Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 35
 1. #1
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Mosha
  46
  Postime
  3,394

  Hite tė ngrohta Shqiptare

  Kjo temė hapet vetėm pėr hitet e ngrohta qė sapo kanė dalur nga furra muzikore shqiptare.

  Kthehu ti - Ritmi i Rrugės dhe Bleo apo Blero

  Ani moj e majra - Elita 5 dhe Adelina
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 2. #2
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Mosha
  46
  Postime
  3,394
  BAL 3D nga Tingulli 3

  Mund ta dėgjoni nė muzika.dashurija.com

  Pėr shkak tė materialit eksplicit, ata qė janė nėn 18 vjeē duhet tė marrin lejen nga prindėrit pėr ta dėgjuar.
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  Eni Koci ft. Elinel - Larg

  https://www.youtube.com/watch?v=ts_7cJ8JEXo


  Produced by : Genc Prelvukaj - Lyrics : Genc Prelvukaj, Elinel
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 28-05-2019 mė 10:44

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  Premierė

  https://www.youtube.com/watch?v=5cLIdbM2TWs

  Genc Prelvukaj feat ESTTO - Orhidea

  Kompozimi : Estto - Vargjet : Genc Prelvukaj & Estto

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=Rmht4Z_kqkY

  Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

  Ripunim I " Oj Zogo jelek me vija "

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  Mrekulli !

  https://www.youtube.com/watch?v=Pv9POaq2g_w

  Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamė

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-06-2019 mė 10:16

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=D76nTdQ1A-0

  Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare


 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=xbGp4xZQrN0

  Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=z__cB5xLyto

  Mimoza Mustafa ft. Robert Berisha - Krejt i boj


  ( Vargjet & Kompozimi - Ilir BERANI )

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=3EXH59P3PFw

  West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela


  ( Kompozimi: Alban Kondi dhe Elgit Doda - Vargjet: Alban Kondi )

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=dsM9mLMeWbo

  Gerona Hyska - Je t’aime


  ( Produksioni: Apollo - Vargjet: Fifi )

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=DkopYxurUjs

  Skerdi ft. Mimoza Shkodra - T’lutem

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=XC7vri2-6_o

  Lumi B x Ledri Vula - Kiss Kiss

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=HP7SBqQqpfM

  Yll Limani - Nuk po kalojka

  ( Armend Rexhepagiqi - Aida Baraku )

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=jxCkhrRir4o

  Korab Shaqiri ft. Bujar Qamili - Vere e dashni


  ( Korab Shaqiri )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-07-2019 mė 11:36

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=TmrfR_buRIU

  Gold AG ft Anxhela Peristeri - Fiksim


  ( Florent Boshnjaku - Gold AG )

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Hite tė ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=JNHuuTqNMrI

  Fifi - Indiane

  ( Kledi Bahiti - Fifi )

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 18-04-2022, 09:21
 2. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
  Nga strong_07 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 3. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 4. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •