Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 33
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime

  Portugali vs Hollandė

  Portugali vs Hollandė, le te jete ky kjo nje teme, ku do te bejme kritikat, vleresimet dhe mendimet tona per kete ndeshje shume interesante...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Une edhe pse jam neutral mendoje se me shume gjasa per te fitu do te kete ekipi nikoqir dmth Portugalia sepse do te kete edhe perkrahjen e publikut te vete...
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #3
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  36
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Te dyja ekipet hyjne me shanse te njejta ne kete gare per finale.
  Do shofim futboll shume te mire sipas mendimit tim.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #4
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  mendoj qe me shum shance ka Hollanda edhe pse Portugalia nuk eshte keq

 5. #5
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Une mendoj shume pak dhe thjesht. Fitojne portokallinjte se ska burre none me i ndal mo tani. Do jete ndeshje e dhimbshme!
  HOLLAND...

 6. #6
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Nje poker i fuqishem i Hollandezeve.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 7. #7
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  hollanda mezi fitoi suedine. ose e fitoi sic e fitoi. Portugezet luajne ne fushe te tyre megjithese kur flasim per skuadra te ketij niveli kjo ska shume rendesi. hollanda sa here qe luan me ekip sulmues (ceki, suedi) sikur i vishket pak talenti. dhe portogalia eshte pak sulmues si ekip, vetem pak .. pak fare.. lol.
  Let the best team win!! por le te themi qe tani qe pervec Portogalise do fitoje dhe footballi si sport. peace
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 8. #8
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Nuk po jap deklarata , se kam hall mos haj noi gjobe nga bashke-tifozat hollandez per ndjellje terslliku

  Po them vetem qe mendoj se..........neser do veshin uniformat e bardha! (lol)

  Goxha parashikim bona...

 9. #9
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Keto ndeshjet mbartin emocione te medha dhe shpesh ekipet lene menjane lojen e bukur ,thjesht per te marre me cdo menyre fitoren.
  do desheroja te fitonte ekipi qe "adhuroj "me shume Hollanda,por kompania e Figos,do kete mendim tjeter.
  Pra te qartesohem me mire .
  Megjithese dua te fitoje Hollanda,do fitoje ai qe e meriton dhe luan me bukur,Portugezet.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 10. #10
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  36
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Citim Postuar mė parė nga kolombi
  Megjithese dua te fitoje Hollanda,
  Nuk te besoj.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 11. #11
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  36
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Kam informata qe Frank de Boer nuk do luaje.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 12. #12
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Mendoje se Portugalia do fiton sonte...edhe pse shancet jane edhe ne anen e holandezeve te rilindur...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Davius : 30-06-2004 mė 06:32
  My silence doesn't mean I am gone!

 13. #13
  ° dIsOrDeR ° Maska e Orso
  Anėtarėsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  314
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Hollanda mer plak

 14. #14
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime
  Nje perplasje e forte kjo e sotshmja.
  Te dyja ekipet jane relativisht te te njejtit nivel.
  Mendoj qe do fitoj Hollanda.
  Shpresoj shume tek Overmars sot. Thembra e akilit tek tulipanet ka qene Van Der Meyde, por sot mendohet se do te zevendesohet nga Overmars. Futbollist ky shtatshkurter, por nje driblues i shkelqyeshem dhe jashtzakonisht i shpejt. Eshte padyshim nje nder mesfushoret e krahut me te medhenj te 10 viteve te fundit. Sebashku me Robben dhe Van Nistelrooy do jua nxijne jeten mbrojtesve Portugeze.

  Komaan Oranje!!!!!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Shmeki
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  41
  Postime
  175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me vjen keq qe u prishi qefin tifozve te hollandes,por Portugalia nuk do e perserit lojen e njejt si nė kampionatin evropian 2000, jam shum i bindurė se do triumfoj ne kėtė ndeshje.....

  2-1 ose 3-1 pėr Porton ! megjithse qe dya jan te forta,por Porto bindshem do fitoj
  Shkenca na e premton tė vertetėn...por ajo kurrė nuk na e premton as paqen as fatin!

 16. #16
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  36
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Aj do flasim mbas nja dy oresh.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Shmeki
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  41
  Postime
  175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ore Clevert-i po lujka sonte ja q...majmunin ai o i rrezikshem !

  Jam skeptik pak pasi ky o i rezikshem se qfar do behet......

  te shofim .
  Shkenca na e premton tė vertetėn...por ajo kurrė nuk na e premton as paqen as fatin!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Shmeki
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  41
  Postime
  175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hajde me hajr ishallaaaaaaaaa 1-0 hahahaaha
  Shkenca na e premton tė vertetėn...por ajo kurrė nuk na e premton as paqen as fatin!

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Shmeki
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  41
  Postime
  175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pjesen e pare dominoi Portugalia, loj prefekte,topat e sigurt, shum taktik e persosne...topat e gjat edhe te sakt...

  Holandezet u qarten,po lujn loj PIS, kia inatin por epja hakin....Jo PISSSS LOJ, jo mu qart....

  edhe 2 here i tundet rrjeta van der sar-it hahahahaha rezulton 3-0 per Porton,e pasi qe jan nikoqir te kampionatit do ja lshojn 1 gole holandezve hahahaha mu tregue ma fer..... hahaa

  A po jo Kolombo ?

  hahahaahah deus,mbaje veten re mos shaj... hhahahha
  Shkenca na e premton tė vertetėn...por ajo kurrė nuk na e premton as paqen as fatin!

 20. #20
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  76' Portugal 2 - 1 Holland Ndeshja eshte me nje vrull te euforishem per Hollandezt por Portugalia nuk len hapesira dhe kshu akoma rezultati i ndeshjes eshte akoma 2-1 per Portugaline

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hollandė - Shqipėri
  Nga DYDRINAS nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 103
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 13:10
 2. Portugali - Gjermani
  Nga Isomer937 nė forumin Botėrori - Brazil 2014
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 08-07-2006, 18:38
 3. PORTUGALIA - Hollanda (1:0)
  Nga inter_forever nė forumin Botėrori - Brazil 2014
  Pėrgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 26-06-2006, 02:13
 4. Foto nga Nijmegen, Hollande
  Nga Arcimedes nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 26-03-2006, 13:01
 5. Gjermani VS Hollandė - Ethet e europianit.
  Nga bayern nė forumin Evropiani 2016
  Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 02-06-2004, 14:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •