Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 64
 1. #1
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Arrow Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Po e hap prape kete teme mbasi e mbylla paranja 3 muajsh se pash se as nje lloj aktiviteti i ri nuk po behet nga ana jone ne greqi,

  Do doja te ftoja Forumistat Shqiptare qe ndodhen ne athine per nje takim te thjesht e te perdicem pa dno nje teme diskutimi te rendesishem.

  Ky takimi do behet me vone pasi do kemi pare sa veta kane mundesine te vine ne takim sepse nuk eshte e mire te nisemi prape si radhen e pare qe ishim vetem 5 veta.

  Po e le ne doren tuaj organizimin e takimit sa i perket vendit/dates/ores.
  thjesht do ju lutesha te deklaroni secili a do vi apo jo.


  Faleminderit  """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""Roeli""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""'
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga rolua : 13-10-2004 mė 04:17
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 2. #2
  Microfone Snipers Maska e mc-igli
  Anėtarėsuar
  14-04-2004
  Vendndodhja
  larisa (greece)
  Mosha
  40
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  HIP HOP LIVE

  te premten 17 dhjetor ne qytetin VOLOS
  shfaqet live grupi MICROFONE SNIPERS .
  koncerti do behet ne club ARENA ne oren 21.00

 3. #3
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime


  po mire ketej nga athina kur do na vini?
  apo nuk ju pelqene kryeqyteti?


  :P
  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""roel i"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""''' '
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 4. #4
  Microfone Snipers Maska e mc-igli
  Anėtarėsuar
  14-04-2004
  Vendndodhja
  larisa (greece)
  Mosha
  40
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne athine vlla nuk kemi ndonje lidhje te mire qe te mund te gjeje nje club e te vijme per koncert.. shohim me vone..

  sa per informacion kemi erdhur para nja dy vitesh ne athine e kemi kenduar ne pedion tou areos atje ne platia kishte nja 500 vete ..ishte shkelqyer

 5. #5
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  po mire pse nuk bashkoheni me ndo nje grup tjeter si puna e 2die4 pershembull e te beni nje koncert bashk.....
  ka plote clubs edhe vende qe vene shqiptaret per te kenduar....  mendohuni nje here

  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""'r oeli""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 6. #6
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ma ha mendja puna edhe mesimet jane penges per nje takim te forumistave ne athine...


  e lem nje takim brenda nentorit diku ne athine?

  deklaroni psjesmarjen tuaj qe ta dime sa veta mblidhemi e te dalim per ndo nje kafe...  :0
  """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """""roeli"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """''
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 7. #7
  Lenci, Maska e lenci,
  Anėtarėsuar
  25-11-2005
  Vendndodhja
  france,Aix
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  i prshndes te gjith shqiptar ne Greqi,se dhe une kalova disa vite atje te kendshme,por tani jam ne France,??
  <<<<<<I KORCARE I IC FARE<<<<<<

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e susglob
  Anėtarėsuar
  05-08-2005
  Vendndodhja
  MALDEN, MA
  Mosha
  41
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Spaska fare poste te reja. Por pse??? E mbaj mend kur jetoja ne Greqi qe mblidheshim grupe grupe te vogla jo shume party te medha si behen ketu ne Amerike. Nuk beheshin koncerte me kengetare shqiptar. Ne pergjithesi nuk beheshin mendoj une per arsye rracizmi. Por lexova nga nja dy persona qe jetojne ne VOlo. He dh eune ne Volo kam pas jetuar. Jam ne Amerike prej 6vjetesh por kam jetuar ne Volo prej 10vjetesh. Keshtu qe sidomos ju nga Volo me shkruani se kam nje mall shuem te madh. Sado qe seshte vendi im une teenager years i kam kaluar atje. Keshtu qe kam shume nostalgi per ate vend.

 9. #9
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  22-05-2006
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  punoni shumė andej apo qejf gjith kohės??

 10. #10
  Microfone Snipers Maska e mc-igli
  Anėtarėsuar
  14-04-2004
  Vendndodhja
  larisa (greece)
  Mosha
  40
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Festival Antiracist

  Te premten 23 qershor
  ne qytetin Larisa ne Greqi
  live:

  MICROFONE SNIPERS
  dhe
  ZERAT E PANJOHUR

  ne sheshin qendror te qytetit..

 11. #11
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  si vajti koncerti Iglo?kishte sukses?

  urime edhe beni ndo nje zhiro ketej nga athina se nuk kemi ndo nje muzike te sakte per te digjuar.

  ciao
  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""roeli""""" """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Rakel
  Anėtarėsuar
  31-01-2007
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  geia sas ti nea apo edho ola kala?

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Duke shtegtuar ne Krishtin qe banon brenda meje
  Mosha
  35
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ti egine? Pws ta pate?

  Unė sot e pashė kėtė temėn pėr herė tė parė dhe do mė pėlqente shumė qė tė takoheshim njė herė shqipot e Athinės.

  Ti lete?

 14. #14
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  geia sas paides

  ckemi si ja kaloni?

  kjo teme ka nja dy vjete qe eshte hapur edhe nuk ka pasur suksesin qe duhej se thjeshte nuk para mereshim me te


  sa isha ne greqi e beme nje mbledhje per forumistat e athines e u mblodhem nja 6-7 veta.

  mundet ta bejme prape po doni.thjesht deklaroni kush mundet e kush jo

  mos harroj tju theme.
  une qe ne shtator te 2006 kam levizur e kam shkuar ne nje qytete tjeter pak large athines(vancouver - canada) po ne behar do jem ne athine kshu qe do keme mundesine te takohemi...

  si thoni?
  tha vgoume i oxi?
  filiaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" "Roel"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 15. #15
  jam sjam i mirė . . . . . Maska e illirycum
  Anėtarėsuar
  18-05-2007
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  36
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pershendetje!

  djema existon nje forum shqiptaresh ne athine (ne eksarxeia) i cili eshte shume mire i organizuar.grupi i forumit ka mare me qira nje vend te cili mlidhen shqiptar te rinj ,kan nje tip bari me ēmime shume te ulta pėr sponsorizimin e harxheve mujore,organizojne gjera te ndrzshme si biseda per probleme te ndryshme qe kane rejugjatet,ka dite qe behen party si dhe shikohen ne videowall filma shqiptar ose te huaj.e mira eshte se nuk meren me propagand partiake dhe kshu mundet te shkoj kushdo.ne qofte se interesoheni do mesoj sakt adresen dhe do ja u them.

 16. #16
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ja na e thuaj adresen kur te kujtohesh
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 17. #17
  jam sjam i mirė . . . . . Maska e illirycum
  Anėtarėsuar
  18-05-2007
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  36
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Clauss
  ja na e thuaj adresen kur te kujtohesh
  do kaloj nje dite te mesoj se si quhet ruga se mbaj mend.

 18. #18
  Biznesmen i ardhshem Maska e Tepelenas_nr_1
  Anėtarėsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  Athina fck city
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga illirycum
  do kaloj nje dite te mesoj se si quhet ruga se mbaj mend.
  Forumi i Emigranteve Shqiptar ne athine.
  Adr:Spiridhonos Trikupi 43 Eksarhia
  Til/faks 210 8848173
  Mind is like a parachute it works best when it is open
  Dalai Lama

 19. #19
  jam sjam i mirė . . . . . Maska e illirycum
  Anėtarėsuar
  18-05-2007
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  36
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Tepelenas_nr_1
  Forumi i Emigranteve Shqiptar ne athine.
  Adr:Spiridhonos Trikupi 43 Eksarhia
  Til/faks 210 8848173
  FALEMINDERIT TEPELENE SE ISHA PARA 2 DITEVE DHE HAROVA TE SHIKOJA ADRESEN.

 20. #20
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Anėtarėsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė
  Mosha
  43
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime nė 8 postime
  Nga data 15 Qershor - 14 Korrik 2007 do tė ketė njė ekspozitė eksluzive pikture ēdo tė Premte dhe tė Shtunė nga ora 19:00 - 22:00 nė mbrėmje nė Qendrėn ''PORTA'', ku do tė paraqesin krijimet e tyre:


  Thoma Bello

  Andi Ēomani

  Arben Naēo

  Altin Paēeli

  Albert Shena

  Julian Tola

  Kristian Zara

  Valbona Ēunaku  Stacioni 'Siggru Fiks' me metro dhe stacioni 'Zinnu' me trolin 1, 5, 15, Kukaki.  ns
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Peniel : 16-06-2007 mė 05:18
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjtė I Shenjtė...

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Organizime dhe aktivitete
  Nga anabanana nė forumin Shqipe nė Kanada
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 19-02-2014, 16:28
 2. Aktivitete dhe organizime nė Itali
  Nga katana nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 23-10-2012, 10:47
 3. Aktivitete, organizime ne PA, SHBA
  Nga Fiori nė forumin Shqipe nė SHBA
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-11-2011, 09:05
 4. Ne cfare aktivitete beni pjes?
  Nga *~Rexhina~* nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-10-2006, 15:40
 5. Aktivitete, organizime, ne Angli
  Nga Shijaksi-London nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 06-10-2003, 21:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •