Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Postime
  6,846

  Vaji i peshkut dhe efekti i tij

  Vaji i peshkut , efekt shėrues te pacientėt me kancer nė zorrė


  Shekulli online

  Humbja nė peshė dhe rėnia e muskujve, e zakonshme pėr njerėzit me kancer, mund tė pėrmirėsohet duke marrė suplemente me bazė vajin e peshkut, sipas njė raporti tė ri. Problemet e zorrėve e bėjnė tė vėshtirė qė shumė njerėz tė cilėt vuajnė nga kanceri i zorrėve tė tolerojnė kapsulat me doza tė larta vaj peshku, por ata tė cilėt marrin rregullisht suplementet mund tė jenė nė gjendje tė stabilizojnė peshėn e tyre, apo madje edhe tė fitojnė peshė, bėhet e ditur sipas Dr. Patrick Burns tė Universitetit tė Ajoua nė SHBA.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,967

  Pėr: Vaji i peshkut dhe efekti i tij

  [QUOTE=StormAngel;653769]Vaji i peshkut , efekt shėrues te pacientėt me kancer nė zorrė

  Vaji i peshkut esht i mire edhe per epilepsi
  Vaji i peshkut i lengeshum me i mire
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 18-05-2024 mė 06:54

Tema tė Ngjashme

 1. Efekti krizė, ne USA banorėt lėnė shtėpitė dhe jetojnė nė tenda
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 07:09
 2. Efekti i leshit te fytyres dhe rruajtjes se tij mbi lekuren e fytyres?
  Nga Aragorn I nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 15-09-2008, 19:17
 3. Ēfarė efekti ju bėjnė komplimentet?
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2007, 13:57
 4. Ilaēet dhe efekti i tyre
  Nga elbed nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-05-2006, 04:51
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-02-2005, 13:36

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •