Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-10-2005
  Postime
  2

  Thumbs down hej e di qe mund t jem jasht teme por ...

  te lutem kam koh qe interesohem t di neqoftese ne ndonje qytet afer Brescias ka universitet Arkitekture pervec Milanos por edhe per kete t fundit interesohem t di gjithcka do m duhet per konkursin dhe se si jan shpenzimet e studentit
  bye
  lol
  xo

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-04-2002
  Postime
  876
  Citim Postuar mė parė nga art girl
  te lutem kam koh qe interesohem t di neqoftese ne ndonje qytet afer Brescias ka universitet Arkitekture pervec Milanos por edhe per kete t fundit interesohem t di gjithcka do m duhet per konkursin dhe se si jan shpenzimet e studentit
  bye
  lol
  xo
  http://www.universita.archiworld.it/a_italia.htm
  lista e fakulteteve te arkitektures ne Itali.
  Me afer Brescia-s: Mantova

 4. #4
  Pyetje pėr arkitekta, e tjerėt qė kanė dijeni pėr arkitekturė:

  Cilat janė ndėrtimet - tė ēfarėdo kohe - qė paraqesin veēori tė arkitekturės Shqiptare?
  "Hyp se t'vrava, zhdryp se t'vrava." Popullore.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e RinorZ
  Anėtarėsuar
  08-06-2008
  Postime
  325
  Citim Postuar mė parė nga nosselgae Lexo Postimin
  Pyetje pėr arkitekta, e tjerėt qė kanė dijeni pėr arkitekturė:

  Cilat janė ndėrtimet - tė ēfarėdo kohe - qė paraqesin veēori tė arkitekturės Shqiptare?

  Kullat...edhe pse nuk mund te themi se jane mu ajo cfare kerkon ti, pasi koheve te fundit jane gjetur kulla te tjera edhe neper vendet tjera ballkanike, si ne Mal te zi, Serbi etj etj...
  Sidoqofte...keto ndoshta jane pak a shume objekte tipike shqiptare...

  PS. Ne revisten ARKLINE, i ke disa shkrime nga prof. Flamur DOLLI, edhe aty shpresoj qe do t'a gjesh pergjegjen!!!

Tema tė Ngjashme

 1. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
  Nga strong_07 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 5. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •