Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 37
 1. #1
  ALb@SouL NetWo®K Maska e [A-SHKODRANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2003
  Vendndodhja
  EUROPE
  Mosha
  49
  Postime
  245

  Arrow Pershndetje nga Aleksi.

  Pershendetje te gjithve.

  Me quajne Aleks dhe jam nga shkodra nje prezantim te vogel sa per tu rinjoftur se une kam qene ne ket forum me nickun Shkodra-Jone dhe kam pasur 1 vjete pa hyre ne chat per arsye personale.
  Jam njeri i thjeshte dhe ne chat jam me nickun [A-SHKODRANI].
  Kam 31 vjec dhe jam punetor i thjeshte jetoj ne ITALI dhe kam mbaruar gjimnazin ne shkoder me pelqen kompiuterit dhe kohen e lire e kaloj ne kompiuter jam shok i te gjithve dhe deshiroj te jap kontributin tim ne kete forum dhe te gjithe qe me njofin mire shpresoj te japin mendimet e tyre per mua.
  Pershendes ne vecanti stafin ALBASOUL qe i dhane mundesine shqipetarve edhe pse jane larg njeri tjetrit qe te bashkohen serisht me kohen mderne te kompiuterit.  Faleminderit per mirekuptimin Aleksi [A-SHKODRANI].
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [A-SHKODRANI] : 20-11-2004 mė 22:20

 2. #2
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260

  Mire se erdhe patriot!

  Deshiroj qe tja kaloni sa me bukur dhe me humor.
  Te uroj suksese ne cdo aspekt te jetes sate.

  Gjith te mirat,
  Me Respekt!
  Arbresha........

 3. #3
  i/e larguar Maska e selina_21
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Mire se na erdhe Aleks!!

  Kalofsh sa me bukur ne Forum.

  ====Gjithe te mirat' SeLiNa_=====

 4. #4
  i/e larguar Maska e forum126
  Anėtarėsuar
  05-10-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  1,198

  Thumbs up mire se vjen!

  mire se u keke kthy prap,

  po hajt mor ta marrsha, po hajt mo robt

 5. #5
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  Mir se erdhe

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Mire se na erdhe Aleks!!

  Kalofsh sa me bukur ne Forum.

  ====Gjithe te mirat' Artoni=====
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 7. #7
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  39
  Postime
  1,322
  Pershendetje Aleks!
  =][][=][][=][][=][][=
  mireseerdhe, dhe gjithe te mirat!

  {^_^}
  ::|maDes!gn © 2009|::

 8. #8
  shtriga Maska e shtrigaa
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  kudo midis jush
  Postime
  290
  mire se erdhe aleks

 9. #9
  ALb@SouL NetWo®K Maska e [A-SHKODRANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2003
  Vendndodhja
  EUROPE
  Mosha
  49
  Postime
  245

  Arrow Faleminderit te gjithve :)

  Falenderoje te gjithe qe kane shkruar mirseardhjen time mbas nje viti pa INTERNET .

  Ashtu si ju edhe une do kisha deshire qe te shkruaj dicka rreth nesh, qe kur shqipetaret jane te lidhur ngushte me njeri tjetrin eshte gjeja me e cmueshme dhe me e pasur ne traditat shqipetare . Shpresoje qe te jete nje lidhje e ngushte per gjithe shqipetaret ne bote.

  Ju falenderoj te gjithve . Me respekt ALEKSI [A-SHKODRANI].

 10. #10
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Mirese erdhe ne forumin shqiptar ALEKS.....
  uroj t'ia kalosh sa me mire dhe te kesh tema te bukura per te na ofruar.....
  pershndetje nga Piranha....
  ps: ku rri ne itali ???

 11. #11
  ALb@SouL NetWo®K Maska e [A-SHKODRANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2003
  Vendndodhja
  EUROPE
  Mosha
  49
  Postime
  245
  Citim Postuar mė parė nga Piranha
  Mirese erdhe ne forumin shqiptar ALEKS.....
  uroj t'ia kalosh sa me mire dhe te kesh tema te bukura per te na ofruar.....
  pershndetje nga Piranha....
  ps: ku rri ne itali ???
  Faleminderit per mesazhin naqe .Un rri ne ROME naqe qe ne vitin 1996

 12. #12
  Hold_my_pencil Maska e InF^jaM
  Anėtarėsuar
  08-07-2004
  Vendndodhja
  Tirana
  Mosha
  39
  Postime
  144
  Mire se erdhe ja kalofsh bukur ketu ne forum
  {RiChMoNd}

 13. #13
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  43
  Postime
  572
  Mireserdhe! Kalofsh Sa Me Bukur Mes Nesh
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 14. #14
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Aleksoo mire se erdhe edhe ne forum naqe.
  Te uroj tja kalosh sa me kendshem

 15. #15
  ALb@SouL NetWo®K Maska e [A-SHKODRANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2003
  Vendndodhja
  EUROPE
  Mosha
  49
  Postime
  245

  Arrow Faleminderit naqe :)

  Faleminderit per mesazhin qe me shkrove naqe.
  Pershendetje nga ALEKSI [A-SHKODRANI][COLOR=DarkRed][SIZE=7]

 16. #16
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Aleks Mir se erdhe midis nesh.

  Odeon.

 17. #17
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  38
  Postime
  1,043
  Aleks mire se erdhe ne forum ia kalofsh sa me mire ktu

  Midis miqve nga e gjithe bota....

 18. #18
  ALb@SouL NetWo®K Maska e [A-SHKODRANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2003
  Vendndodhja
  EUROPE
  Mosha
  49
  Postime
  245

  Arrow Ju falenderoj te gjithve.

  Faleminderit te gjith shqipetarve ne bote

 19. #19
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  MIre se erdhe

  ja kalofsh mire ne shoqerine e shqiptarve
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 20. #20
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  39
  Postime
  6,849
  Mire se vjen ne forum dhe kalofsh sa me mire.


  Stormi
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Rusi: Ndėron jetė Patriku i Moskės, Fortlumturia Aleksi II
  Nga arbereshi_niko nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-12-2008, 08:28
 2. Aleksin e lamė tė vdesė
  Nga Humdinger nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 10-01-2007, 20:11
 3. 17 Korrik: Shen Aleksi
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-07-2006, 18:15
 4. Pontifex Maximus dhe bashkimi i feve
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 16-05-2006, 00:52
 5. Aleks
  Nga macia_blu nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-11-2005, 01:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •