Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime

  Temat e Abonuara

  Ēfarė janė Temat e Abonuara?

  Temat e abonuara janė temat nė tė cilat je abonuar, pėr shėmbull pasi ke postuar njė post nė njė temė, ose nėse je abonuar duke shtypur nė butoninin e abonimit nė krye tė njė teme. Temat e Abonuara shfaqen nė forumin tėnd vetjak qė mund ta shikosh dhe pėrdorėsh qė nga Paneli i Anėtarit (pėr mė shumė shtyp kėtu).


  Domethėnė nė Panel tė Anėtarit mė shfaqet forumi im vetjak qė pėrmban vetėm temat nė tė cilat jam abonuar?

  Po, e ke thėnė qartė, pasi abonohesh nė tema tė ndryshme nė forum, ato tė shfaqen tė gjitha bashkė, ose sipas dosjeve qė mund t'i ndash nė Panel tė Anėtarit. Temat e Abonuara mblidhen tė gjitha nė atė faqe e cila mund tė quhet faqja jote vetjake nė forum ngaqė tė paraqet tė gjitha temat ku je abonuar. Nė vėnd qė tė shkosh forum mė forum pėr tė parė nėse ka postime tė reja nė temat ku ke shkruar ose lexuar, ti, pasi je abonuar nė kėto tema, mund t'i kontrollosh drejt pėr drejt nga faqja jote vetjake nė Panel tė Anėtarit. Mund t'i ndash kėto tema nė Dosje tė cilat i krijon vetė po nė Panel tė Anėtarit, dhe t'i organizosh nė mynyrėn mė tė thjesht pėr ty. Mund tė kontrollosh qė pas ēdo postimi nė ndonjė temė tė abonuar tė marrėsh lajmėrim tė ēastit, ditor, ose javor me email pėr kėto tema. Pėr mė shumė hollėsi sesi mund t'i kontrollosh kėto tema tė abonuara, mund tė lexosh nė vazhdim, ndėrsa mėposhtė mund tė shikosh nė figurė faqen time vetjake nė Panel tė Anėtarit si shėmbull:

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •