Close
Faqja 14 prej 18 FillimFillim ... 41213141516 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 280 prej 351
 1. #261
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Gezuar, ju uroje shendet dhe bereqet ne familjet tuaja :-)))
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 2. #262
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  ░░░(Æ`:“Æ)░ Ramazan
  ░.(Æ`•.\|/.•“Æ) Buzeqeshje
  ░(`♥•.(۞).•“Æ)░(Æ`:“Æ) Falje
  ░ (_.•“/|\`•._)(Æ `•.\|/.•“Æ) Meshire
  ░ ░ (_.:._)░░(Æ`•..(۞).•“Æ) Bamiresi
  ░░♥░ (Æ`:“Æ)░(_.•“/|\`•._) Paqe
  ♥░.(Æ `•.\|/.•“Æ)░(_.:._) Besim
  ░ (Æ `•.(۞).•“Æ) Durim
  ░ ░(_.•“/|\`•._) Dashuri dhe shprese
  ░░ ░ (_.:._)“.•“  Urime festa e Fiter Bajramit.

  #VamosArgentina

 3. #263
  Urime Festa e Fiter Bajramit!
  "Koka duhet pėrkulur zemrės"

 4. #264
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,913

  ja njė urim qė mė ka bėrė pėrshtypje

  Vera Kurti
  Nuk ka shume rendesi nese AGJROVE apo jo...ne je myslyman apo katolik...bektashian apo jahudist...rendesi ka te jeshe njeri I MIRE dhe NJEREZOR..! Gezuar te gjitheve ne kete Dite te shenjte te Myslimaneve..!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 5. #265
  Thirr ne rruge te Zotit! Maska e IslamInfo
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,457
  Ju faleminderit per urimin projekt21, edhepse nuk pajtohem me ate citatin tend, ka rendesi po si, ka rendesi, sepse E VERTETA ESHTE VETEM NJE.

  Sidoqofte urime te gjitheve festen e bajramit!

 6. #266
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,913
  Citim Postuar mė parė nga IslamInfo Lexo Postimin
  Ju faleminderit per urimin projekt21, edhepse nuk pajtohem me ate citatin tend, ka rendesi po si, ka rendesi, sepse E VERTETA ESHTE VETEM NJE.

  Sidoqofte urime te gjitheve festen e bajramit!
  pėrshėndetje IslamInfo, nuk e kam thėnė unė kėtė. E ka thėnė njė zonjė shumė e dėgjuar, shumė e mirė, ndaj mė bėri pėrshtypje dhe e solla edhe tek ju:

  Vera Kurti
  Nuk ka shume rendesi nese AGJROVE apo jo...ne je myslyman apo katolik...bektashian apo jahudist...rendesi ka te jeshe njeri I MIRE dhe NJEREZOR..! Gezuar te gjitheve ne kete Dite te shenjte te Myslimaneve..!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 7. #267
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Gezuar Fiter Bajramin te gjithe besimtareve Muslimane. Allahu jua pranofte agjerimin dhe ju shperblefte me xhennet inshallah. Amin.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 8. #268
  i/e regjistruar Maska e I KTHYERI
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Postime
  85
  Dhe nga ana ime, me respekt gezuar bajramin per te gjithe besimtaret myslimane.

 9. #269
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga POKO Lexo Postimin
  Mbi gjitha shpresoj dhe uroje qe Zoti te na bashkoje ne shqipove,per te ndertu atedheun tone,ne paqe e harmoni me njeri tjetrin...Se "vallai" per tjer,nuk i rruhet leshi kuj per shqiptaret...kaq
  Tamam e ke thane ...
  Gezuar per shume vjet te gjithve .
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 10. #270
  i/e regjistruar Maska e urtesia
  Anėtarėsuar
  22-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Dardani -Iliride
  Postime
  430
  PĖR MOT E JETĖ GĖZUAR, FESTA E FITR BAJRAMIT

  jete e shendet, fat dhe lumturi, Allahu te pranoj lutjet dhe ibadetet e bera.
  Lutem qe gjate ketij muaji te kemi deshmuar devotshmerine tone.
  urtėsia

 11. #271
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Urime edhe nga ana ime.

  Ēdo vepėr vlerėsohet,
  Jeta duhet te jetohet,
  Gjeja e shenjt duhet te ēmohet
  Dhe kjo dit e bekuar duhet te festohet ...
  ME FAT FESTEN E BAJRAMIT
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 12. #272
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  Me Fate festa e Fiter Bajramit antare te nderuar!

  Zoti na pranofte lutjet dhe na befte kabull agjerimin.

  Qoft ky vite,viti i paqes,dashuris,lumturis dhe suksesit per te gjithe ne.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #273
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1
  Gezuar tetovare festen e Fiter Barjamit! Gezuar te gjitheve qe festojne Fiter Barjamin nga teta!

 14. #274
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Postime
  689
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Me Fate festa e Fiter Bajramit antare te nderuar!

  Zoti na pranofte lutjet dhe na befte kabull agjerimin.
  Qoft ky vite,viti i paqes,dashuris,lumturis dhe suksesit per te gjithe ne.

  Desha edhe une nga mergimi te percjelli, Urimet e mija...per ne Atdhe e ku do qe ju kane sjelle valet e jetes!
  Gėzuar Fiter Bajrami!
  Zoti ju falet mekatet e ju shtofte te mirsit-bamirsit juve!
  Kabull ju befte zoti Axherimin te gjithe atyre qe kane Axheruar!Amin!
  Gezimi, Shendeti,Suksesi, Lumturia e begatofte kete vit!Amin

  Ilrana
  ps.Me Fat, Fiter Bajrami!Qika e Tetoves e gjithe te mirat ne jete!
  Le te sjelle ky Bajram gjithe te mirat!
  te fala e perqafime nga mergimi!

 15. #275
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Gezuar tetovare festen e Fiter Barjamit! Gezuar te gjitheve qe festojne Fiter Barjamin nga teta!
  Citim Postuar mė parė nga Ilirana Lexo Postimin
  Desha edhe une nga mergimi te percjelli, Urimet e mija...per ne Atdhe e ku do qe ju kane sjelle valet e jetes!
  Gėzuar Fiter Bajrami!
  Zoti ju falet mekatet e ju shtofte te mirsit-bamirsit juve!
  Kabull ju befte zoti Axherimin te gjithe atyre qe kane Axheruar!Amin!
  Gezimi, Shendeti,Suksesi, Lumturia e begatofte kete vit!Amin

  Ilrana
  ps.Me Fat, Fiter Bajrami!Qika e Tetoves e gjithe te mirat ne jete!
  Le te sjelle ky Bajram gjithe te mirat!
  te fala e perqafime nga mergimi!
  Falemdnerit Teta dhe Iliriana.

  Ne lutemi per te gjithe,pamvarsishte se ciles fe i perkasin,dhe lutja jone eshte:

  Zoti na bekofte te gjitheve,na gezoft dhe na dhashte mira..

  ps/ Do u kisha qerasur me nje bakllava qe kam pregaditur me ndihmen e nuses xhaxhit,por me mire e leme per neser,se kush e di si me ka dalur

  u perqafoj forte.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 16. #276
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2005
  Mosha
  36
  Postime
  288
  A bon me uru pa u fal bajrami a . Ather edhe prej meje urime te gjithve kush e ka mbajt ramazanin edhe te gjith myslimanve ne tan boten

 17. #277
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Citim Postuar mė parė nga Ereza Lexo Postimin
  A bon me uru pa u fal bajrami a . Ather edhe prej meje urime te gjithve kush e ka mbajt ramazanin edhe te gjith myslimanve ne tan boten
  loool mos harro se ketu nuk ka vetem prej Shqiperie , ne Australi eshte duke u fal Bajrami tani
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 18. #278
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,753
  .............
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 19. #279
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,534
  Me respekt - gezuar festa, me fat Fiter Bajrami per te gjithe shqiptarėt tė besimit Islam....
  Gjej kohen tė lexosh, ėshtė themel i tė diturit.

 20. #280
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360
  Perhajr Bajrami vllezer dhe motra te besimit islam, Allahu e pranoft agjerimin se bashku me lutjet tona. Tridhjet dite agjerim dhe perkushtm ndaj krijuesit, jane argumenti me i mire i besimit ne zotin nje dhe ne diten e gjykimit, falenderimi i takon Allahut qe na beri prej besimtareve.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 18-08-2012 mė 19:14

Faqja 14 prej 18 FillimFillim ... 41213141516 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gezuar Kurban Bajramin!
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 395
  Postimi i Fundit: 31-07-2020, 04:50
 2. Ku do te kaloni festat e Vitit te Ri dhe Bajramin
  Nga rina_ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-12-2006, 11:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •