Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 35
 1. #1
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  45
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime

  Hite t ngrohta Shqiptare

  Kjo tem hapet vetm pr hitet e ngrohta q sapo kan dalur nga furra muzikore shqiptare.

  Kthehu ti - Ritmi i Rrugs dhe Bleo apo Blero

  Ani moj e majra - Elita 5 dhe Adelina
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 2. #2
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  45
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  BAL 3D nga Tingulli 3

  Mund ta dgjoni n muzika.dashurija.com

  Pr shkak t materialit eksplicit, ata q jan nn 18 vje duhet t marrin lejen nga prindrit pr ta dgjuar.
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare


 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  Eni Koci ft. Elinel - Larg

  https://www.youtube.com/watch?v=ts_7cJ8JEXo


  Produced by : Genc Prelvukaj - Lyrics : Genc Prelvukaj, Elinel
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 28-05-2019 m 10:44

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  Premier

  https://www.youtube.com/watch?v=5cLIdbM2TWs

  Genc Prelvukaj feat ESTTO - Orhidea

  Kompozimi : Estto - Vargjet : Genc Prelvukaj & Estto

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=Rmht4Z_kqkY

  Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

  Ripunim I " Oj Zogo jelek me vija "

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  Mrekulli !

  https://www.youtube.com/watch?v=Pv9POaq2g_w

  Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duam

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 06-06-2019 m 10:16

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=D76nTdQ1A-0

  Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare


 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=xbGp4xZQrN0

  Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=z__cB5xLyto

  Mimoza Mustafa ft. Robert Berisha - Krejt i boj


  ( Vargjet & Kompozimi - Ilir BERANI )

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=3EXH59P3PFw

  West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela


  ( Kompozimi: Alban Kondi dhe Elgit Doda - Vargjet: Alban Kondi )

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=dsM9mLMeWbo

  Gerona Hyska - Je t’aime


  ( Produksioni: Apollo - Vargjet: Fifi )

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=DkopYxurUjs

  Skerdi ft. Mimoza Shkodra - T’lutem

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=XC7vri2-6_o

  Lumi B x Ledri Vula - Kiss Kiss

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=HP7SBqQqpfM

  Yll Limani - Nuk po kalojka

  ( Armend Rexhepagiqi - Aida Baraku )

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=jxCkhrRir4o

  Korab Shaqiri ft. Bujar Qamili - Vere e dashni


  ( Korab Shaqiri )
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 11-07-2019 m 11:36

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=TmrfR_buRIU

  Gold AG ft Anxhela Peristeri - Fiksim


  ( Florent Boshnjaku - Gold AG )

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,761
  Faleminderit
  282
  372 falenderime n 346 postime

  Pr: Hite t ngrohta Shqiptare

  https://www.youtube.com/watch?v=JNHuuTqNMrI

  Fifi - Indiane

  ( Kledi Bahiti - Fifi )

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 3. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 4. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •