Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  pa emer Maska e Shkoder_Gurl
  Anėtarėsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  ne boten time
  Postime
  398
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  nuk futem dot ne forum

  nje shoqe ime e cila eshte anetare i kesaj forumi nuk futet dot ne forum nga shtepia. por nga ndonje vend tjeter si psh libraria mund te futet. a keni ndonje far ide se pse eshte kjo dhe cfar mund te bej?
  ne qefin tim

 2. #2
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,720
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  duhet pastruar kompjuteri nga elementet spyware dhe reklamat
  perdor nje nga keto programe spybot search and destroy(security kolla.de) ose adware lavasoft lavasoft.com ose pest patrol(shareware)
  nga tre programet me siper Pest Patrol eshte programi me i mire(pestpatrol.com)
  Pervec ketyre te duhen programe si Spyware blaster(javacoolsoftware.com)
  dhe Spyware guard(javacoolsoftware.com) Te dyja keto programet e fundit bllokojne futjen e spywareve,kodeve te keqinj,cookies spiun si dhe ndonje trojani
  Bej update programin antivirus qe ke e hap dhe klikohet ne butonin update dhe me pas i ben nje skanim te plote per te verifikuar qe kompjuteri nuk ka virus as trojan
  -------Kerkohet te pakten nje here ne jave ti behet update antivirusit si dhe programeve te tjera ANTispiun qe permenda me lart
  Gjithashtu nje here ne jave duhet pastruar kompjuteri nga cookies,skedaret e perkohshem,historia dhe te behet defragmentarizim
  po te behen te gjitha keto nuk do kesh probleme per te pare faqet dhe kompjuteri do punoje me shpejt
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  ~@~ROZ@F@~@~ Maska e DhArMa
  Anėtarėsuar
  01-06-2003
  Vendndodhja
  22031
  Mosha
  39
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sepse ka proxy edhe e kane vu ndalim ndaj gjithe atyne qe nuk e kane IP e caktuar
  Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping!

 4. #4
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ben vaki eshte ajo qe tha DhArMa ...
  ose ose ne kohen qe ju kerkoni te hapni kete faqe Web site ben vaki serveri eshte shume i ngarkuar...por duhet te jesh me i qarte ( ne kuptimin: ēfare msg jep Pc kur tenton te lidhesh ) nga ēfare skruan kerkon te zgjidhesh problemin..... ?
  Personalisht vete mendoj se ēfare shruan me siper bensaven 11 ndodhin ne raste te rralla.
  por po qe se jane nderruar opzionet e cookis, java, ose codet qe explorer perdor ke probleme te medha .

  ''''''' kujdes me defragmentizimin e diskut .... eshte shume mire ta besh, dhe po e bere , duhet bere gjithmon duhet ta programosh veten qe ta besh psh 1 here ne muaj...
  por po e bere <lage sot e rruje mot > lere fare se te shkakton probleme te medha ..
  ka disa lloje Windows tip < milenium edittion> bllokohen fare.........
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •