Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 235 prej 235
 1. #221
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Citim Postuar m par nga Toffee Lexo Postimin
  Pff kshu kujton ti??
  Disa poema te shkurtra nga https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Hundred_Tang_Poems

  How can a deep love seem deep love,
  How can it smile, at a farewell feast?
  Even the candle, feeling our sadness,
  Weeps, as we do, all night long.

  Stories of passion make sweet dust,
  Calm water, grasses unconcerned.
  At sunset, when birds cry in the wind,
  Petals are falling like a girl s robe long ago
  Kush e di nga kush e ka vjedhe

  More..........nga kjo qe e ke zgjedhe, kuptoj qe s'te paska kursy as ty pervelimi
  Carpe diem!!

 2. #222
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Citim Postuar m par nga orhideja Lexo Postimin
  Kush e di nga kush e ka vjedhe

  More..........nga kjo qe e ke zgjedhe, kuptoj qe s'te paska kursy as ty pervelimi
  Me vertete?? O_o
  Qenkam djegur pa u perveluar...cti besh oksigjenit ne ajer..te djeg pak nga pak

 3. #223
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Citim Postuar m par nga Toffee Lexo Postimin
  Me vertete?? O_o
  Qenkam djegur pa u perveluar...cti besh oksigjenit ne ajer..te djeg pak nga pak
  Posi, gjithmone fajin tjeret e mbajne ......... ne kete rast oksigjeni
  Carpe diem!!

 4. #224
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Citim Postuar m par nga orhideja Lexo Postimin
  Posi, gjithmone fajin tjeret e mbajne ......... ne kete rast oksigjeni
  Pa oksigjen nuk digjesh dot natyralisht

 5. #225
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Orhide
  ku me je?

 6. #226
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Citim Postuar m par nga Toffee Lexo Postimin
  Pa oksigjen nuk digjesh dot natyralisht :-p
  A thua do kishte jete pa oksigjen?

  Dhe tani, meqe zgjodhem problemin dhe i gjithe faji po i mbetet dy atomeve, them t'a vem elesin temes..............s'kemi cka diskutojme me


  Plako, ika te fle .......


  Naten e mire............apo diten..........s'di si jeni ju andej nga Kina tani
  Carpe diem!!

 7. #227
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Ne kine eshte mengjes tani
  Naten..

 8. #228
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-11-2012
  Postime
  131

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Dashuria eshte nje ndjenje e vecant,lind qe kurre ne lindim,ushqehet me qumeshtin e nenes dhe vazhdon rrugetimin e saj te mrekullueshem ne jete.

 9. #229
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Dashuria eshte e vetmja gje e cila nuk perkufizohet,

 10. #230
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Dashuria eshte kur mami i con rrakine babit dhe e provon e para per te qene e sigurt. -->mbesa 3 vjece
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 11. #231
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  51

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Nese arrin te perkufizosh dashurine, atehere s'ke dashuruar kurre asnjeri!

 12. #232

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  ...perjetime te bukura te adoleshences....

 13. #233
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-10-2019
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  13

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  pazar hesapi, po ta lidhi se zgidh ma,po sta lidhi se lidh kurr!

 14. #234
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  744

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  Emocion q nuk kontrollohet dot.

 15. Anetart m posht kan falenderuar Jetmiraaa pr postimin:

  Ben80 (21-05-2024)

 16. #235
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-05-2024
  Postime
  3

  Pr: Prkufizimi i dashuris!!

  h,dhe un ashtu them.

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Tema t Ngjashme

 1. Smundja e dashuris
  Nga ~Geri~ n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 21:54
 2. Kisha sht Nj
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 11:25
 3. Si mund t realizohet vazhdimsia e dashuris
  Nga Drini_i_Zi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 13:13
 4. Piramida e dashuris
  Nga titi-a n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 09:26
 5. Ceshtja e lirise Ndertrinitare
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-07-2006, 11:51

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •