Close

Rezultati i Sondazhit: Sa do jetė rezultati fiks nė ndeshjen: ~AC Milan - FC Inter~

Votues
31. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • AC Milan - FC Inter 1:0

  4 12.90%
 • AC Milan - FC Inter 0:1

  0 0%
 • AC Milan - FC Inter 2:1

  8 25.81%
 • AC Milan - FC Inter 1:2

  9 29.03%
 • AC Milan - FC Inter 1:1

  0 0%
 • AC Milan - FC Inter 2:2

  2 6.45%
 • AC Milan - FC Inter 0:0

  2 6.45%
 • I ndryshėm nga rezultatet mė lartė...

  6 19.35%
Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 176
 1. #-19
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849

  Milan vs Inter

  Sygjerim i drejte dhe ne vend per hapje te nje teme te ketille.
  Postimet anti interiste dhe anti milaniste ne temat klubi i milanisteve dhe klubi i interistave do te kalojne ne kosh!
  Pra te gjitha debatet ne lidhje me keto dy klube do vazhdojne ketu,duke tentuar qe te rruhen informacionet qe anetaret sjellin per klubet e tyre te padebatuara.
  Ju urroj debat sa me te mire me kritika e te tjera
  Cdo te mire
  Une Milanisti StormAngel
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 2. #-18
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  bahahahaha Storm kjo teme ka pas qene por u mbyll qe kur kampionati mbaroi qe kur Interi u rraf hahahha po he se edhe si vjet do ndodhi e njejta gje qe Interi do rrihet edhe le te flasin sa lart e poshte keta Interistat duke thene Albitri kshu Albitri ashtu etj....

 3. #-17
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Deri tani BBILANI eshte ne rregull me BILANCIN !!!!!
  5 jave kampionat ....2 VJEDHJE spektakolare .....3 pike te fituara nga BERLUSK & Company....
  VJEDHJA numer 1 ---- Bbilan - Livorno 2-2 ...Gol i rregullt i Lucarellit 2-3...arbitri anullon....(1 PIKE )
  VJEDHJA numer 2 ----- Bbilan - Reggina 2-1 ...Gol i rregullt i Reggines ne minuten e 87...Anullohet ...(2 PIKE ) E ardhmja e TREFOLONIT (arbitrit ) si komentator ne studiot e Mediasetit eshte e sigurt....

  Komedia vazhdon....
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 4. #-16
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Nuk me duket e pjekur kur tifozet kane verejtje tek referet, referet kane punen e tyre dhe ato nuk duhet te jene objekt muhabeti nga tifozet...

  Interisto, mire qe ke shenuar ato citate por kush i mer ne konsiderate bre vellacko ato duke dite se BOSS ne SERIA - A eshte Galiani, a BOSS ne ITALI eshte BERLUSCONI, eh ka mund te fitoj atehere Interi titullin, ajo eshte e palogjikshme...

  Milani edhe kete vit kampion do jete.......
  My silence doesn't mean I am gone!

 5. #-15
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  37
  Postime
  1,322
  Davius, mund te te kundershtoj pak per kete gje:
  Nuk me duket e pjekur kur tifozet kane verejtje tek referet, referet kane punen e tyre dhe ato nuk duhet te jene objekt muhabeti nga tifozet...
  Tifozet ne pergjithesi me keto lloj temash merren, fitoi me hile, fitoi me leke, i eci, nuk i eci, shaj nje lojtar e lavdo nje tjeter, por per nje gje te jap te drejte:

  QE TIFOZA SI KTA TE INTERIT, E KANE SHUME ME TE THEKSUAR SE GJITHKUSH DHE GJITHKUND. PO KJO NUK FILLOI DJE APO PARDJE; JANE TE SHKOLLUAR PREJ DEKADASH. KUR UA MERR JUVJA-E KAPIN ME JUVEN, KUR UA FUT MILANI, E KAPIN ME BERLUSKONIN E ME GALIANIN. PO I KA ZENE ZEMERGURESIA SYTE DHE MENDJEN, SE NUK SHOHIN QE KUQEZINJT KANE NJE LOJTAR, I CILI BEN NDRYSHIMIN PO TA KRAHASOSH ME CILINDO LOJTAR TJETER JO VETEM TE SERISE A, POR NE MBARE EVROPEN: ANDRIY SHEVCHENKO !!!

  {^_^}
  ::|maDes!gn © 2009|::

 6. #-14
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Me Duket Se Une Kam Shkruar Fakte Me Lart Dhe Jo Mashtrime Tifozash...
  Kush Ka Fakte Le Ti Kundershtoje , Por Askush Nuk Ka Mundesi Pasi Gjithe Media I Ka Vertetuar Si Te Pakundershtushme....
  Fakti Eshte Se Keni Vjedhur 3 Pike Deri Tani !!!!!!

  Me Duket Se Milani Ka Fituar Edhe 2 Ndeshje Ne Champions ...por Ska Dale Asnje Interist Dhe Te Thoje Qe Vodhet Ndonje Pike !!!!!!
  Ne Champions Nese Jeni Skuader E Forte Me Te Vertete , Tregojeni Veten ...por Kam Frik Se Del Ndonje Termet 4 Ballesh Perseri...se Kampionati Italian Eshte P.jerdh Me Kohe...

  Eshte Normale Qe Tifozat E Bbilan Dhe Rubentus Mundohen Ta Nderrojne Muhabetin ....
  Shifnmi Cfare Po Ben Galliani Per Te Mbajt Pushtetin .....gjithe Vitin Thoshte Qe Nuk Do Kandidohem...kurse Tani Nderroj Mendje...natyrisht Se Pa Qe Pa Ndihmen '' Nga Lart '' Bbilani Ska Gje Ne Vije Sivjet...
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 7. #-13
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Plako,
  Si do e marrim edhe nje interist tjeter tashi,do bejme koloni te Intersit ne Milan.
  Forza Inters
  Il Migliore di Seria A
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 8. #-12
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Galliani nuk do te iki cuditerisht. Eshte bere dhe ai si Tos Nano jone ne politike. Iken Angnellit i morri lumi dhe me vrap ky te zere trashegimine e hajdutave. Ska kampionat ne Itali, kur Veroni ne 5 ndeshje merr 3 kartona, kur De Rossi ne 8 faulla dhe nje qe e coi per barrele nuk merr as edhe nje karton, kur mohohen dy penallti te pastra me Palermon dhe me Romen. Pra jane 4 pike qe ne na jane vjedhur. Normale qe do dali Juventusi me Milanin ne krye nese behen keto pislliqe gjithmone.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 9. #-11
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Citim Postuar mė parė nga inter_forever

  Me Duket Se Milani Ka Fituar Edhe 2 Ndeshje Ne Champions ...por Ska Dale Asnje Interist Dhe Te Thoje Qe Vodhet Ndonje Pike !!!!!!
  Ne Champions Nese Jeni Skuader E Forte Me Te Vertete , Tregojeni Veten ...por Kam Frik Se Del Ndonje Termet 4 Ballesh Perseri...
  hahahaaaahaah inter forever ,,vjet kishin ekip te mire edhe u doli 4 ballsh ,po ket vit qe jan me cop cop mos vall ka per tu dal noi 5--6 ballsh hahahahahaha

  ja hongsha synin asaj deportivos lool !!!

  Gjithsesi e paskeni bo mire qe keni hap ket temen e vjetcme inter vs milan ,,se e bot ate temen e interit chit chat vetem pallavra kot !!!

  hajt bofshi qef
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Moltisanti : 07-10-2004 mė 14:18

 10. #-10
  Fshatar i varfer Maska e Chingy
  Anėtarėsuar
  25-09-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  363
  Po mire mo interista e harrut Arsenalin ju qe ju boni lesh ne San Siro?Apo nuk quhet ajo.Pastaj
  mos e qani hallin tone se i kemi 6 kupa ne po shifni veten tuj qe vetem me pa se ca bojne te tjeret dini se vete nuk qitni gjo ne drite.
  Se sei stanco e vuoi morire, pensa a chi sa di dover morire e vuole vivere...

 11. #-9
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  CRSPO nuk lozi ne ndeshjen Argjentine - Uruguaj ...Kot qe shkoi deri ne Argjentine i shkreti ..Perseri u demtua ne stervitje ...
  Ju kam thene 100 here qe jua ngeci Celsi me lezet BIDONIN , po juve nuk me besonit...Uroni te bej ndonje ndeshje deri sa te iki prap andej nga erdhi..
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 12. #-8
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  MILANNNNNNNNNN MILANNNNNNNNNN SONO CON TEEEEEEEEEEEEE

  rroft milaniiiiiii juve qe e keni inot skom ca me ju thon lol

 13. #-7
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  As njeri as tjeteri sme pelqen hic. Si ekip jan te fort por sme do zemera Italiant aq me pak Interin milanon juventusin romen.. 0 Lazion e du pak sepse me pelqen si klub luajn fort.
  lol

  Milaniste ti rri se sje ne Itali Ti Beje nick BraSiliste D
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 14. #-6
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  36
  Postime
  1,043
  Paska plas dhe ktu debati Interistet mo mir te ndrojn skuader se do vdesin pa marre i kampinat se une u plaka e se maj men kur e ka marr kampionatin e funit..
  Milanistet hajt mo se kan dhe Crazyn i ecen ndonjher e moorin ndonj kampinat po kush esht skuadra me e qendrueshme e te gjithe koherave JUVENTUS cdo vit pretendon per scudeton dhe per champions;;;;bye alll

  Flm..
  ..

 15. #-5
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  aiiiiiii majeeeee ene ti dole me juven ee po ste vjen icik turp mer eee lool
  bohu mer milanistttt se ska me nel goc pa te gjujt masanej lol

 16. #-4
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Anėtarėsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  36
  Postime
  1,376
  O STROM O TE KEQEN MOS HAP ME TEME MILAN VS INTER SE NA TURPERON KUPTON?? MOS NA KRAHASO ME SKUADRA TE CILAT KANE 16 VJET PA MARRE KAMPIONAT OK??? ME MIRE THUAJ Milan VC SAMDORIA SE SA MILAN VC INTER OK BYE

 17. #-3
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  ahahahahah
  Vjosa lali,tema u hap qe te mos postojme Milanistet tek tema e Interit dhe anasjelltas.
  Ky eshte vend debati per tifozet e te dyja klubeve
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 18. #-2
  bitter girl Maska e marsela
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163

  :)

  prap ne sheshbetejepo e ke kot o stormo se rrin kto interistat pa hy te tema jon me bo icik rremuje??
  by the way kur e kemi derbin ti bejm pak te flasin me vete ?

  Forza Milan
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 19. #-1
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Milan vs Inter same as Nata me diten.
  kot eshte kjo teme ......


  INTER the Best

 20. #0
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Kotelja,
  Do ju perkujtojme i cik per kete pune kush eshte "the best" se me duket se keni harru.
  Nejse,do shifemi mas ca ndeshjeve edhe do bisedojme prap,se ketu jemi neve.

  marsela,edhe pak xhiro ka deri tek derbi,te tregoj kur me sakte do jete.

  Forza Milan
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •