Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 96
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  jo nje tjeter--------------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  ja dhe kjo---------------------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  -------------------------------------Keto fotot tani jne ngjarje na F1 kjo eshte loja me jeten ------------------------------ +
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  ------------------------------Ja dhe kjo shpetoj per nje fije ---------------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  --------------------------Karambol ne nisje------------------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  Ja dhe kjo per te vene ment ai Ralphi se e ka mare me vrull
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  ---------------------------Tym e flake po piloti pa merak--------------------------shpetoj
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  -----------------nje nisje tjeter me aksident------------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  ---------------------------Irvin kur i mori flak makina-----
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  -----------------misjon imposibel pilotit ju dogj lekura por shpetoj----------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  --------------------kur nuk mund te ndalosh eshte gje fatale ne F1----------
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  kur F1 nxjer flamurin ekuq eshe ne aksident i tille
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 13. #53
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 14. #54
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 15. #55
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 16. #56
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 17. #57
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849

  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 18. #58
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849


  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  I pa kapshem ne F1
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e McLaren
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Vendndodhja
  BeLgjIkE
  Postime
  241
  Mos ja vini re se nuk e mbante dot e zuri keq ate moment po mire se ketu eshte fushe futbolli dhe nuk ka aq demtim fusha por atje ne F1 kur eshte ne makine atje behet nami , po po po ēfare heqin inxhinjeret e shkrete per ta lare dhe ta pastronne , koet e fundit kam digjuar se so nxjerin nje lloj pampers per kete kesulekuqin dhe marka do jete pa tjeter Ferrari
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:49
 2. Galeria 43
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 16:48
 3. Per te apasionuarit e Formula 1
  Nga Bledari nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-12-2008, 15:48
 4. Njė pilot shqiptar nė Formula 1
  Nga Hyllien nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 21:22
 5. Galeria Shqiptare
  Nga StterollA nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2004, 14:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •