Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 41
 1. #1
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,869

  Grabitje dhe përdhunim në mes të ditës

  E grabiten dhe perdhunuan tre djem, gjendet 14 vjecarja

  FIER

  - Enkeleda Peci, vajza 14 vjecare e cila u grabit dhe u perdhunua pese dite me pare nga tre djem te cilet e hipen me force ne makinen e tyre, u gjet dje pasdite ne dalje te fshatit Kreshpan rreth 10 km larg qytetit te Fierit. Burime te policies vendore, i thane "Korrieri"-t se vajza eshte kthyer vete ne shtepi, ku me pas se bashku me te emen kane bere denoncimin ne polici. E rrembyera ka shpjeguar para uniformave blu se djemte e kane perdhunuar sistematikisht per kater dite dhe me pas nga frika e policise e kane hedhur ne nje cep te rruges. Enkelejda ne castin qe e kane rrembyer, ishte duke blere nuke se bashku me te motren, ku ka ndaluar makina dhe e kane marre forcerisht. Fatime Osmani, nena rome e 14-vjecares beri denoncimin ne polici pasi vajza tjeter 8 vjece i tregoi se "motren e rrembyen tre cuna me makine". Policia u vu ne kerkim te rrembyesve dhe pas kater dite kerkimesh arriti dje ta gjeje. Ne polici vajza ka rrefyer se "automjeti se bashku me tre djemte ku isha edhe une me sy te mbyllur ka udhetuar ne rrugen e Frakulles qe te con per ne Cakran. Atje jam mbajtur per tre dite ne nje shtepi ne Kreshpan ku dhe me kane perdhunuar. Djemte pasi nuhaten levizjet e policise ne kete zone me braktisen ne dalje te fshatit ne vendin e quajtur "Varri i zonjes" dhe iken".

  Shpirt Njeriu

 2. #2
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,869

  E con ne shtepine e shokut, perdhunon te mituren

  TIRANE

  - Perdhunoi te mituren, pranga 29 vjecarit nga Vora. Lulezim Haxhia u arrestua dje nga policia e Tiranes si autor i dyshuar i perdhunimit te nje te miture, fqinje e tij. Ngjarja ka ndodhur pak jave me pare, ne nje banese ne Tiranen e Re, kur Haxhia, kishte marre 14 vjecaren V.D, dhe e kishte derguar ne shtepine e nje te njohuri te tij. Vajza banuese ne Laprake, ishte denoncuar nga prinderit e saj si e zhdukur, por me pas ajo ishte kthyer ne shtepi. E mitura i ka treguar atyre cka i kishte ngjare, ndersa keta te fundit kane kallezuar ne komisariatin nr.3, perdhunimin e vajzes prej Haxhise. Ky i fundit sipas tyre banonte jo shume larg shtepise se tyre, ndersa kishte mashtruar vajzen, per nje xhiro. Pas kallezimit te kryer ndaj tij, policia e kishte vene 29 vjecarin Haxhi, ne kerkim per vepren penale te kryerjes se marredhenieve seksuale me dhune. Ne oret e vona te mbremjes se te henes, policia ka mundur te vere ne pranga te kerkuarin, ndersa sipas burimeve te prokurorise se Tiranes, ai duhet te pergjigjet edhe per akuzen e veprimeve te dhunshme, pervec asaj te perdhunimit te te mitures.

  Akoma s`mbarojne budalliqet e shqiptareve viti 2004.

 3. #3
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  46
  Postime
  591
  K'to gjera ndodhin gjithandej; edhe ketu ne Hollande. Por cdo here qe ndodh eshte nje here me shume dhe nuk kishte pse te ndodhte.

  Mua me vjen shum keq, sepse mendoj ato qe heq ajo vajze ne ato momente te frikshme.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 4. #4
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,069
  keta njerez merritojne ligjin tip Kanuni, pra plumbin ballit... sado qe jam per respektimin e ligjeve, sdo me vinte keq te degjoja ne lajme per ket tipat te gjendur ne ndonje hendek! dhe jam i sigurt qe nje pjese ne Shqiperi e marin ate denim...

  po keta palloshet gazetar i nxjerrin tjetres emrin e mbiemrin neper gazeta?!
  pse nuk respektojne privatesine e kesaj viktime? aq me teper qe aty eshte Shqiperi dhe njerzit rrojne e vdesin nga opinionet e te tjereve akoma....

 5. #5
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  46
  Postime
  591
  Citim Postuar m par nga diikush
  po keta palloshet gazetar i nxjerrin tjetres emrin e mbiemrin neper gazeta?!
  pse nuk respektojne privatesine e kesaj viktime? aq me teper qe aty eshte Shqiperi dhe njerzit rrojne e vdesin nga opinionet e te tjereve akoma....
  Jam plotesisht dakort me ty dikushi, kur thua qe pse i nxjerrin me emer dhe mbiemer ne gazete.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 6. #6
  Bogdan Chmielnicki Maska e antares
  Antarsuar
  19-08-2004
  Vendndodhja
  Ukraine
  Postime
  880
  Keta perbindsha meritojne vdekjen 10 here..... Edhe sa kohe do qurravitet Shqiperia ne marrjen e legjislacionit europian qe pengon masat ekzemplare per keto krime?
  Gazetaret jane pak a shume si korba qe thjesht bejne biznes me fatkeqesine e tjetrit.
  "The United States appear to be destined by Providence to plague America with misery in the name of liberty"
  -Simn Bolvar

 7. #7
  unë them t'i çojmë dhuratë publike ditën e ylberit andej nga berlini - pastaj i sjellim në atdhe e i ngulim në hell vrimë për vrimë nga poshtë lart, majë kodrave ku ngrihen kryqet pa leje - bashkë me arkimedin që kërkon lajme në thellësinë e shekujve - mendoj se do krijojmë dhe turizëm të mirë me këtë rast
  Alle Serben mssen sterben

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  40
  Postime
  1,450
  E si perfundim c'ndodh me keta manjaket ? Denohen apo jo ?

 9. #9
  Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
  Antarsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
  Mosha
  41
  Postime
  323
  Une kam nje ide tjeter: It involves nje prej atyre gomave te medhaja te traktoreve. http://www.alturatyres.com/images/pr...arm/big/r1.jpg

  Kta tipat them t'i fusin e t'i lidhin mire brenda gomes pastaj t'i hedhin benzine e t'i vene flaken gomes para se ta shtyjne nga ndonje qafe mali. Ne kte menyre ata thyejn qafen nderkohe qe goma zbret poshte si nje top zjarri... me ate zhurmen karakteristike te zjarrit bashke me plasjet e gomes... bummm... bummmm... bummmmmm.... duke lene mbrapa nje tym te zi i cili te kujton krimin e tyre. Kjo do ishte edhe goxha entertaining te thuash ate qe eshte, kush nuk do donte ta shihte dicka tw tille? Ne fakt, jam i sigurte se do te ishte edhe me 'humane' se kto vrasjet ne amerike, nese goditjet e renda te gomes nuk siguronin thyerjen e qafes nderkohe qe goma plaset me shpejtesine e 100 klm ne ore; ne mos goma e shkrire qe ka per t'iu ngjitur trupit, gazrat e karbonit kane per t'i helmuar ne pune sekondash. Ky lloj ekzekutimi kishte per te bere turmen e druve te mesjetes, gilotinen franceze, dhomat e gazit dhe shkrirjen ne sapun te hitlerit te ngjanin si disa ide te dores se dyte. Ose, tek e fundit t'i fusin ne burg per nja 20 vjet.
  Nga halli,
  derrit i thuhet dajo.

  Ndjes past nna e shtrenjt..
  Sa shum vllezr paska patur!

 10. #10
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Burgu eshte mire fare...t'ju rreshkase sapuni ca here nda dora...te helmohen me ilacin e tyre.

  Sa te semure qe jane ca njerez!

 11. #11
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Keto ngjarje jane thjeshte valvula e nje mentaliteti mbytes ndaj rinise shqiptare,nje mentalitet qe ndalon te rinjte te jetojne lidhjet e tyre deri ne ate pike sa te plotesojne nevojat mendore dhe fizike,nje mentalitet qe promovon ndrydhjen.

  Cili nga ju meshkujt kur ka jetuar ne Shqiperi nuk ka ngacmuar femra verbalisht ne rruge?Cila femer e familjes tuaj qe banon ne Shqiperi del ne rruge ne oret e vona te nates e pashoqeruar?Sa i gjere eshte kufiri ne mes ngacmimit verbal seksual dhe atij fizik?Nje moment eshte ai,nje doze testosteroni,nje shoqeri qe s'te le te jetosh moshen sic do...dhe kthehesh ne perbindesh ne pak min.
  Kam pershtypjen qe meshkujt shqiptar qe banojne jashte i kane harruar ato ndjenjat e pamundesise,fundja,gjithe e dime qe ne Europe seksi per meshkujt(as per femrat)s'eshte problem.
  Pra,problemi s'qendron tek disa individe por qendron tek nje shoqeri e tere.

  Dhe dicka qe kam vene re eshte perdhunimi kryesisht i vajzave te minoritetit rom,nuk kuptoj sesi shteti shqiptar pretendon te hyj ne BE ne nje moment qe s'respekton multi-etnicitetin e popullit.

  Ne syte e mi zgjidhja me efikace dhe e shpejte do ishte nga nje vizite e meshkujve shqiptare ne ndonje bordello euro-perendimore,jam e sigurte qe ne nje pike do fillonin te ndiheshin jo dhe aq superior ne seks me prostituta,madje dhe te shfrytezuar...kjo do ju bente te ndienin ne lekuren e tyre se cfare do te thote shfrytezimi seksual qe ato ju kane bere viktimave.

  Me tutje,ka medikamente te caktuara qe ulin dozat e prodhimit te testosteronit duke ju hequr deshiren seksuale,e me kete rast duke ju hequr dhe ndjenjen e te qenurit mashkull.Ka denim me efikas se ky ne nje shoqeri ku i qenuri mashkull eshte aq i rendesishmem?

  Perdhunimi per nje femer eshte gjeja me poshteruese qe mund ti ndodh,dicka qe e shenon gjate tere jetes.Personalisht,ky eshte nje nga rastet e vetme qe do i beja drejtesi vetes duke ja plasur trute ne mur me duart e mia.Eshte dicka e deshiruar nga shoqeria sikur te gjithe te fillojme ti bejme drejtesi vetes?Jo!Por nganjehere drejtesia s'te jep qetesi shpirterore.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Blue_sky : 26-01-2006 m 08:17
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 12. #12
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  36
  Postime
  5,671
  Keto ngjarje jane thjeshte valvula e nje mentaliteti mbytes ndaj rinise shqiptare,nje mentalitet qe ndalon te rinjte te jetojne lidhjet e tyre deri ne ate pike sa te plotesojne nevojat mendore dhe fizike,nje mentalitet qe promovon ndrydhjen.

  Cili nga ju meshkujt kur ka jetuar ne Shqiperi nuk ka ngacmuar femra verbalisht ne rruge?Cila femer e familjes tuaj qe banon ne Shqiperi del ne rruge ne oret e vona te nates e pashoqeruar?Sa i gjere eshte kufiri ne mes ngacmimit verbal seksual dhe atij fizik?Nje moment eshte ai,nje doze testosteroni,nje shoqeri qe s'te le te jetosh moshen sic do...dhe kthehesh ne perbindesh ne pak min.
  Kam pershtypjen qe meshkujt shqiptar qe banojne jashte i kane harruar ato ndjenjat e pamundesise,fundja,gjithe e dime qe ne Europe seksi per meshkujt(as per femrat)s'eshte problem.
  Pra,problemi s'qendron tek disa individe por qendron tek nje shoqeri e tere.

  Dhe dicka qe kam vene re eshte perdhunimi kryesisht i vajzave te minoritetit rom,nuk kuptoj sesi shteti shqiptar pretendon te hyj ne BE ne nje moment qe s'respekton multi-etnicitetin e popullit.

  Ne syte e mi zgjidhja me efikace dhe e shpejte do ishte nga nje vizite e meshkujve shqiptare ne ndonje bordello euro-perendimore,jam e sigurte qe ne nje pike do fillonin te ndiheshin jo dhe aq superior ne seks me prostituta,madje dhe te shfrytezuar...kjo do ju bente te ndienin ne lekuren e tyre se cfare do te thote shfrytezimi seksual qe ato ju kane bere viktimave.

  Me tutje,ka medikamente te caktuara qe ulin dozat e prodhimit te testosteronit duke ju hequr deshiren seksuale,e me kete rast duke ju hequr dhe ndjenjen e te qenurit mashkull.Ka denim me efikas se ky ne nje shoqeri ku i qenuri mashkull eshte aq i rendesishmem?
  __________________
  Bluesky ke dalur fare nga tema.
  Perdhunimet ne Perendim ndryshe nga keto ne Shqiperi shoqerohen edhe me masakra, siç eshte rasti i vrasesve serike.Pra ne perendim ka devijime edhe me te tmerrshme.
  Per ty vetem turp.Turp qe e shan kombin tend.Nje pleh si ti me zi pret qe te degjoje per nje perdhunim ne Shqiperi dhe pastaj te shaje te gjithe shqipetaret.
  Turp Bluesky.

 13. #13
  zbulojeni vete Maska e camomilla
  Antarsuar
  22-10-2005
  Vendndodhja
  firenze
  Mosha
  39
  Postime
  63
  Une Nuk Jam Dakort Qe Duhen Vrare. Duhen Lene Te Gjalle Qe Te Vuajne Per Ato Qe Bejne.ketyre Qe Perdhunojne Femrat,ju Duhet Prere .........keshtu Nuk E Perdorin Me.kurse Atyre Gazetarve Qe Vene Emer Mbiemer Ne Gazete, Duhet Me I Fut Nje Denoncim Te Mire Per Violazione Della Privacy, Qe Mos Tu Bije Me Ne Mend As Emri I Tyre.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e "Cimaroza"
  Antarsuar
  18-01-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3
  Citim Postuar m par nga chemical
  po skan faj kta fis derra se ka ik denimi me vdekje pranej bejn perdhunime e pislliqe... te kthehet denimi me vdekje edhe shifeni a ndodhin mo kto gjojna..

  booo cfar sna degjojne veshet perdite pffffffffff
  Duhet te dali ligji perseri i Trekembeshit
  qe ti varin ne mes te sheshit dhe ti lene nga 3 dite deri sa ti dali ere nga trrupi dhe e shef ti si mblidhet ky popull.
  Bohen qingja.
  Ne mund ti bejme jetet tona sublime
  Dhe kur nisemi, leme pas nesh
  Gjurmet ne reren e kohes

 15. #15
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Citim Postuar m par nga alibaba
  Bluesky ke dalur fare nga tema.
  Perdhunimet ne Perendim ndryshe nga keto ne Shqiperi shoqerohen edhe me masakra, siç eshte rasti i vrasesve serike.Pra ne perendim ka devijime edhe me te tmerrshme.
  Per ty vetem turp.Turp qe e shan kombin tend.Nje pleh si ti me zi pret qe te degjoje per nje perdhunim ne Shqiperi dhe pastaj te shaje te gjithe shqipetaret.
  Turp Bluesky.
  BASHKI,ti sikur u bere banned njehere,e ndjen nevojen te behesh serish?Dhe ti e di qe sipas kanunit burri qe eshte burre kur e nxjerr jashte i zoti i shtepise,s'ka c'ben me aty

  Nuk eshte veshtire te sillesh mire me njerezit,s'eshte evshtire ti respektosh,mjafton ti shtosh pak uje thartesise te uthulles ndryshe do thyesh enen vetjake.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Blue_sky : 26-01-2006 m 11:25
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 16. #16
  Perjashtuar Maska e Lunesta
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Dove la..Vittoria.....
  Postime
  1,660
  Po care , se eshte kopile duhet ta perdhunosh? Sme duket arsyetim i drejte.

  Nejse, puna eshte se shqiperia vazhdon te jete shoqeri e mbyllur dhe mbytese ne ceshtjet e seksualitetit, gje qe i con individet ne raste ekstreme si ky. Sekssualiteti nuk duhet te jete me tabu por dicka normale qe i takon individit, dhe e veshtruar ne kete kontekst do kemi nje shfryrje te hormoneve te mbingarkaura 50 vjecare te shqiptareve. Kemi nevoje per nje riedukim seksual qe ta shohim seksin si nje aspekt normal, jo si nje turp ose nje topik qe duhet mbajtur fshehtas. Deri atehere perdhunime do te vazhdojne.

 17. #17
  . Maska e delisa
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Ncuk Ketu !
  Postime
  248
  Matjan lol kam qesh me keto supozimet e tua.. qe arrin te deshifrosh tere te kaluaren e dy personave ne baze te nderrimit te mbiemrave plus i ve dhe targen " te perdala" po sikur asaj nenes rome ose "jevge" qe e quan ti, ti kete vdekur i shoqi dhe te jete rimartuar me dike tjeter duke marre mbiemrin e te shoqit...?

  E fundit dhe sikur te kishte qene ashtu si thua ti .. pse eshte nga nje familje kaotike duhet trajtuar ndryshe nga nje moshatarja e saj por qe eshte rritur ne nje familje "normale" ku mami dhe vajza kane te njejten mbiemer nese do ishte gjendur ne rrethanat e saj ?

  Ajo eshte 14 vjece gje qe e cileson si minorene ne sy te ligjit. Cdo kontakt seksual me te nga dikush tjeter quhet perdhunim edhe nese ka qene i vetedijshem nga ana e te dy paleve per vete faktin se ajo eshte minorene.. qe dmth e paafte te gjykoje se cfare eshte ne interesin e saj.. kapish ?

 18. #18
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  46
  Postime
  591
  Citim Postuar m par nga MATJAN
  Oj cuca lexonje mire se ca kam shkrujt e mos me bani llafe grash vend e pavend.Une kam than qe e denoj aktin ne fjale nese eshte real.Une supozova dicka duke u mbeshtet tek disa fraza ne shkrim.Supozova qe ajo eshte "perdhunuar" dhe radhe tjera me pare por tani denoncon per te marre demshperblim.Pune jevgjish VK
  Po ti o? Ku e dike ti kaq mire kete gje? Inspektor i madh dhe Shef Polici ti zoti Matjani.
  Rri mor djale se eshte turp me i quajtur njerzit "Jevgj". Si s'ke pak turp.

  Shpresoj qe nje dite do ta kuptosh qe nuk eshte mire qe te besh dallim race ke njerezit.

  Kalofshi mire.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 19. #19
  . Maska e delisa
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Ncuk Ketu !
  Postime
  248
  Citim Postuar m par nga MATJAN
  Oj cuca lexonje mire se ca kam shkrujt e mos me bani llafe grash vend e pavend.Une kam than qe e denoj aktin ne fjale nese eshte real.Une supozova dicka duke u mbeshtet tek disa fraza ne shkrim.Supozova qe ajo eshte "perdhunuar" dhe radhe tjera me pare por tani denoncon per te marre demshperblim.Pune jevgjish VK

  CUCA e lexonji mire ate qe ke shkruajtur me lart dhe prandaj tu pergjigj, dhe tjetra.. me ty lal eshte e kote te replikosh se dukesh qe ke ca bindje pambuku per te mos thene leshi. S'te pelqen kur te kundershtojne ato "perlat" e llogjikes tende shume te thelle dhe cdo replike e cileson si llafe grash... Ti denon aktin ama cileson se ajo vajze do merrka demshperblim se e paskan perdhunuar. Kesaj vajzes ketu more i ka dal emer mbiemer ti thua e ka bere per fitim. Ti akoma nuk e kupton qe me cilindo qellim ta kete bere denoncimin ajo , ajo eshte 14 vjec .. minorene, ndersa ata jane te tere mbi 18.. njeri ishte me duket 29 fare. QUHET PERDHUNIM dhe sikur te kene qene marredhenie konsensuale, dhe si i tille duhet denuar.

  E vetmja gje me interes nga te dy postet e tua eshte se me shtove jeten 2 min se thone per cdo te qeshur te shtohet jeta nga 1 min :P

  Paj Paj

 20. #20
  Oj cuco
  Akoma nuk e paske kuptu ti se ca kam dash me thane un.Qe ta baj te ditun iher e mire po perseris per se treti qe jane supozimet e mia te mbeshtetuna ne disa gjana qe un i mendoj te drejta.Qe ajo e ashtuquajtuna viktime e perdhunimit duket kjart qe asht pri nji familje kaotike me probleme divorcesh e kurvnilliqesh plus qe fati i jevges i shkrujt ne ball te vicit e ka ba ate me e fillu karrieren
  Diplomatike qe minorene.Ajo mund te kete pas ba dhe ma para marrdhenie me ndonjerin nga ata cunat.

  Ata kane dite ka me rrejt e plus ksaj nuk ka kush ne bot te thote qe e paskan marre pa e njoft hic e paskan fut ne makine e pastaj e kan perdhunu .Nuk jena ne 97 sot po jena ne 2006,kto rrembimet nuk tham qe nuk ndodhin por ndodhin ne provinca jo ne zona te tilla ku ka ndodh akti ne fjal.

  Ajo jevga i ka njoft ata cunat dhe ma para por ksaj rradhe muhabeti .Plan jevgjish,e ka mesu e jema qe ti fusi ne gracke ato cunat e kjo nga ana tjeter ban denoncimin qe i ka humb vajza e pastaj kur te gjindet te marrin ndonje demshperblim.Ndersa ti thu qe ajo asht minorene e i ka dal emri ne gamete..pffpfff pysin jevgjit se u del emri ne gazete.Nuk pysin hic.Jevgjit jane horra e njerez pa karakter ato shesin kalamajt e tyne , u rruhet se u doli emri ne gazet per i gja te tille.Hic su rruhet.Nuk asht se me hy ne xhep me urry jevgjit apo kush do qofte por ta themi te verteten ashtu sic asht.Jane kopuke e shume njerez te flliq nga pikepamja familiare.

  Edhe njeher po perseritem kto jane supozimet e mia.Me keto supozime nuk po mundohem me i mbush mendjen kujt se nuk duhet denohet kush .Normalisht qe duhet te denohen ato cunat,.Por mu me duket komplet me nje prapaskene tjeter kjo ngjarje.
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Pranga 200 shqiptarve pr grabitje
  Nga iliria e para n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2007, 10:22
 2. Pse gjumi i ditës të bën me nerva ?
  Nga PINK n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 09-12-2005, 13:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •