Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 178 prej 178
 1. #161
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar toni007 pėr postimin:

  il_padrino (20-10-2013)

 3. #162
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Flamurtari, Kategoria Superiore — 15 Qershor, 2012
  Muēa e bėn regjim kazerme te vlonjatėt. Nuk ka shėtitje, argėtim dhe as “pube”
  “S’ka shėtitje, s’ka argėtim dhe as pube”. Ky ėshtė regjimi i fortė qė u ėshtė vendosur futbollistėve tė Flamurtarit nė Ohėr tė Maqedonisė, vend ky qė po zhvillojnė fazėn pėrgatitore. Trajneri Shkėlqim Muēa, i cili njihet pėr seriozitetin e tij, duket se diēka tė tillė po e imponon edhe tek djemtė e ekipit. Pėr plot 18 ditė kuqezinjtė do tė qėndrojnė tė ngujuar vetėm nė territorin e hotelit, ku pėrfshihet edhe fusha ku zhvillohen stėrvitjet. Mėngjesi fillon nė orėn 8:00 pėr tė gjithė lojtarėt, tė cilėt grumbullohen sė bashku nė mensė. Nė orėn 10:00 startojnė edhe seancat stėrvitore nė fushėn pranė hotelit, mė pas dreka dhe pak pushim. Sėrish nė orėn 17:00 ekipi rikthehet nė fushėn e stėrvitjes. Pas pėrgatitjeve, djemtė ndjekin edhe ndeshjet e kampionatit evropian, disa nė dhomat e tyre e disa tė tjerė sė bashku nė sallat e mėdha tė hotelit, ku bėjnė tifo pėr skuadrat e tyre tė zemrės. Kjo u merr atyre njė pjesė tė kohės sė lirė, ndėrsa pjesėn tjetėr e kalojnė atė nė internet dhe duke dėgjuar muzikė, kuptohet brenda territorit tė hotelit. Megjithėse u janė lėnė telefonat, atyre u ėshtė dhėnė urdhėr i prerė qė nuk duhet tė komunikojnė me asnjė gazetar dhe nuk duhet tė japin asnjė prononcim apo informacion nė lidhje me pėrgatitoren. Madje, rreptėsia e regjimit ka arritur deri aty, saqė mėsohet se trajneri Muēa numėron futbollistėt gjatė grumbullimit tė tyre, se mos ndoshta ndonjė mund tė ketė dalė jashtė hotelit. Dhe nėse konstatohet kjo, atėherė mund tė ketė pasoja pėr futbollistėt.
  Miqėsorja - Flamurtari do ketė sot provėn e parė, teksa do tė pėrballet nė njė miqėsore me skuadrėn e Metalurgut tė Shkupit. Ky test me njė nga skuadrat mė tė mira tė kėtij vendi parashikohet tė nisė nė orėn 17:00. Duke qenė se tė dyja kėto skuadra do tė luajnė nė Ligėn e Evropės, kjo miqėsore do tė jetė njė plus pėr ta. Mėsohet se trajneri Muēa do tė hedhė nė fushė tė gjithė futbollistėt, ku do tė shohė mė nga afėr formėn e tyre. Nuk do tė jetė miqėsorja e vetme kjo, pasi mė 20 qershor djemtė e Muēės do tė luajnė njė tjetėr, por me njė ekip tė Superiores maqedonase.

  MICI
  Vlonjatėve u ėshtė bashkuar nė Ohėr, ku edhe po zhvillojnė fazėn pėrgatitore, Gledi Mici, i cili mbylli sezonin te Kamza. Lojtari fierak ka rėnė dakord me klubin kuqezi dhe tashmė pritet vetėm firma e tij. Pas largimit tė Abrahamit, krahu i majtė ka mbetur bosh, kėshtu qė Mici plotėson boshllėkun e krijuar nė repartin defensiv. Mirėpo, ai mund tė bėjė edhe rolin e mesfushorit tė majtė
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 4. #163
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  2010-2011

  Skenderbeu 'i rremben' titullin Flamurtarit ne menyre spektakolare...nga -7 ne +4.
  Ne 5 ndeshjet e fundit, Flamurtarit i bien puplat...
  Si per ironi ndeshja e fundit e kampionatit luhet ne Vlore kunder Skenderbeut, akuzat e pa faktuara ndaj te cilit, per pandershmeri gjate gjithe kampionatit, bejne qe ky takim ne perfundim te tij te shnderrrohet ne nje SULM alla kafsheror ndaj ekipit tashme Kampion te Korces. Per nga rendesia ishte nje takim formal i cili nuk vendoste asgje persa i perket titullit, pervecse vertetoi edhe nje here instiktet me shtazore te nje qyteti te tere, fatkeqesisht per ata qytetare vlonjate qe distancohen nga akte te tilla te shemtuara!

  Keto si pashe te shkruara tek kjo tema e thashe t'i servir.


  Urime Flamurtarit sezonin aktual edhe pse nuk e ka nisur aspak mire!!

 5. #164
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ti lart duhet tė jesh nga Korēa, se pashė qė kėrceve pėrpjetė edhe nė njė temė tjetėr ku pėrmendej Korēa. Je i vetmi nė kėtė forum qė thua se Skėnderbeu e meritoi kupėn, kur e vėrteta ėshtė se Flamurtarit iu mor kupa me dhunė, sidomos nė ndeshjet e fundit tė kampionatit.

  Cila ėshtė arsyeja, unė nuk e di, por mund tė jetė njėra nga kėto tė dyja:

  1) Inati apo xhelozia pėr qytete tė caktuar, arsyeja e tė cilave mund tė jetė politike ose krahinoriste.
  2) Paraja. Pra rryshfetet kanė qenė aq tė mėdha saqė bėnė tė ndodhnin ato qė ndodhėn.

  Skėnderbeu nuk duhet ta merrte kupėn, por duhet t'ia dėrgonte Dukės, duke i thėnė qė kupa i takon atij dhe gjyqtarėve hileqarė.

  Ti po tė kishe qenė tifoz i ndershėm, nuk do t'i shkruaje ato qė shkrove. Tifozllėku dhe ndershmėria janė dy gjėra tė ndryshme. Qėllon ndonjėherė qė tė ketė edhe tifozė tė ndershėm, por janė shumė tė rrallė.

 6. #165
  Dieli Maska e [HD]
  Anėtarėsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  38
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  FlaMURTARI Mori vertet nje fitore mjaft te rendesishme kte jav ne transferten e Beratit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [HD] : 18-09-2012 mė 06:19
  Mos harro ti lutesh Zotit ēdo mbrėmje.

 7. #166
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Bato,
  ce mo lab qeshke ti mo t'u mbyllte?! E mo ce ka e me keq! lol

  Eee, po ay Shpetimi u'a di mendjen yve e tall ato gjerat kur si shkojne punet ashtu si i kishte parashikuar. Kujt t'ja ngjeshim fajin, po Skenderbeut ce ay ka Bode korcarin(ministero-financieri), Duken(aksioneri) Zeqo(miliarderin) Eshte logjike teper e thjeshte dhe qe funksionon 100% ne nje vend si Shqiperia...

  Flamurtari ishte me te vertete ekip cilesor, me tiparet e nje ekipi qe mund te shpallej kampion, asnje s'ua mohoi kete. Ndersa Skenderbeu kishte cilesi individuale e jo grupi ashtu si Flam. Te mos e anashkalojme qe sot ju keni elemente si Soza, Muzaka, Bratic, te cilet ishin pjese e po ketij Skenderbeu kampion 2 vite me pare. Mgjth e verteta(ajo e vertetueshmja) eshte se ju nuk i bete llogarite sikur kampionati te perfundonte javen e 33-te! Dmth u hypi vetja ne qejf para kohe, sic e keni zakon te 'fryheni' me vend, pa vend! Skenderbeu nuk mbante pergjegjesi per ndeshjet ne Ballsh apo Lac! Nese(supozojme) Skenderbeu kishte ofruar premio per te mundur Flam. kjo nuk eshte asgje e re, pasi ndodh edhe ne kampionatet me prestigjoze ne Europe e gjetke. Kishit bethka, fitonit!! Ndersa ato incidentet me skenar Mocken 'e gjakosur' i kishit stisur alla labce, po me se fundi u doli bllofi...

  Sikur te mos mjaftonte 'makthi' i Skenderbeut kampion ne 2011, Gjikes i duhej te hidhte balte edhe mbi vitin e dyte radhazi...

  p.s Jo per gje, po ne korcaret(nje pjese e konsiderueshme) jemi shume-shume perpara ne mentalitet, e nuk e ndyjme veten t'u vjedhim leberve kampionate. Yve u njeh gjithe Shqiperia persa i perket zanatit...

 8. #167
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga EXODUS Lexo Postimin
  2010-2011

  Skenderbeu 'i rremben' titullin Flamurtarit ne menyre spektakolare...nga -7 ne +4.
  Ne 5 ndeshjet e fundit, Flamurtarit i bien puplat...
  Si per ironi ndeshja e fundit e kampionatit luhet ne Vlore kunder Skenderbeut, akuzat e pa faktuara ndaj te cilit, per pandershmeri gjate gjithe kampionatit, bejne qe ky takim ne perfundim te tij te shnderrrohet ne nje SULM alla kafsheror ndaj ekipit tashme Kampion te Korces. Per nga rendesia ishte nje takim formal i cili nuk vendoste asgje persa i perket titullit, pervecse vertetoi edhe nje here instiktet me shtazore te nje qyteti te tere, fatkeqesisht per ata qytetare vlonjate qe distancohen nga akte te tilla te shemtuara!

  Keto si pashe te shkruara tek kjo tema e thashe t'i servir.


  Urime Flamurtarit sezonin aktual edhe pse nuk e ka nisur aspak mire!!
  akoma ne korce ti
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 9. #168
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  e dija qė ishe nga korqa o tu mbyllt.. po nuk e dija qe ishe dhe minoritar.

  pse e rrite tonin more korqar? po diskutonim pėr futboll, e ti fillove me hallate, krahinorizma e politizma. qe ne fillim te shkrimit vjen e mban ne goj hallatet e gjikes? pse i mban nė goj o tu mbyllt?
  thua qe skenderbeu nuk mban pėrgjegjesi per ndeshjet nė ballsh e ne laq, pastaj thua qe edhe po ka dhen premio mir ka ber. domemthen i pranon ne nje far menyre ato qe them un.

  fajin nuk e kan lojtaret e skenderbeut dhe as populli thjesht, por drejtuesit me duken. klubi le ta mbaj kupen e turpit qe duka e ka mbushur me shurr. kupa vlen kur eshte e paster dhe e merituar, jo me shurr.
  per zanatin e ke gabim, se realiteti tregon kush po i vjedh kupat dhe kush e ka zanat.

  vjen e fut hundet ne nje tem qe nuk te takon, e fyen nje qytet te tere duke i then shtaz. tu pergjigja but per ate qe the, pastaj e rrite tonin me hallate e zanate, e po te pergjigjem prap. jemi baraz tani. ik e mos vazhdo me, se ske pėr te fituar gje me kte gjuh, e pergjigjet do ti marresh si ti kerkosh.
  .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga -BATO- : 20-09-2012 mė 15:38

 10. #169
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Di gje njeri kur vjen Barcelona ne Vlore...per ate miqesoren me gjis'opingat?!

 11. #170
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga EXODUS Lexo Postimin
  Di gje njeri kur vjen Barcelona ne Vlore...per ate miqesoren me gjis'opingat?!
  prap ne korce ti. u be me seviljen ndeshja, fitoi sevilja 2-1
  edhe laj duart para se te shkruash per vloren
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 12. #171
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Shuuuume dobet!
  Rubio u duall Sillo pe Sevilje....as edhe Berber, se kta te fundit xheku njihen neper bote!! Po si mo? Fajin, rubio fėndės, tani ja ka merkato e Muces a! Lol

  Nje barazim ne Berat me Ballshin, PAF fluturon 'koka' e Prof.Muces! Lamasher mosmirenjohes!!
  Po te perfundonte sot kampionati, e dini se ku perfundonit?!? Jo, qe te kuptohemi!


 13. #172
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Ne Vlore po vidhet lek i madh. Pretendojne se po haxhrojne miliona per skuadren po ka mundesi gjysmen i fusin ne xhepa

 14. #173
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Barcelona e viteve '80.... 15. #174
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Kjo tema ka mbetur 'jetime' Po mire, e marr une ne angazhim......

  Protesta e tifozėve bllokon 60 minuta Flamurtarin, Hulian Rubio: Lojė politike


  Barazimi 3-3 nė Sh kodėr i ka revoltuar tifozėt e Flamurtarit. Kėta tė fundit, njė ditė mė parė kanė penguar stėrvitjen duke mos i lėnė lojtarėt qė tė futeshin nė fushė. Ultrasit vlonjatė dhe grupimi “Flota Kuqezi” bllokuan stėrvitjen pėr 60 minuta, duke mos i lejuar futbollistėt qė tė futeshin nė ambientet e stadiumit, me pėrjashtim tė stafit teknik. Nuk janė marrė me individė tė veēantė, por me ekipin nė tėrėsi, tė paktėn kėtė e kanė konfirmuar edhe vetė organizatorėt e protestės.

  Ngjarja - Nė njė kohė qė Flamurtari kishte programuar stėrvitje nė orėn 10:30, tifozėt zaptuan hyrjen e stadiumit 30 minuta pėrpara. Nė orėn 10:50 mbėrrin nė stadium trajneri Hulian Rubio, i cili u afrohet tifozėve duke iu thėnė: “Pėr ēfarė po protestoni, mė jepni shpjegime?”. Pėr pasojė dy prej tifozėve u zhvendosėn pak metra larg turmės dhe biseduan me Rubion veēmas. “Kėta lojtarė nuk e meritojnė fanellėn qė kanė veshur. Kėto humbje nuk justifikohen. Mbrojtja dhe sulmi janė inekzistent, ka lojtarė qė flenė nė fushė. E dini ju qė ata nuk mbajnė regjim, por rrinė deri vonė jashtė?! Ē’janė kėto goditje standarde, apo kjo lojė e dobėt?”. Kėto ishin disa nga shqetėsimet qė ia reklamuan spanjollit, i cili nuk vonoi t’u pėrgjigjej. “Keni tė drejtė, unė dua tė jem i hapur me ju, por kemi njė problem mė madhor. Ne e pėrgatisim ndeshjen mirė por, kur futemi nė fushėn e lojės, penalizohemi. Unė mendoj se kjo ėshtė politike. Mė kuptoni qė nuk dua tė bėj replikė me asnjė, e patė nė ndeshjen me Skėnderbeun ēfarė u bė, kush e pati fajin? Ne ndėshkohemi nga tė tjerėt. Ne kemi pėrgjegjėsitė tona, por ju me kėto protesta nuk na ndihmoni, por na krijoni probleme, ndaj na lejoni tė stėrvitemi. Defektet dhe gabimet nuk bėhen publike, por diskutohen brenda familjes. Kėshtu qė ju keni gabuar me kėtė formė, herė tjetėr ejani tek unė dhe i diskutojmė bashkė, unė jam i hapur”. Por, tifozėt nuk u mjaftuan me kaq, teksa kėrkuan takim me Koliqin, Veliun dhe Memellin, i cili u zhvillua nė prezencė tė Rubios. Pėr plot 45 minuta tifozėt u kanė kėrkuar atyre llogari. Mėsohet se lojtarėt kanė marrė pėrgjegjėsitė e tyre, duke u premtuar kthesėn, por duke u kėrkuar qė t’i mbėshtesnin. Pėrfaqėsuesit e “Flotės Kuqezi” u kanė garantuar pėrkrahje, gjithnjė nėse vjen kthesa.

  BISEDA E PROTESTĖS SĖ DJESHME
  Telushi - I pari qė u afrohet protestuesve ishte Bruno Telushi, i cili u afrohet tifozėve duke i pyetur: “Ēfarė bėhet kėtu?!”.
  Tifozėt - Pėrgjigja nuk vonon nga ultrasit, tė cilėt e qartėsojnė lojtarin: “Protestė ndaj jush, por jo pėr emra tė pėrveēėm, pėr tė gjithė ekipin, ndaj nuk tė lejojmė tė futesh nė stadium, sot nuk do tė bėni stėrvitje”, – ia ktheu njėri prej tifozėve.
  Rubio – Trajneri, sapo i afrohet stadiumit, surprizohet nga tifozėt dhe i pyet: “Pėr ēfarė po protestoni, mė jepni shpjegime?”.
  Tifozėt – “Kėta lojtarė nuk po e meritojnė fanellėn qė kanė veshur. Kėto humbje nuk justifikohen. Mbrojtja dhe sulmi janė inekzistente, ka futbollistė qė flenė nė fushė. E dini ju qė ata nuk mbajnė regjim, por rrinė deri vonė jashtė? Ēfarė janė kėto goditje standarde, apo kjo lojė e dobėt?”. Kėto ishin disa nga shqetėsimet qė iu bėnė prezent trajnerit Rubio.
  Behari - Drejtori teknik i Flamurtarit, Ardi Behari, u kėrkoi tifozėve qė tė mos i ofendonin futbollistėt. Gjatė nisjes sė protestės, Behari ka dalė nga klubi duke u drejtuar ultrasve: “Ju lutem, mos i ofendoni futbollistėt. Nėse keni vendosur tė protestoni ky ėshtė vendimi juaj, por ju lutem pa ofendime”. Kjo kėrkesė u mirėkuptua nga protestuesit.

  Ēfarė tha Rubio
  Pasi mėsoi shqetėsimet e tifozėve, Hulian Rubio nuk nguroi qė t’u pėrgjigjej dy prej tyre, duke u thėnė: “Keni tė drejtė, unė dua tė jem i hapur me ju, por kemi njė problem mė madhor. Ne e pėrgatisim ndeshjen mirė por, kur futemi nė fushėn e lojės, penalizohemi. Unė mendoj se kjo ėshtė politike. Mė kuptoni qė nuk dua tė bėj replikė me asnjė, e patė nė ndeshjen me Skėnderbeun ēfarė u bė, kush e pati fajin? Ne ndėshkohemi nga tė tjerėt. Ne kemi pėrgjegjėsitė tona, por ju me kėtė protesta nuk na ndihmoni, por na krijoni probleme, ndaj na lejoni tė stėrvitemi. Defektet dhe gabimet nuk bėhen publike, por diskutohen brenda familjes. Kėshtu qė ju keni gabuar me kėtė formė, herė tjetėr ejani tek unė dhe i diskutojmė bashkė, unė jam i hapur”.

  Pėr presidencėn do vendoset pas festave
  Flamurtari tashmė ėshtė pa njė president. Se ēfarė do tė ndodhė nė lidhje me kėtė ēėshtje, kjo do tė vendoset vetėm pas 100-vjetorit tė Pavarėsisė. Kryebashkiaku Shpėtim Gjika, pak ditė mė parė, ekskluzivisht pėr “Panorama Sport”, bėri tė ditur dorėheqjen e tij, lajm qė shokoi ambientin vlonjat. Kjo nuk u prit mirė as nga drejtuesit e tjerė tė klubit dhe as nga trajneri, futbollistėt dhe tifozėt. Tė gjithė nė Vlorė shpresojnė qė ajo deklaratė e dhėnė nga Gjika tė jetė thjesht emocionale. Gjithsesi, pas festave tė nėntorit do tė vendoset se ēfarė do tė bėhet me drejtuesit e klubit. Pra, nėse vendimi qė mori Gjika do tė qėndrojė nė fuqi, apo ai do tė kthehet nė pozicionon e mėparshėm.
  ERMAL SIKA

  Hajt Gezuar!!!!

  Emri: Flamurtari-pi-birra.jpg

Shikime: 308

Madhėsia: 37.4 KB

  PanoramaSport

 16. #175
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Ernest Gjoka emerohet trajner i Flamurtarit

  Ernest Gjoka zyrtarizohet nė stolin e Flamurtarit. Eshte zgjidhur shpejt ceshtja e trajnerit ne klubin vlonjat dhe emri nuk ka qene ai qe pritej apo nga ata qe ishin perfolur ne ditet qe pasuan shkarkimin e trajnerit Rubio.

  Trajneri kryeqytetas, qė sė fundi ka drejtuar fierakėt e Apolonisė, pa pėrfshirė kėtu Kamzėn dhe Tomorin, do tė pasojė spanjollin Hulian Rubio nė stolin e bregdetarėve tė Vlorės, ndėrsa gjithcka ėshtė zyrtarizuar pas takimit qė ėshtė zhviluar pas mesdite, tė mėrkurėn, nė Bashkinė e Vlorės, mes kryebashkiakut Shpėtim Gjika dhe vetė Gjokės. Konfirmimin e jep vetė ky i fundit, qė pohon edhe detyrėn e re qė ka marrė pėrsipėr, bashkė me pėrgjegjėsitė.

  “Po, mund tė mė quani trajner tė Flamurtarit. Tani sapo mbarova takimin me kyebashkiakun Shpėtim Gjika, me tė cilin biseduam gjatė. Parashtrova projektit tim pėr drejtimin e skuadrės vlonajte, folėm mbi objektivat qė mund t’i realizojė ende Flamurtari nė kėtė sezon, por edhe shumė gjėra tė tjera. Nė fund ramė dakord pėr rrugėn qė duhet tė ndjekim dhe ku duhet tė mbėrrijmė, bashkarisht. Natyrisht, beteja jonė ėshtė tė dalim sa mė shpejt nga situata jo fort pozitive, nė mėnyrė qė tė mos humbasim mė kohė pėr tė qenė pjesėmarrės nė Kupat e Evropės nė fund tė sezonit futbollistik.”

  Gjoka do te jete trajneri i trete i ketij sezoni per kuqezinjte qe shohin veten ne nje pozicion te veshtire ne kampionat si dhe prane eleminimit ne Kupe. Investimi ka qene i madh ne skuader keshtu qe priteshin rezultate, gje qe shpresohet se do ta realizoje trajneri i ri fale dhe nje merkatoje te mundshme ne janar. Gjithesesi puna e trajnerit te ri do te filloje menjehere pas disa ditesh, me saktete dielen ne Durres, ku Flamurtarit i duhet patjeter nje fitore per te synuar kualifikimin ne Kupen e Shqiperise.

 17. #176
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Flamurtari #1

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 18. #177
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Flamurtari #1

  Citim Postuar mė parė nga EXODUS Lexo Postimin
  Barcelona e viteve '80....


  flamurtari i sotem me vetem lojtar plazhi vlonjat i ka bere llafe te ndyra skenderbeut edhe korces si ne kup edhe kampionat
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 19. #178
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Pėr: Flamurtari #1

  Ju paska erdh zeri, a?! Kishit ca kohe ne fund te pusetes... edhe atje gjoksin rrihnit, sic e keni edhe ne tradite!

  Ku Skenderbeu, ku ju mavrite...ne shume aspekte!! Edhe stadiumit i'a vini emrin "Xhungla" qe te dine dhe kundershtaret se cfare i pret!!

  p.s se eshte pashke sot, e prisha gojen... po me me ju s'eshte mekat! (Me rampo llaf, Zoti i'u ndrit'te ate mendjen opake, heret a vone!)

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Tema tė Ngjashme

 1. Superliga 2008-2009
  Nga OO7 nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 09:31
 2. Kupa e Shqipėrisė (2008-09)
  Nga puroshkodran nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 03:33
 3. Trajneri turk pushohet nga puna sepse ėshtė musliman
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 26-12-2008, 11:46
 4. Stemat e skuadrave kombėtare shqiptare
  Nga Bledari nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 12:47
 5. Libri i Artė i fituesve tė Kupės tė Shqipėrisė.
  Nga Bledari nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2005, 07:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •