Citim Postuar mė parė nga StormAngel Lexo Postimin
Ketu mund te postoni cfaredo poezish ne gjuhe te huaja,poezi qe ju kane lene mbrese dhe poezi qe i preferoni.;)
Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
Spleen , e keqja eshte se Black' Angel ka shkruar "Krijime nga une" duke pandehur qe me gjithe kete teknologji te sotme nuk do kapet . Kerkojne ownership per nje gje qe nuk ju perket , kur shume lehte mund te shkruanin " Krijime qe pelqehen shume nga une"

Por ka edhe ne gje tjeter : si mund te kapet nje njeri qe i perkthen nga nje gjuhe tjeter ne shqip ?! Atyre si mund t'ja vesh emrin ! Google nuk i recognize dot .

Krijime te bukura vecse qarkullojne ( duke i pronezuar si te tyret ) ne cdo site : Forumishqiptar , FB dhe forume te tjera .
Viola shife njeher mire titullin e temes sepse mua me duket "Krijimtari ne gjuhe te huaj" dhe gjithashtu lexo postimin e pare dhe une nuk e shof qe te jete ne te gjitha postimet ajo "krijime nga une".