Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816

  2 programe audio/video player KaolaXP(shqip) dhe Kristal player

  Kaola Xp version2.6 luan video me cilesi te larte vizuale, i pasur ne funksione,futje teksti ne video(subtitles) si dhe riparim te ndonje skedari video ne format avi
  ka edhe paketen e gjuhes ne shqip
  info
  http://www.koala.pl/Index2.php?page=KoalaPlayer&lang=en
  link shkarkimi
  http://koala.freshsite.pl/download/kp/demo/KP26Demo.zip
  per te futur shqipen ne tekstin dhe titujt e funksioneve,thjesht klikon me te djathte ne zonen e kalter/zgjidhet opsionet/language/ne menu klikohet shqip
  duke bere klik me te djathte do shfaqen gjithe settings dhe funksionet te gjitha ne shqip
  ====
  Kristal Player Pro version 1.8 program player qe automatikisht gjen kodeksat dhe i fut ne kompjuter kur kodeksat mungojne ne rastet kur ka probleme mungese kodeksi
  dhe video ose audio files nuk luhen
  http://www.crystalplayer.com/index.p...oducts&bar=pro
  link shkarkimi
  http://www.download.com/3000-2139-10...age&tag=button
  ====
  nje pamje nga Kaola player
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 14-10-2004 mė 22:45
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Bogdan Chmielnicki Maska e antares
  Anėtarėsuar
  19-08-2004
  Vendndodhja
  Ukraine
  Postime
  880
  Playerin e pare nuk e provova se eshte relativisht i vjeter po i dyti Crystal Player 1.8 me befasoi me sasine e opcioneve qe ofronte. Tani po i marr crackun qe te punoj me profesionalin. Une deri me sot kam perdorur nja 6-7 playera te ndryshem po me teper MplayerC ose MediaPlayer Clasic qe ka dale dhe me performanti se shumica. (Nuk ka ndonje lidhje me Media Playerin e Microsoftit).
  Faleminderit per zbulimin......
  "The United States appear to be destined by Providence to plague America with misery in the name of liberty"
  -Simón Bolķvar

Tema tė Ngjashme

 1. Tre pika te dobeta ne Real Player Real Player nje program i qelbur Spiun
  Nga benseven11 nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2004, 23:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •