin qe ben Ramushi me Rugoven..

  Te shiqojm..

 5. #5
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  37
  Postime
  1,043
  Citim Postuar mė parė nga Brari
  Peja eshte si Palermo e viteve te shkuara..

  Ne se Ramushi nuk ben si thone Thaq Halit Kelmend Emrush Elshanat.. athere do luj kallashi ne zonen Pej Decan..
  Duhet te jene dy grupe kriminelesh ne ate zone..
  Nje grup jan ish bodygardet e Ramushit e grupi Tjeter i LKP-se se Hashim Halit Emrushave..

  Ky atentat ka lidhje besoj me ata qe jan idhnu me Koalicionin qe ben Ramushi me Rugoven..

  Te shiqojm..
  Se besoj te jete aqq sa Palermo...Me sa kam degjuar stabiliteti ne Kosove sa vjen e rritet dhe grupet kriminale sa vijne e po eleminohen....

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e hajla
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  1,553
  patjeter do'te eleminohen...!
  nqse, duan ta shpetojn dhe koken e vet .nga qka i pret si te tjeret'...
  ,,FLITEJ NI FJAL POPULLORE (kadal fek se ka hendek)
  ,,kush po te nguc? tha vetja!.
  Vetja ti nxerrt syt,,"prite punen pa u ba se kur te behet mos ben za!!!,,
  per t" ja ngrit veti "Vepren" e mir esht shum zor e (per t" keqen esht shum leht)!
  Fjala,Fjala,Behet Belaja)
  gur, gur,"Ndertohet Kalaja.
  Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

Tema tė Ngjashme

 1. Debati i Knusve (gjelave)
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 05:15
 2. Intervistė me Myftiun e Kosovės, Mr. Naim Tėrnava
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-01-2009, 19:13
 3. Mėsimet e nxjerra nga dhuna nė Kosovė
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 15-07-2006, 13:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •