Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 45

Tema: Pershendetje

 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,471

  Pershendetje

  Hej, ju pershendes te gjithve. Me quajne engjell (emri nuk do te thote gje ) jetoj ne chi-town (chicago per ata qe se dine). Jam 21 dhe sapo fillova vitin e fundit ne DePaul university per finance.

  P.S. nje fotografi e vetes
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Henri : 12-10-2004 mė 20:22

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Mire se erdhe Ne Forum RAMBO hgaghagha..

  Kalofesh mire.. ktu mes Miljona Shqiptarve
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,471

  lol

  hahahaha rambo, mundohem plako
  kam nja me shume se tre vjet qe ngrej pesha

 4. #4
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Mire se erdhe Engjell.
  E suksese te metejshme ne shkolle.

  Ps. Nice pic

 5. #5
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  she she njoniiiiiiii kujt i vje ktu si gangster ti mer tu ka tek per dajak eee:P
  mir se erdhe yllo ai emri ste shko se mdukesh icik si mistrec :PPP
  nice pic rrusho

  bofsh qef

 6. #6
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Mire se vjen ne forum.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 7. #7
  Heartless Maska e White_Angel
  Anėtarėsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Citim Postuar mė parė nga Gjilanasi_csi
  Mire se erdhe Ne Forum RAMBO hgaghagha..

  Kalofesh mire.. ktu mes Miljona Shqiptarve

  hahhahhaha o ti mos vdeksh kurre o loqk se me shkrive me ket RAMBO hahahhahhah.

  Engjell Mire se erdhe ne Forumin Tone.

  Ja kalofsh sa me mire midis nesh dhe lexim te kendshem.


  White_Angel
  O Zot per vete sdua gjė jo...por pėr prindėrit nje dhėndėr tė bukur!

 8. #8
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  paksa ardh me menje tkeqe,do me na mar nshpulla mduket
  se di ti qe jena gangsta ne

  mir se erdhe yllo kalofsh mir

  LoNcJa-SyNi-VeT
  o-le-le firma

 9. #9
  +dA bEzT+
  Anėtarėsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  welcum yllo

 10. #10
  Njeri_Pėrsėmbari Maska e SkY_BoY
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  kucove
  Postime
  13
  Mirese erdhe lale
  Te uroj tja kalosh sa me mire midis nesh ne kete forum
  Me respekt JuLiaNo
  Ikim...? po ku...?nuk e dim!!.Fshihemi ....!po ku...? nuk e di!Humbasim...!po si....?nuk e dim! Vdesim!,,,,,,,, Ndoshta,,,!Kjo eshte jeta...,
  SkY_BoY

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,471
  flm te gjithve per mikpritjen
  sa per foton, pashe prezantimin e ca cuna te tjere ktu dhe ata e kishin bere shume reklame vetes, dhe une mendova te jepja nje little preview
  lol milaniste, nuk ju marr ne shpulla ne fakt jam njeri shume i qete
  sa per mistrec jam pak tironce

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Mire se erdhe plak...Me gjith ate muskul do e shkatarrosh forumin fare ...Ja kalofsh mire ...Respekt
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 13. #13
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
  flm te gjithve per mikpritjen
  sa per foton, pashe prezantimin e ca cuna te tjere ktu dhe ata e kishin bere shume reklame vetes, dhe une mendova te jepja nje little preview
  lol milaniste, nuk ju marr ne shpulla ne fakt jam njeri shume i qete
  sa per mistrec jam pak tironce
  e shef qe ta niva eren un :PP puf rrusho

 14. #14
  ALAMET^CUNI Maska e Tironsi-009.5
  Anėtarėsuar
  16-04-2004
  Vendndodhja
  chicago
  Postime
  59
  o engell, mirseerdhe vlla, te paskam ene komshi mer lal...
  Note: ACTUAL EYE COLOR MAY BE DIFFERENT

 15. #15
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  36
  Postime
  1,043
  engjell mire se erdhe plako mir ia bo qe qit at foton boj si gangster icik ca ti boj une qe jam i dor se ia rregulloja une ktyre

  Me respekt Elmajico....

 16. #16
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Mire se na erdhe djalė chicagoje...
  cdo te mire ne forum vellacko...

  ps:nice body
  My silence doesn't mean I am gone!

 17. #17
  KARL MARKS Maska e InF-Sm[0]keR
  Anėtarėsuar
  13-08-2004
  Vendndodhja
  GJERMANI :P
  Mosha
  38
  Postime
  228
  Bofsh kokrren e qejfit ktu ne forum lale
  ..si lo ammetto sono sincero
  ma non trovo cosģ assurdo
  se ogni tanto mangio lacrime
  e mi perdo..

 18. #18
  Mire se Erdhe> uroj tja kalosh kendshem.

  Ledia <3
  ~*~*§omewhere There'§ §omeone Who Dream§ Of UR §mile, And Find§ In UR Pre§ence That Life I§ Worth While, §o When UR Lonely, Remember It'§ True: §omebody, §omewhere Is Thinking Of U~*~*

 19. #19
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
  flm te gjithve per mikpritjen
  sa per foton, pashe prezantimin e ca cuna te tjere ktu dhe ata e kishin bere shume reklame vetes, dhe une mendova te jepja nje little preview ;)
  lol milaniste, nuk ju marr ne shpulla ne fakt jam njeri shume i qete :syze
  sa per mistrec jam pak tironce ;)
  weee,i knew itttttt qe ishe mistrec lol
  ska gjo se mes mistrecash ke ardh :@pp
  kalofsh mir ene i her

  JO-JO
  o-le-le firma

 20. #20
  +dA bEzT+
  Anėtarėsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  mir se erdhe yllo kalofsh mir

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •