Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 96 prej 96
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e elen
  Anėtarėsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  919

  Thumbs up Formula 1

  Merak e kam ket formulen po ku do me veje 1 here do vete ta shoh nga afer.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 2. #82
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Ja dhe ai qe shkruajti histori ne formula 1 . Ayrton Senna.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga FsHaTaRi : 04-01-2006 mė 01:22
  B

 3. #83
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Ketu jan disa foto nga pista e imola(1994) ku dhe Senna vdiq
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  B

 4. #84
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Vazhdimi .....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  B

 5. #85
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  vazdimiii.....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  B

 6. #86
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705
  Fitorja e merituar e Schumit!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 7. #87
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705

  Gezimi nuk mungonte!

  ..............................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 8. #88
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102

 9. #89
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102

 10. #90
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Maranelo prezanton makinen e re, Ferrari 2008
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 11. #91
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Ferrari F2008
  Kliko siper ta shikosh te zmadhuar
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Flori : 09-01-2008 mė 04:51
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 12. #92
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705
  Ferrari F2008 qenka fantastike.
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 13. #93
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Ja dhe disa foto te bera nga une, Renault 2007 dhe Giancarlo Fisichella
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Diesel Industry : 28-02-2008 mė 08:51
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 14. #94
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705
  McLaren MP4-23
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 15. #95
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705
  Toyota TF108
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 16. #96
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: Galeria fotografike e Formula 1

  Rosberg bėn ligjin nė Silverston


  Piloti gjerman i Mercedesit, Niko Rosberg, ėshtė klasifikuar dje gjatė provave tė lira si piloti mė i shpejtė nė pistėn e Silverstonit.
  Nėnkampioni i botės, nė tė dyja sesionet ka treguar njė rendiment tė shkėlqyer. Koha mė e mirė e Rosberg u regjistrua gjatė pasdites, 1’34″155, duke lėnė pas dy pilotėt e Ferrarit.
  I dyti u rendit finlandezi Kimi Raikonen, i cili ishte mė i shpejtė se shoku i skuadrės, Sebastian Fetel, qė regjistroi kohėn e tretė. Dy pilotėt e Ferrarit lanė pas kampionin e botės, Luis Hamilton, nė shtėpinė e kėtij tė fundit. Britaniku la pas dy makinat Red Bull, tė Kviat nė vendin e pestė dhe Riēiardos nė tė gjashtin. Sėrish pėr tė dėshiruar lanė dy makinat McLaren. Fernando Alonso u rendit nė vendin e 15-tė, ndėrsa dy pozicione pas tij shoku i skuadrės.
  Mes 10 tė parėve u klasifikuan dy makinat Toro Rosso, ndėrkohė qė Uilliamsi i Masės ishte mė e shpejtė se ai i Botas. Vlen tė nėnvizohet fakti se Rosberg nuk e ka nisur mirė ditėn e parė tė provave, pasi ka pasur njė problem me kambion, duke ndalur makinėn. Makina e tij u vu nėn hetim nga komisarėt e pistės, pasi gjatė kohės qė njėvendėshja e tij u transportua nė bokse u mbulua me njė mantel, ēka nuk lejohet nga rregullorja. Ndėrsa Hamilton dje ka qenė nervoz dhe ka bėrė shpesh gabime tė vogla nė pistė.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:49
 2. Galeria 43
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 16:48
 3. Per te apasionuarit e Formula 1
  Nga Bledari nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-12-2008, 15:48
 4. Njė pilot shqiptar nė Formula 1
  Nga Hyllien nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 21:22
 5. Galeria Shqiptare
  Nga StterollA nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2004, 14:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •