Close
Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 174

Tema: Eliza Dushku

 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Eliza Dushku

  Kesaj i thone te semuresh. Qe isha jashte kesaj bote kete muaj e dija, po kujtova se ishte vetem e "nje-aneshme".

  Sot me mori nje shoqe ne telefon dhe me tregoi per filmin e Eliza Dushkut - The New Guy. E kerkova ne kinema, nuk eshte me dhe ne DVD del ne 13 Gusht dmth do me duhet te pres disa dite.

  Po gjithmone sipas qarqeve telefonike mora vesh se ne dy momente ne filem, flasin shqip...eshte e vertete????

  Dhe nese po mos me tregoni me se dua te pres ta shikoj ne DVD


  ...dhe keshtu u nisa per te marre filma tek Blockbuster dhe perfundova bleva dy akullore te ka faj shqipja!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  yeah Fiori. Elisa Dushku ka bere nje film qe eshte THE NEW GUY!!Eshte shume funny.Elisa flet shqip edhe ai djali gjithashtu.Na kane nxjerre bojen njecik.Do ta dish pse?
  august 13 is a little far.lol

 3. #3
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688
  Pershendetje..goca dhe cuna...!!

  Une...e kam ..dite ...qe ..kjo Eliza eshte ...Shqipetare..dhe qe ka

  bere filma..por ...a ...flet ...kjo Shqip...dhe a ka qene ...ne Shqiperi

  ndonjeher ? Kur them a flet Shqip e kame fjalen ...flet mire...apo

  si`c flas une Gjermanishten...!!

  P.S Ta dish kjo Eliza eshte nga ...qyteti jote me org....(Korca) apo

  jo?
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  Code, Eliza ka vetem babain shqiptar dhe ka lindur ne Massachussets usa.nga aq sa di une ajo nuk flet mire fare shqip dhe babin nga korca e ka.
  tek filmi thote vetem dy fjale shqip bashke me ate djalin qe e ka lozur.

 5. #5
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688

  Pershendetje..Karamele!!

  Falimnderit per infon...nesjse...po ..ne Shqiperia ka qene ajo di

  gje ti?

  P.S a eshte e fejuar ajo ../.lool..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  Pershendetje Code!!
  Nuk besoj qe te kete qene ne Shqiperi.Dhe beqare eshte.me duket e do dhe shqiptar..lol

 7. #7
  Virtualisht prane jush Maska e AlbanianQT
  Anėtarėsuar
  16-07-2002
  Vendndodhja
  $$town
  Postime
  99
  ahahaha, cu shkriva tu qesh. Maheni veten burra!!
  Our greatest glory, is not in never failing but in rising in each time we fall!

 8. #8
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  eu or tej. dhe nje shqiptare qe arrin ne hollywood na eshte vetem gjysme shqiptare, as shqip s'din, e as se ka pare ate truall.

  po te jemen nga e ka? pse kam degjuar un se e ka puerto ricane.
  nejse na shoni ndonje haber nese me vertet eja vlen ai filmi i saj te shifet. se me duket roli me i mire i saj ka qene tek buffy hihihi
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 9. #9
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688
  Pershendetje ...katana..!!

  Me sa di une ajo ...Eliza ..vetem te thote "jame krenare qe jame Shqiptare" di te thote ....kete e kam degjaur tek ...lajmet ...dojcevele..!!

  cya
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 10. #10
  _____________ Maska e ornament
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Postime
  872
  Nje foto nga ylli.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688
  hhahahahah

  kjo foto te hiqka trurin !!

  lumsi ai qe do ta ket..!!loooool
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 12. #12
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187

  Wink dhe Buffy the vampire slaver

  Filmat qe ka luajtur ELIZA DUSHKU ABLAZE
  1.Race The Sun
  2.Journey
  3.Bye Bye Love
  4.Fishing With George
  5.True Lies
  6.This Boy's Life
  7.That Night
  * x 0 and case closed!

 13. #13
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187

  Wink

  ELIZA DUSHKU
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  * x 0 and case closed!

 14. #14
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187

  Talking serisht Eliza

  Nice
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  * x 0 and case closed!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211

  Smile Eliza Dushku!!

  Eliza Dushku ka lindur ne 30 dhjetor 1980,ne Boston usa.Prinderit i ka Shqiptar dhe Daneze.Ajo eshte femija e fundit.ka edhe dy vellezer te tjere me te medhenj se vetja.Po deshet vizitoni websitin e saj www.elizadushku.org

 16. #16
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016
  Gjithmone sipas thashethemeve telefonike, kam degjuar qe del me nje bisnesmen shqiptar, po te amerikanizuar kuptohet.

  Ju thashe mos ma thoni cfare thote ne shqip, se ajo shoqja ri ri dhe fillon te me tregoje u be keshtu, u be ashtu. Sa me ngaterron me keq, sikur filmi te ishte i teri ne shqip

  Kush e ka rradhen nga forumistet te behet i famshem si ajo qe te pakten te jemi krenare 100%

 17. #17
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  fiori ne po presim tek ti e ti po pret prej nesh.
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 18. #18
  _____________ Maska e ornament
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Postime
  872
  nje foto mjaft domethenese, nga e lezeēmja Eliza.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 19. #19
  _____________ Maska e ornament
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Postime
  872
  foto e se njejtes natyre,
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 20. #20
  _____________ Maska e ornament
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Postime
  872
  ne fund ēfare me pelqen me shume,
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Eliza Dushku
  Nga Taulant-Dardani nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-08-2011, 01:10
 2. Artistet tane - Foto dhe diskutime.
  Nga Orion_DYRRAHU nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 75
  Postimi i Fundit: 11-06-2007, 15:46
 3. Ndoka, kryetar i ri i PDK me 6 deputetė
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-11-2006, 14:47
 4. PS fiton zgjedhjet nė komunėn e Dushkut
  Nga Dr Rieux nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-12-2004, 15:20
 5. Eliza Dushku
  Nga Lekė Rezniqi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2003, 14:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •