Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
 1. #1
  Founder #Malesia Maska e KrAlI
  Anėtarėsuar
  16-07-2004
  Vendndodhja
  MaLesi (Montenegro)
  Mosha
  42
  Postime
  14

  Prezentimi Im!

  Gjith Me thrassin The_Best i Vogel Simpatik e Un Ende i Fus dy Kembet ne Nje Patik !!!! lolololololol :
  Jam Dajl Nga Malesia Jam shum i Bukur i Mire bukurosh Frajer Mister Cka doni me shum Ju Vajzat Nga Un !:P
  Ju Pershendes Te gjithe !

 2. #2
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  32
  Postime
  244
  loool , sa prezantim i lezetshem .

  The_best gocat e vejn re vete kete gje , jo tja thush ti :d

  ciaoo
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 3. #3
  +dA bEzT+
  Anėtarėsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  mir se erdhe bofsh qef

 4. #4
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Anėtarėsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  40
  Postime
  635
  Mireserdhe kalofsh mir ktu...
  LINDI EDHE "ANDREA"

 5. #5
  Founder #Malesia Maska e KrAlI
  Anėtarėsuar
  16-07-2004
  Vendndodhja
  MaLesi (Montenegro)
  Mosha
  42
  Postime
  14

  Perhsendetje

  Pershendetje rejdi1 100% TIRONCE Genti^Itali mir se Ju Gjeta!
  Rejdi 1 e di se e din gocat vetem me kyt prezentim por deshta te shtoj se elle jam bukurosh frajer mafioz qe te din ma Mir lolollololololololololol !

 6. #6
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  KrAlI mire se erdhe.
  Befsh qejf

 7. #7
  Heartless Maska e White_Angel
  Anėtarėsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  KraIi Mire se erdhe!

  Ja kalofsh sa me mire midis nesh .

  p.s. sa mire qe kane fillu me ardh ca te bukur ne forum se ne te pabukurve sikur na skadoi data.

  Kalofsh sa me mire .


  White_Angel
  O Zot per vete sdua gjė jo...por pėr prindėrit nje dhėndėr tė bukur!

 8. #8
  Nderi i Forumit Maska e Acid_Burn
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Postime
  1,028
  Citim Postuar mė parė nga Krali
  e di se e din gocat vetem me kyt prezentim por deshta te shtoj se elle jam bukurosh
  qeke edhe i cik si kokorosh pallosh
  po do mesohesh tu honger grosh
  mirese erdhe po t'uroj
  shpresoj Kral mos ta ngatrroj

  ene kto merr jahu ku i gjejn kto emra papapapapa
  RIPPR

 9. #9
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  32
  Postime
  1,770
  ku tkom pa un ty? lol

  mir se erdhe bofsh qef

 10. #10
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Mire se vjen ne boten tone virtuale. Shpresoj qe te kaloni caste te kendeshme midis nesh.

 11. #11
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  38
  Postime
  869

  Sherri

  Mir Se Erdhe Lal
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 12. #12
  Fine Wine Maska e ildushja
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Rr. A Kasemi, N'ajėr
  Postime
  832
  Mireserdhe, rri larg pleqeve neqoftese sdo njeri me te bo moral gjith kohen.

  Ps. Gocave boju qefin se pastaj do te ken qef. LoL
  "and..nothing makes us so lonely... as our own secrets..."-Nebelstern

 13. #13
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  39
  Postime
  6,849
  Mire se erdhe dhe urroj te kalosh mire ketu mes nesh.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 14. #14
  i/e larguar Maska e selina_21
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Ja mire se na erdhe KrAlI !!

  Kalofsh bukur ne kete forum.

 15. #15
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  mir bone qe erdhe,sa nqef qeke mer jahu
  lum si ti
  kalofsh mir knej
  o-le-le firma

 16. #16
  Founder #Malesia Maska e KrAlI
  Anėtarėsuar
  16-07-2004
  Vendndodhja
  MaLesi (Montenegro)
  Mosha
  42
  Postime
  14

  Pershendetje

  Pershendetje KoTeLja_VL White_Angel Acid_Burn Tironce_TR selina_21
  ildushja sherri Odeon_relax MiLaNiStE StormAngel! FlmD!

  MiLaniste eM kE pA en Chat Ndoshta ne #malesia apo shqiperia ! :PPP !

 17. #17
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  34
  Postime
  4,459

  Welcome To us

  Mire Se Erdhe Dhe Ja Kalofsh Sa Me Mire Midis Nesh


  Bofsh Qejf
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 18. #18
  <UrAlBaNiAnQt@Nj> Maska e Simply_the_Best
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  Brenda zemres tende
  Mosha
  35
  Postime
  35

  Mir Se Erdhe Dhe Mir Se Na Gjete Lol

  Pershendetje Dhe Ja Kalofsh Sa Me Kendshem
  Holllarrr
  [B][B]I ain’t cocky
  I’m just confident
  So when you tell me that I’m the best
  I’ll take that as a compliment.

 19. #19
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,896

  Respekte :)

  Mire se erdhe..Uroj te kaloni sa me mire mese neshe
  Feel the pump √

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  34
  Postime
  360
  Mir Se Erdhe !
  Kalofsh Mir Ne Forum!  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. FC Juventus
  Nga Juventus nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 300
  Postimi i Fundit: 20-03-2007, 20:09
 2. Prezentimi im - KuGjoMan ->>>
  Nga kugjoman nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 13-02-2006, 17:16
 3. Prezentimi im, por pa biografi.
  Nga Adriano-10 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 15:35
 4. prezentimi
  Nga km92 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-09-2005, 11:29
 5. Prezentimi I Parė
  Nga Mimoza UK nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 03-02-2003, 14:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •