Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2004
  Postime
  19

  Votoni "pro" rezolutes per pavarsine e Kosoves.

  Kryetari i lobit shqiptaro-amerikan u beri apel gjithe shqipetareve te shprehin vullnetin e tyre duke votuar memorandumin qe ka per tju dhene per miratim kongresit amerikan.
  Ai gjithashtu beri nje kritike te ashper kunder politikes se jashtme te qeverise se Tiranes duke vene ne dukje indiferentizmin e Nanos ne mbledhjen e OKB-se, nderkohe qe Serbia dhe Greqia hedhin balte mbi shqiptaret Nanua del edhe thote se Kosova eshte problem i Serbise!!!
  Kur vete shteti ame i kthen shpinen Kosoves c'presim atehere nga te tjeret???
  Dhe nese gjerat shkojne jo sic duhet, atehere nuk duhet te fajsojme te tjeret ...

  Ju mund ta hidhni firmen tuaj elektronike tek kjo adrese:

  www.aacl.com/

 2. #2
  Gucci Rush II Maska e Cofferati
  Anėtarėsuar
  29-01-2004
  Vendndodhja
  Sterling Heights Michigan USA
  Postime
  123
  Se di po sa mbeshtetje ka kjo rezolute dhe sa firma duhen?Une e hodha timen por me sa shoh na duhet te presim deri ne veren e ardhshme per kosoven....Shpresoj qe keta serbet te bejne ndonje gafe nerkoh....
  It used to be only death and taxes were inevitable.Now,of course,there`s shipping and handling too.

 3. #3
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Me afro 9000 vete peticion as fonde per te pastruar ndonje lagje nuk merr e jo mo te kerkosh per pavaresi. Nesje nuk eshte gje e re kjo, duke pare se trecereku i atyre qe luftuan ishin te ardhur dhe madje te lindur shume ne Gjermani Amerike apo Zivicer.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 4. #4
  Gucci Rush II Maska e Cofferati
  Anėtarėsuar
  29-01-2004
  Vendndodhja
  Sterling Heights Michigan USA
  Postime
  123
  C`eshte me e bukura ka dhe humorista qe lejohen te postojne 10-100 here....S`ma merr mendja qe ka ndonje shqiptar ne vendet si Zimbabwe e ku ta di une....Edhe ne Turqi bie era mashtrim....
  It used to be only death and taxes were inevitable.Now,of course,there`s shipping and handling too.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2004
  Postime
  19
  Eshte duke u mbajtur edhe ne Dardani nje peticjon i cili do te firmoset nga qytetaret per arsye sepse interneti eshte shume pak i perpapur dhe se nje pjese e mire e firmave qe nevojiten nuk do te merreshin per shkak te mungeses se informacjonit dhe te mundesive qe ka populli atje.Por mendoj se do te merret numri i nevojshem i firmave sepse ky perticjon eshte nje shprehje e drejtperdrejt e popullit dhe vetem ne kete menyre Shqiptaret mund te shprehin vullnetin e tyre.

Tema tė Ngjashme

 1. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
 2. Tahiraj: Rrefime mbi luften ne Kosove
  Nga Kuksjan_forever nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 14:42
 3. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
  Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 4. Kush jane vrasesit?
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 10-03-2004, 21:54

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •