Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 76

Tema: Bojken Lako

 1. #21
  Lulushja Maska e Arbushi
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  po me erinik po vetem ti e kupton alternativen. aman e cun se ka muzike e muzike ... dakort beri dicka po tani ka 5 vjet e njejta pune ... na ka ardh ne maje te hundes pfffffff
  Imagjinata eshte me e rendesishme se sa njohuria
  Einstein

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Static-X
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Usa
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk e di se cfare ka bere bojkeni tani se nuk ja kam degjuar kenget, muhabeti eshte ne pergjithesi para 2 vjetesh, po si gjithe muzikantet e tjere edhe ai e ka te drejten te ndryshoje. E di qe shumica ndryshojne per keq duke krijuar muzike bazuar nen perfitimin qe do i sjelli ajo....ideja ishte Bojkeni edhe Starti--vazhdimin edhe fundin nuk e dime.
  njof shume dj qe krijojne muzike vetem se ndjejne kenaqesi
  -
  kjo ishte Ndodhi edhe me Bojkenin,halli eshte se mungojne grupet e tjera, pse mos te behet edhe shqiperia qe cdo fundjave neper lokale te kendojne Grupe Muzikore, nuk kerkon ndonje shkence.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Static-X : 03-05-2002 mė 00:07
  copyright © 2002 shqiperiachat.tk

 3. #23
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  C'fare rryme

  une stilin se si ai kendon me pelqen shume dhe po doni te degjoni nje stil te tille,nuk e di sa nga ju degjojne "doom",une ju rekomandoj Type o Negative,flas gjithmone se si kendon jo muziken.Ai me c'fare kengesh nxorri e tregoi veten shume profesional dhe komplet ndryshe nga te tjeret,po si gjithmone eshte me preferenca cdo gje.
  Discover me like emptiness.......

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar dimegeni pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #24
  ne kerkim
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  10305
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Dimegen

  edhe mu me pelqen Bojkeni po me Type 0 Negative nuk krahasohet, kane stile kendimi komplet ndryshe prej njeri tjetrit. Zerin mund ta kene pak te ngjashem po stilet jane te kunderta. Solistin e T0N do e krahasoja me teper me nje bariton sesa me Bojkenin.

  Arbushe-As alternative nuk mund ta quash sepse ai ka nderthurur disa rryma muzikore te ndryshme ne muziken e tij.

 6. #25
  Lulushja Maska e Arbushi
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  konto po ai lali ashut e mban veten gjasme si roketar i evoluar ne alterntivist
  Imagjinata eshte me e rendesishme se sa njohuria
  Einstein

 7. #26
  i/e regjistruar Maska e DuRResaK_PlaKo
  Anėtarėsuar
  06-05-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  46
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  bojkeni?

  Mbase Bojkeni ka sjelle nje rryme te re ne muziken shqipetare, por mua nuk me pelqen menyra se si kendon, lere pastaj qe nuk i merren vesh dhe fjalet!
  Kush kėrkon gėzon!

 8. #27
  ne kerkim
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  10305
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Arblushe

  Une vetem albumin e pare te Fish Hook kam nigju dhe ai ka dale nga 94 besoj. Atehere mu s'm'osht duk alternative. Tani s'e di ca bo Bojkja, nqs ka kaluar nga rokar ne alterntivist me fal per keqkuptimin se ti dukesh qe qenke ne korent te ngjarjeve muziore ne Shq. Une di te them qe atehere ishte i mire. Nqs ka ngel n'ven numuro s'ka nanji go t'keqe se ne gjithe boten ka kengar qe me ji bire i bin ton jetes.

 9. #28
  i/e regjistruar Maska e Alban
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Prishtne
  Mosha
  35
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sipas mendimit tim Bojken Lako ėshtė kot. Fare nuk mė pėlqen muzika e tij. Nuk di tjter qfar tė them... Bojken Lako !

 10. #29
  Peja o qytet i bekuar
  Anėtarėsuar
  28-03-2002
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Alban e respektoj mendimin tend por po te them se jeni mesuar me kengetaret RAP te Prishtines dhe me ato tekste te kengeve me plot fjale tre flliqura etj. Laperat me fal, Reperat apo shmekerat-collera te Prishtines se pari nuk kane nje kulture per muzike etj gjera.

  Bojken Lako kendon per ata te gjithe qe kane vesh dhe nuk duhet te nencmohet, ka disa kenge shume te bukura (ky mendimi ime) dhe edhe nje here po e ceki Bojkeni kendon per ata qe kane vesh.

  Kalofshit mire.
  no respect whatsoever for authority - Richard Feynman.

 11. #30
  Bad Boy Maska e Dj Tino
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  FL
  Mosha
  36
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ok ok me te mir se ne nuk ka ok me hip hop , me party animalz , shum cuna te cmendur mbaz muzikes hip hop ne shqip
  po po e kam llafin per grupin ALB 2 K (albanians 2 krazie)
  sna njifni po me shpej do degjoni per ne ika ika hehe!

  anywayz bojken me duket pak fshatar me ato flok te bardh
  sikur i ka lyer me gelqere
  !!! After the party is the After-party-ing !!!
  U know what i mean? :^garip

 12. #31
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  46
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime

  Bojken Lako

  Ky Emer me jep shprese ky emer me jep zemer te jem Shqiptar.
  Ky Emer me jep emrin Shqipetar
  Te gjitha keto i them per boten e Muzikes
  Suksese gjithe jeten do ta duam kete emer .
  Me te madh se ty nuk ka Shqiptaria
  Gjith te mirat

 13. #32
  GODESS
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mendimin tim Bojken Lako eshte shume i talentuar (dhe pse nuk me pelqen shume).
  Redon Makashi rocks por eshte John Lenon wannabe. Elton Deda eshte my favorite qe kur kendoi Heartbraker (Led Zepplin).
  Keep on rocking!!!!!!!!!!!!!!!1
  Black Valentine

 14. #33
  GODESS
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mendimin tim Bojken Lako eshte shume i talentuar (dhe pse nuk me pelqen shume).
  Redon Makashi rocks por eshte John Lenon wannabe. Elton Deda eshte my favorite qe kur kendoi Heartbraker (Led Zepplin).
  Keep on rocking!!!!!!!!!!!!!!!
  Black Valentine

 15. #34
  GODESS
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mendimin tim Bojken Lako eshte shume i talentuar (dhe pse nuk me pelqen shume).
  Redon Makashi rocks por eshte John Lenon wannabe. Elton Deda eshte my favorite qe kur kendoi Heartbraker (Led Zepplin).
  Keep on rocking!!!!!!!!!!!!!!!
  Black Valentine

 16. #35
  i/e regjistruar Maska e Ares
  Anėtarėsuar
  30-06-2002
  Vendndodhja
  Danimark
  Mosha
  40
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mua me pelqen shume Bojken Lako.
  Gjithashtu edhe Jericho Walls.
  Rock Rulles
  God Save My Nation

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ares pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 18. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2002
  Vendndodhja
  Montreal -Tirone , vajtje-ardhje, moszgjedhje
  Mosha
  44
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  kush e shan Bojken Lakon ? vetme ata qe nuk marin vesh nga muzika dhe te gjith inacinjte. Bojkeni eshte nr 1 rock star i Shqiperise

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar XimiD pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 20. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2002
  Vendndodhja
  Montreal -Tirone , vajtje-ardhje, moszgjedhje
  Mosha
  44
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  NATEN DITE ! dhe ndalohet te shahet Bojken Lako . Kush e perserit ...e di vete !

 21. #38
  i/e regjistruar Maska e Gjergji T.
  Anėtarėsuar
  05-06-2002
  Mosha
  40
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire a ke...mos e shani kete martirin e muzikes shqiptare.

  Une propozoj qe tja ndryshojme emrin dhe tja perkthejme ne anglisht, mqs ai e qan me lot anglishten ne ato kenget super-rock te tij. Propozimi im eshte qe Bojken Lakos tja vejme
  BoyCan Suckoss..isn't that rockin'?

  (in case anyone didn't get it, I'm joking with ya all )
  damn right!....I'm funkier than you!!!

 22. #39
  KOMANDANTI Maska e SOPRANO
  Anėtarėsuar
  09-08-2004
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Bojken Lako

  nuk e di a ekziston ndoj tem per ket kengetar,mirpo sido qoft mua me pelqen shum,sidomos kengen SHTEPIA E SEMURE e dua shum.qa mendoni ju per bojken lakon edhe a e ndegjon ndoj kush prej juve?

 23. #40
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  e kom pas nigju kur kom qen nshqipri ktu skom nigju noi kong t're
  po megjithate me pelqe muzika atit

  klejzi vetlla vet

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 09:37
 2. Intervista me kėngėtarė shqiptarė!
  Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 20-05-2007, 21:37
 3. Me 10 djemtė qė duan tė braktisin drogėn
  Nga Enri nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-07-2003, 16:58
 4. Bojkeni "Rikthim nė kohėrat e rockut" :)
  Nga forever nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-05-2003, 12:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •