Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 142

Tema: Puthja

 1. #1
  ~¤Ļs §ōōō..Mmmm Mmmm Gōōd Maska e PaMeLaA
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  In My Skin!
  Mosha
  35
  Postime
  189
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  C'fare eshte puthja per ju?

  Pėr mua, mėnyra mė e mirė pėr tė shprehur ndjenjat, tė cilat ruaj pėr atė qė e dua!

  ju ftoj tė jepni mendimet tuaja

 2. #2
  x Maska e Elbasani_ChiCKA
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Mosha
  34
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  per te shprehur ndjenjat megjithate varet
  Baby_girl

 3. #3
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Puthja eshte magjija dhe frymezimi i ndjenjaveqe nuk shprehen dot me fjale,e nuk lexohen dot me sy.
  Puthja e nje femre shpesh te jep vizen per ne parajse.
  Me nje puthje nje grua ben qe ndjenjat e cdo burri te shkrijne si qeri.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 4. #4
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Cfare eshte puthja per ju?


  Ja cka thene nje nga poetet me te medhenj Robert Burns.

  Puthja eshte kaq e vjeter sa vete njeriu ne kete bote.
  Por shume njerez thone se ajo eshte edhe mekatare.
  Po te mos ishte e ligjshme,gjykatesit nuk do e lejonin
  Po te mos ishtee shenjte,shenjtoret nuk do ta provonin.
  Po te mos ishte e embel e mrekullueshme vajzat nuk do ti dhuronin.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 5. #5
  sexy lil' devil Maska e CUTE_GIRL
  Anėtarėsuar
  01-07-2003
  Vendndodhja
  where ever i wanna be
  Mosha
  34
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une them varet
  ndonjehere s'do te thote gje dhe
  ndonjehere eshte dicka e madhe
  You like the way I dress
  The way I wear my hair
  Show me off to :^yllka all your friends
  Baby, I don't care
  Just as long :^yllka as you tell them who I am

 6. #6
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  42
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  puthja esht embelsira me e mire mbas 1 darke me shume kolesterol
  nga 1 puthje une mund te kuptoj nese ajo vajz qe une po puth me do.
  ok boll bera shaka une ja ta them une me pak fjal ca esht puthja per mua
  Tani e di jetoj me frymen tende cdo dite, tani e di sesa te dua, ne parajse me cojne buzet e tua se dua te te puth cdo mbremje deri ne mengjez dua te te them te dua dhe pastaj te vdes
  Peace
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Idmon
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  detroit
  Postime
  81
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Puthja eshte nje provokacion ne veri per te pushtuar jugun.
  nuk ka rendesi

 8. #8

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  PUthja EShte HImNi I DAShuRIsE
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  36
  Postime
  511
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  puthja nuk pershkruhet dot ne fjale.... do ti humbiste vetem vlera neqoftese do mundoheshin ta pershkruanim... mos harroni, shume gjera ne kete bote nuk pershkruhen dot me fjale, POR DUHET TE NDJEHEN ME ZEMER

 10. #10
  Full Time Killer
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  123
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Puthja esht gje shum me vlere ne dashuri, un se di por ne qofte se do puthja nje femer do doja ta doja ate femer me shpirt qe ti jepja nje puthje me shpirt, megjithse sikur e tha dhe gerta qe puthja spershkruhet por ndjehet ne zemer!

  deni
  Sjam aq i mir sa dukem Sjam aq i keq sa dukem!

 11. #11
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  34
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pamela ku te bije ndermend edhe ty me hap keshtu temash.a po nga inati im e hape

  po i pergjigjem kesaj teme .
  Puthja eshte fillimi i dashuris .edhe ato qe ka than kolombi
  Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-06-2003
  Vendndodhja
  ITALY
  Mosha
  35
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  puthja per mua eshte si shkrepja....ndez ndjenjat
  ate qe te trazmeton nje puthje nuk arrin t'a trazmetoj azgje ne bote....
  chi dorme non piglia pesci

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Edmond83
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  China Town
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  puthja ........... ka lloj lloj puthjesh

  po per mendimin tim puthja me te dashuren

  eshte sa per nxemje me filllu me bo munje ..
  RRaK LLdAk FaK

 14. #14
  legally brunet Maska e maz
  Anėtarėsuar
  14-09-2002
  Vendndodhja
  ne planetin tim
  Postime
  197
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nqs ke rene ne dashuri e kupton qe puthja esht nje pjes e rendeshishme per 1 cift per ti tregu njeritjetrit sa duhen& te shprehin thellesin e ndjenjave te tyre.Po ke lloj lloj puthjesh.mund te puthesh 1 per fun,mund te puthesh nje se te pelqen,se je bored po mbiteghitha mund te puthesh 1 se e do & smund te besh pa te&se do ta marresh oxigjenin dhe ta ndaj me te.puthjet me tasty jan ato me te dashurin &sa me gjet te rrish me 1 aq me tasty behen&me pasionante. respect maz
  SO CLOSE UR EYES AND LET ME KISS U & WHILE U SLEEP I WILL MISS U

 15. #15
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  38
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Re: C'fare eshte puthja per ju?

  Postuar mė parė nga Pamelaa
  Pėr mua, mėnyra mė e mirė pėr tė shprehur ndjenjat, tė cilat ruaj pėr atė qė e dua!

  ju ftoj tė jepni mendimet tuaja
  Per c'fare puthje behet fjala?

  Nese behet fjal per ate qe mendoi un nuk besoi se ka fjale qe ta pershkruaj!
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 16. #16
  Perjashtuar Maska e Mona
  Anėtarėsuar
  03-07-2002
  Vendndodhja
  Away from you....
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Puthja eshte poezia me e madhe e dashurise...

  Puthja eshte premtimi i shkruar ne buze...

  Puthja eshte: dashuri, besnikeri, miqesi, pasion, adhurim dhe embelsi....

  Puthja eshte Lule ne kopshtin e perkedheljeve...

  Une i kuptoj puthjet e tua, po ti te miat...? (Shakespear)

 17. #17
  ** Vijezim Drite ** Maska e Altina
  Anėtarėsuar
  07-09-2003
  Vendndodhja
  Ne kohe, ne diell, ne ere...
  Postime
  158
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  KAne thene se Puthja eshte Preludi i Dashurise.
  Vetem ajo qe nuk mund te genjeje. Tregon ndjesine e vertete te shpirtit.
  I vizatoj keto shkronja ....
  Ashtu si ben dita me imazhet e saj, qe pastaj fryn mbi to dhe s'kthehet me pas...

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-09-2003
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  37
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ketu ka ndodhur nje moskeqkuptim.
  Duhet ti sqaroni njerezit

  Me puthje cfare nenkuptohet:
  puthje midis nenes e bijes, midis nenes e te birit, midis babait e bijes, midis midis babait e te birit, apo ndonje alternative tjeter.

  T ju them te drejten puthje kam dhene shume ne jeten time, por ato alternativat tjera i kam frike.

  Sapo tja nisni drejt asaj puthje partnerja do ju keqkuptoje dhe do filloje te sillet ne menyre te quditshme.

  Me fjale te tjera:

  "PUTHJA E KA BISHTIN MBRAPA"
  ..........................................

 19. #19
  plaē te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga La_Lune
  PUthja EShte HImNi I DAShuRIsE

  Hallal Qumshti qe te ka dhene Nena.
  Jam ne Nje mendim me ty.
  " not yet "

 20. #20
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Anėtarėsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,034
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Puthja te jep Jete ( kshu ka thene nje shoqja ime )

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Puthja dhe vendet publike!
  Nga Davius nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 85
  Postimi i Fundit: 17-03-2015, 05:46
 2. Ēfarė ėshtė puthja, ndjenjė apo pasion?
  Nga IL__SANTO nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 06:21
 3. Puthja per shendetin
  Nga atropin nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 03-11-2008, 05:43
 4. Puthja magjike.......
  Nga DI_ANA nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 17-07-2008, 08:57
 5. Si eshte puthja e pare?
  Nga andreee nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-08-2005, 15:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •