Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 52 prej 52
  1. #41
    Dy postimet e fundit lidhen me njė temė mė tė gjerė se sa tema e kėtushme. Pavarėsisht nga kėnaqėsia pėr t'iu pėrgjigjur kolegėve, uroj qė tė mbetemi brenda temės konkrete.

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-03-2006
    Postime
    35
    @ BB_ose_bb,

    OK, e kuptoj qe edhe pergjigjja ime ketu nuk ishte ne vendin e duhur (sepse ketu behet fjale per perkthimin tend), ndaj kjo eshte pergjigjja ime e fundit ne kete teme. Gjithsesi, pamja jote rreth perkthimit eshte mjaft e ndryshme nga ajo e imja, dhe une nuk pajtohem me te (per momentin). Sa per perfundim, une 'Build' e perkthej "bazė" (p.sh. version 3.1, build 3 = versioni 3.1, baza 3).

  3. #43
    Kam nevojė URGJENTE pėr dikė/kėdo qė pėrdor Mac dhe qė do tė ishte i gatshėm tė bėjė njė seri provash lidhur me pėrkthimin nė mjedis Mac. Provat janė thuajse automatike, mjafton tė kuptohet Anglishtja dhe tė ndiqen udhėzimet, qė mė tepėr janė tė llojit "Klikoni kėtu".

    Vendi ku gjenden provat qė duhen bėrė: https://litmus.mozilla.org/index.cgi
    Regjistrimi si pėrdorues ėshtė i thjeshtė fare dhe drejt e pas tij jeni gati pėr punėn konkrete:

    https://litmus.mozilla.org/run_tests.cgi?test_run_id=13

    Kemi vetėm nja 30 orė afat. Pėrndryshe nuk do tė mund tė pretendojmė dot pėr RC1!!!
    Faleminderit paraprakisht !

  4. #44
    Firefox-in nė Shqip, sipas sistemit operativ tė secilit, do ta gjeni nė njė tjetėr lidhje nga ato tė dhėna mė sipėr deri tani:

    http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.o...lla1.9.0-l10n/


    Nė kėtė faqe kėrkoni lidhjen e duhur pėr sq - simboli i gjuhės shqipe - dhe pėr sistemin operativ qė pėrdorni.

  5. #45
    Edhe une ju them qe te perdorni firefox sepse eshte shpallur si me e mire se I7 dhe I6

  6. #46
    Anagramisti Maska e Mister Enigma
    Anėtarėsuar
    06-08-2004
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    2,636
    Deshe tė thuash IE7 dhe IE6. :P
    Kodi:
    Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

  7. #47
    Hedhja e ardhshme nė qarkullim e Firefox 3-shit po shėrben si shtysė pėr njė tjetėr fushatė nga Spreadfirefox.
    Ēudia i takon Shqipėrisė, e cila deri nė kėtė ēast ėshtė nė krye tė atyre qė presin hedhjen nė qarkullim, me diferencė tė dukshme edhe me gjuhė si gjermanishtja apo polonishtja, tė cilat kanė pasur pėrherė njė pėrgjigjje shumė mė tė fuqishme nga pėrdoruesit pėrkatės sesa ne.

    Uroj qė tė mos jetė shaka e ndokujt.

  8. #48
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    BB ai firefoxi shqip ma ka mbush pc. plot me spiuna,prandaj mos i bej aq shume reklame.
    Pershendetje.

  9. #49
    BB, me siguri ka njė gabim aty tek ato shifrat, kur unė "votova" dje ishte diku tek 4506. Mozilla s'duhet tė bėjė shaka tė tilla qė mund tė keqpėrdoren nga tė tjerėt.

    Drague, mos ta ka mbush FSH-ja kompjuterin me spiuna mer!
    U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
    Usually he takes the clip out

  10. #50
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga helios Lexo Postimin
    BB, me siguri ka njė gabim aty tek ato shifrat, kur unė "votova" dje ishte diku tek 4506. Mozilla s'duhet tė bėjė shaka tė tilla qė mund tė keqpėrdoren nga tė tjerėt.

    Drague, mos ta ka mbush FSH-ja kompjuterin me spiuna mer!
    Helios kjo ishte shaka me duket

  11. #51
    helios,

    Nuk ishte shaka e Mozilla-s. Bėhej fjalė pėr "spammer" dhe gjendja ėshtė normalizuar.

  12. #52
    drague,

    Firefox-i nuk ka nevojė pėr reklamėn time. Pėr gjithė ato qė ofron, jemi ne mė duket qė kemi nevojė pėr programe tė tilla.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

  1. Firefox brėnda Firefox
    Nga edspace nė forumin Lajme nga informatika
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 13-04-2007, 21:32
  2. Si ti veme 'turbo' firefox
    Nga werewolf nė forumin Trajnim & leksione
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 06-11-2004, 16:28

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •