Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 174 prej 174

Tema: Eliza Dushku

 1. #161
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220

  Eliza, e treta mė seksi

  Njėra prej revistave tė njohura nė Amerikė, “TV Guide” ka renditur aktoren shqiptaro – amerikane, Eliza Dushku si njerėn prej personazheve mė seksi nė televizion.  Nga kjo listė, Eliza renditet e treta, menjėherė pas aktores Eva Longoria. I pari nė listė ėshtė aktori australian Simon Baker.  Ndėrkaq, seriali nė tė cilin Eliza u bė e famshme, ai “Dollhouse” do tė fillojė me njė sezonė tė re e cila do tė transmetohet nė televizionin “Fox TV”. Xhirimet e kėtij seriali do tė fillojnė gjatė kėsaj jave.
 2. #162
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Diskutohet neper Forume/Revista sikur Eliza Dushku mund te luaj roline e Black Cat ( Heroine ) ne filmin e ardhshem Spider-Man 4 por akoma nuk eshte vertetu nga Sam Raimi ( Regjizori ).

  Shpresojme qe Sam Raimi te zgjedhi Elizen per rolin e Black Cat qe simbas historise ka nje lidhje me Peter Parker  Ps: Foto e bame nga fansat
  D'Oh!

 3. #163
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,306
  Eliza me pelqen shume , aktore e zonja dhe patriote e denje .
  e kam dhe ne facebook

 4. #164
  KJo Eliza edhe aktrimi, s'kan lidhje me njana tjetren, e sa per sexy mund te jet vetem ne katune . :Nn
  And my soul from out that shadow that lies floating on the floor, Shall be lifted -- Nevermore!

 5. #165
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Anėtarėsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,028
  nuk e shikoj kaq sexy ket Elizen me thene te drejten

  eshte simpatike por nuk ka ndonje tipar sexy te theksuar...!!!

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 6. #166
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Citim Postuar mė parė nga ABSOLUTE Lexo Postimin
  KJo Eliza edhe aktrimi, s'kan lidhje me njana tjetren, e sa per sexy mund te jet vetem ne katune . :Nn
  Citim Postuar mė parė nga Shkelqesia_E_Tij Lexo Postimin
  nuk e shikoj kaq sexy ket Elizen me thene te drejten

  eshte simpatike por nuk ka ndonje tipar sexy te theksuar...!!!
  Dmth po nuk pati Topet e Pamela Andersonit nuk mund tjete sexi ?!
  D'Oh!

 7. #167
  O JO O HOMERO, PO JOM TAKU EDH EME TA LIVE, PO SKA FAR TIPARI SEXY, AMA PER NJE NATE IA KISHA BA....
  a per aktrim, ma qe hiq s'ka lidhje hiq.
  And my soul from out that shadow that lies floating on the floor, Shall be lifted -- Nevermore!

 8. #168
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 9. #169
  i/e regjistruar Maska e Ke-ler
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Vendndodhja
  Bolonje
  Postime
  243
  Eliza ben filma qe as femijet nuk i shohin.Nuk eshte ndonje krenari per ne.Filma kot,nga ato qe ne amerike i bejne te gjithe.

 10. #170
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga Ke-ler Lexo Postimin
  Eliza ben filma qe as femijet nuk i shohin.Nuk eshte ndonje krenari per ne.Filma kot,nga ato qe ne amerike i bejne te gjithe.
  lol , ka shum aktor shqiptar qe per ecurine e karrieres se tyre e mbajn feshehur origjinen ,ndersa Eliza ka shprehur publikisht e mbrojtur origjinen e babait te saj edhe per kete esht per tu admiruar ,sepse mund te jete edhe nje pengese ne boten e hollivudit thenja hapur e origjines, JA EDHE rasti i fundit pse vetem ne moshe te thyer aktori i mirenjohur amerikan Robert De Niro ka pranuar origjinen e tij Shqiptare edhe nuk e ka bere vite me par, sepse ka pas shembullin e Elizes qe nuk ju esht ndruajtur kure pyetjeve mbi origjinen , edhe prap vazhdon te promovoje neper bote traditen , kulturen,mirepritjen e shqiptarit .. mund mos te behet kurre aktore per oskar por gjithsesi eshte nje personaxhe qe shqiperise i ka sjelle vetem vlera !!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 11. #171
  Eliza Dushku prezantoi sot nė Tiranė, ”E dashur Shqipėri”

  “E dashur Shqipėri”, dokumentari i shumėpėrfolur i Eliza Dushkut, u shfaq pasditen e sotme nė Tiranė. Pėr njė publik tė zgjedhur nė kinema “Millenium”, dokumentari prezantoi rrugėtimin e gjatė tė aktores shqiptare, me famė nė Hollywood, nga veriu nė jug tė Shqipėrisė, ku pėr 1 orė e 30 minuta u shpallosėn traditat e popullit tonė. “Jam shumė e krenare qė kam gjak shqiptar. Dokumentari ėshtė letra ime e dashurisė pėr Shqipėrinė”, tha Dushku nė premierėn e dokumentarit tė saj tė realizuar nė bashkėpunim me fotografin Fadil Berisha dhe aktorin Blerim Destani.

  (da.xha/BalkanWeb)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 12. #172
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Dmth po nuk pati Topet e Pamela Andersonit nuk mund tjete sexi ?!
  Ku u permend Pamela aty, apo eshte pika jote e dobet.
  Kjo duhet tek nenforumi i televizionit boteror e jo atij Shqiptar. :|

 13. #173
  Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
  Anėtarėsuar
  24-10-2010
  Vendndodhja
  n'PDK
  Postime
  678
  Citim Postuar mė parė nga Ke-ler Lexo Postimin
  Eliza ben filma qe as femijet nuk i shohin.Nuk eshte ndonje krenari per ne.Filma kot,nga ato qe ne amerike i bejne te gjithe.
  - that is True
  Vv - Palaēo+LISBA :D

 14. #174
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,221

  Pėr: Eliza Dushku  Eliza Dushku - Rolet: 1992 - 2020
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 21-01-2021 mė 10:38

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Tema tė Ngjashme

 1. Eliza Dushku
  Nga Taulant-Dardani nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-08-2011, 01:10
 2. Artistet tane - Foto dhe diskutime.
  Nga Orion_DYRRAHU nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 11-06-2007, 15:46
 3. Ndoka, kryetar i ri i PDK me 6 deputetė
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-11-2006, 14:47
 4. PS fiton zgjedhjet nė komunėn e Dushkut
  Nga Dr Rieux nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-12-2004, 15:20
 5. Eliza Dushku
  Nga Lekė Rezniqi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2003, 14:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •