Close
Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 351 prej 351
 1. #341
  i/e regjistruar Maska e Ceni-1
  Anėtarėsuar
  18-10-2012
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  30
  Postime
  837
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Urime te gjithe besimtareve muslimane festen e Fiter Bajramit !
  “Fe e vetme (e pranuar) tek Allahu ėshtė Islami” (Ali Imran, 19).

 2. #342
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Gezuar!
  ...
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 3. #343
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Gėzuar festėn e Fitėr Bajramit pėr gjithė myslimanėt e forumit! Gjithė tė mirat pėr juve e familjet tuaja!
  AUTOCHTHONOUS

 4. #344
  i/e regjistruar Maska e Cerebro
  Anėtarėsuar
  11-07-2014
  Postime
  125
  Faleminderit
  30
  18 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Gėzuar besimtarėve myslymanė, dhe tė gjithė shqiptarėve tė tjerė. Vet nuk besoj nė asnjė Zot, por mendoj se ajo qė besimtarėt quajnė shpirt, ėshtė Uni i ēdonjėrit prej nesh, pra diferenca te vogla qė na bėjnė tė ndryshėm... dhe tė cilat duhen respektuar, sepse nė doni janė krijuar nga Zoti, ose nga evolucioni - gjithsesi janė vlera. Jeta ėshtė e ēmuar!

  Gėzuar!
  Tomorrow Never Dies.

 5. #345
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Gezuar festen e Fiter Bajramit 2014

  Qfar dite e vecantė....

  Urime Festėn e Fiter Bajramit Tė Gjithė Besimtarėve MUSLIMAN !

  Allahu na e mundėsoft tė gjithėve qė qdo bajram tė kalojmė nėn hijen e lumturisė dhe besimit...

 6. #346
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime

  Urime festėn e Fitėr Bajramit

  Urime festėn e Fitėr Bajramit

  Citim Postuar mė parė nga Gi de Masha Lexo Postimin


 7. #347
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  40
  Postime
  918
  Faleminderit
  6
  37 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Urime festėn e Fitėr Bajramit

  Urime festen e Fiter Bajramit. Gezimi, Shendeti dhe Lumturia le t'ju shoqeroj juve dhe te afermit tuaj ne keto caste festive. Le te jete kjo dita e paqes, dashurise dhe miresise.

  Miqesisht Ervisi
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 8. #348
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Gėzuar Fitėr Bajramin!

  Gezuar e per shume vjet festen e Fiter Bajramit. Urime te gjitheve atyre qe sakrifikuan gjithe muajin e Ramazanit me agjerim e adhurim ndaj Allahut xh .sh.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 9. #349
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-11-2009
  Postime
  26
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Urime Festa e Fiter Bajramit, paqja dhe mėshira qoft mbi ju dhe familjet tuaja,

 10. #350
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  urime per shum vjet

 11. #351
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,235
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Gezuar festen e Bajramit te gjithe vellezerve dhe motrave muslimane, Allahu qoft me ju, u pranoft agjerimin pergjate gjithe ketij muaji te shenjte te Ramazanit dhe fati dhe lumturia te mbizoteroj mbi ju dhe familjet tua, paqja dhe meshira e Allahut qofte me ju!
  Silence is golden.

Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718

Tema tė Ngjashme

 1. Gezuar Kurban Bajramin!
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 392
  Postimi i Fundit: 06-10-2014, 19:55
 2. Ku do te kaloni festat e Vitit te Ri dhe Bajramin
  Nga rina_ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-12-2006, 11:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •