Nuk pranon Kina ndonje tip si puna jote, prandaj mire je atje ne Greqi.
Citim Postuar m par nga bjeshka e malsi Lexo Postimin
nuk i je pergjegj pytjeve bre edi pe korce, se me qen mire n'kine, po e lam dhe ne grekn' e po vime nja aty.kina thon se asht e mire per kinezkat e bukna qe t'ofrojne vetem me ba seks .