Close
Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 351 prej 351
 1. #341
  i/e regjistruar Maska e Ceni-1
  Anėtarėsuar
  18-10-2012
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  32
  Postime
  832

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Urime te gjithe besimtareve muslimane festen e Fiter Bajramit !
  “Fe e vetme (e pranuar) tek Allahu ėshtė Islami” (Ali Imran, 19).

 2. #342

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Gezuar!
  ...
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 3. #343
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Gėzuar festėn e Fitėr Bajramit pėr gjithė myslimanėt e forumit! Gjithė tė mirat pėr juve e familjet tuaja!
  AUTOCHTHONOUS

 4. #344
  i/e regjistruar Maska e Cerebro
  Anėtarėsuar
  11-07-2014
  Postime
  125

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Gėzuar besimtarėve myslymanė, dhe tė gjithė shqiptarėve tė tjerė. Vet nuk besoj nė asnjė Zot, por mendoj se ajo qė besimtarėt quajnė shpirt, ėshtė Uni i ēdonjėrit prej nesh, pra diferenca te vogla qė na bėjnė tė ndryshėm... dhe tė cilat duhen respektuar, sepse nė doni janė krijuar nga Zoti, ose nga evolucioni - gjithsesi janė vlera. Jeta ėshtė e ēmuar!

  Gėzuar!
  Tomorrow Never Dies.

 5. #345
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Qfar dite e vecantė....

  Urime Festėn e Fiter Bajramit Tė Gjithė Besimtarėve MUSLIMAN !

  Allahu na e mundėsoft tė gjithėve qė qdo bajram tė kalojmė nėn hijen e lumturisė dhe besimit...

 6. #346
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,912

  Urime festėn e Fitėr Bajramit

  Urime festėn e Fitėr Bajramit

  Citim Postuar mė parė nga Gi de Masha Lexo Postimin


 7. #347
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  Pėr: Urime festėn e Fitėr Bajramit

  Urime festen e Fiter Bajramit. Gezimi, Shendeti dhe Lumturia le t'ju shoqeroj juve dhe te afermit tuaj ne keto caste festive. Le te jete kjo dita e paqes, dashurise dhe miresise.

  Miqesisht Ervisi
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 8. #348
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pėr: Gėzuar Fitėr Bajramin!

  Gezuar e per shume vjet festen e Fiter Bajramit. Urime te gjitheve atyre qe sakrifikuan gjithe muajin e Ramazanit me agjerim e adhurim ndaj Allahut xh .sh.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 9. #349
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-11-2009
  Postime
  26

  Pėr: Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Urime Festa e Fiter Bajramit, paqja dhe mėshira qoft mbi ju dhe familjet tuaja,

 10. #350
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  urime per shum vjet

 11. #351
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,595
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Gezuar festen e Bajramit te gjithe vellezerve dhe motrave muslimane, Allahu qoft me ju, u pranoft agjerimin pergjate gjithe ketij muaji te shenjte te Ramazanit dhe fati dhe lumturia te mbizoteroj mbi ju dhe familjet tua, paqja dhe meshira e Allahut qofte me ju!
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718

Tema tė Ngjashme

 1. Gezuar Kurban Bajramin!
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 395
  Postimi i Fundit: 31-07-2020, 04:50
 2. Ku do te kaloni festat e Vitit te Ri dhe Bajramin
  Nga rina_ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-12-2006, 11:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •