Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e pa regjistruar Maska e miri
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  My HeArT iS yOuRs...YoUr MinD iS mInE...!
  Postime
  300

  Exclamation Rregullat e dhoms #shqiperia

  Rregullat per vizitoret

  1. Ndalohet ofendimi i t tjerve n dhomn kryesore n do lloj mnyre. Nse kini ndrmend t ofendoni dik flisni n privat me personin.
  Ndalohet prdorimi i fjalve t pista n dhomn kryesore.

  2. Ndalohet hyrja n dhom me pseudonim ofendues ose t pist.

  3. Ndalohet rreptsisht do lloj reklame n dhomn kryesore, qoft adres interneti apo dhome tjetr.

  4. Ndalohet prdorimi i vazhdueshm i shkronjave t mdha (psh KESHTU), i shkronjave t trasha (psh keshtu) dhe prsritja e shpesht e t njjts fjali.

  5. Ndalohet prdorimi i gjuhve t tjera prve shqipes.

  6. Operatort jan t detyruar t'ju japin ndihmn e tyre nse e krkoni. Pr ndihm t detajuar futuni tek dhoma #ndihme duke shtypur kt komand /join #ndihme ose #help.albania (pa thonjeza)

  *ATTN: Te gjithe qe nuk zbatojne rregullat e mesiperme do te nxirren jashte nga dhoma. Nxjerrja mund te jete nga 5minuta deri ne 30minuta. (tregoni me kujdes)


  Staffi #shqiperia 1998-2007
  Ndryshuar pr her t fundit nga Macho : 14-04-2007 m 14:30

Tema t Ngjashme

 1. Magjia e dhoms s errt
  Nga Brari n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 01:52
 2. 11 Rregullat pr mediat n lidhje me Lindjen e Mesme
  Nga Explorer n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-01-2009, 12:30
 3. Bastet dhe rregullat e lojes
  Nga Jimy n forumin Lojra n kompjuter
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-10-2005, 14:23
 4. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30
 5. Rregullat e vet-zhvillimit n Islam
  Nga Albin n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2004, 06:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •