Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 393 prej 393
 1. #381
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Nje pamje e re qe e vura sot.
  Hong Kong naten.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 03-04-2012 mė 00:14
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #382
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  ja dhe desktopi im, tryeza thone keto? lol
  imja nderrohet cdo 1min, se jam tip qe merzitem me 1 vetem.  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 31-03-2012 mė 12:15

 3. #383
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tervesa ime :P

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga autotune : 03-04-2012 mė 17:59

 4. #384
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  39
  Postime
  1,222
  Faleminderit
  132
  49 falenderime nė 44 postime
  Akoma vazhdojm me WinxP
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #385
  i/e regjistruar Maska e xubuntu
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  thjesht Gentoo  ps: me tag cod IMG nuk mund te modifikohet dimensioni i fotove?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xubuntu : 11-05-2012 mė 22:02

 6. #386
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Nje pamje e re,grafia e kompjuterit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 7. #387
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Nje pamje e re................
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 27-12-2013 mė 21:30
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #388
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Pamje nga tryeza ime

  Keshtu mendon ta besh Jeruzalemin?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #389
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Pamje nga tryeza ime

  Keshtu duhet te jete Tirana,po kush ta beje atje???
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 10. #390
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Pamje nga tryeza ime


 11. #391
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Pėr: Pamje nga tryeza ime

  Emri: monitori kompjuterik.jpg

Shikime: 374

Madhėsia: 29.9 KB

  Imazh nga tryeza e kompjutorit nė monitor tė tv-sė....

 12. #392
  i/e regjistruar Maska e IsmailiWeb
  Anėtarėsuar
  18-05-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pamje nga tryeza ime

  Ja edhe i imi eshte i lidhur me 3 monitora

  http://postimg.org/image/7266nit3r/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga IsmailiWeb : 09-08-2015 mė 09:03
  Nuk lejohen adresat e faqeve personale ne firme, vetem ne profil. Stafi i forumit

 13. #393
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Pėr: Pamje nga tryeza ime

  Emri: 55.jpg

Shikime: 310

Madhėsia: 51.5 KB

  Windows 10 i sapoinstaluar.....

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Tema tė Ngjashme

 1. Foto nga tryeza e Ubuntu
  Nga soft-master nė forumin Pėrdoruesit e Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-07-2008, 12:17
 2. LSI i bashkohet koalicionit tė majtė
  Nga iliria e para nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 14:19
 3. Tryeza jone
  Nga vajza_pr nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 15-05-2006, 19:47
 4. "Nano Ik", protesta sėrrisht nė Bruksel
  Nga Asteroid nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 500
  Postimi i Fundit: 02-05-2004, 13:07
 5. Siguria dhe shpresa.
  Nga deshmuesi nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-01-2003, 01:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •