Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime

  Ndrysho Mundsit

  far jan mundsit e Antarit?

  Me Mundsi t Antarit nnkuptohet mynyra sesi vendosni t lundroni n forum. Kto Mundsi jan Identifikimi & Mbrojtja e Informacionit tuaj, Mesazhet & Lajmrimet q merrni n forum, Mundsit e shfaqjes s tems ka ka t bj me mynyrn sesi do shfaqen postet e tua, Data & Ora ku mund t caktoni se n far meridian jeni n bot q forumi t'iu tregoj datat e posteve dhe temave n forum, dhe Mundsi t Ndryshme t tjera.

  Si mund t shkoj tek Mundsit e Antarit?

  Pr t shkuar tek Mundsit e Antarit t cilat gjnden n Panel t Antarit, ka dy mynyra: 1) Duke shkuar tek Paneli i Antarit (pr m shum lexo ktu); 2) Duke shkuar nga Lidhjet e Shpejta/Ndrysho Mundsit si tek figura m posht:

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Kur t jesh tek dritarja e Mundsive t Antarit, do shikosh pes nndritare, prkatsisht:
  • Identifikimi & Mbrojtja e Informacionit
  • Mesazhet & Lajmrimet
  • Mundsit e shfaqjes s tems
  • Data & Ora
  • Mundsi t Ndryshme


  Me pamjen mposht i kam ilustruar t gjitha bashk:
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 3. #3
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Identifikimi & Mbrojtja e Informacionit

  N kt dritare mund t kontrollosh kto tre mundsi:
  • Prdor mnyrn e padukshme
  • Shfaq nivelin tim t reputacionit
  • Lejo shkarkimin e vCard


  Figura e mposhtme shpjegon mtej kto tre pika:

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 4. #4
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Mesazhet & Lajmrimet

  Kjo dritare prmban kto tre mundsi q mund t kontrolloni:
  • Merr emaile
  • Mynyra e Abonimit n Tema
  • Mesazhet Private


  Figura mposht shpjegon se far mund t kontrollosh n kt dritare, ndrsa rreth Abonimit n Tema mund t lexosh m shum pasi ke shtypur ktu

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #5
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Mundsit e Shfaqes s Tems

  N dritaren e tret t mundsive do t shikosh:
  • Elementet e dallueshme t postimit
  • Mnyra e shfaqjes s tems
  • Numrin e postimeve q dshironi t shfaqet n nj faqe
  • Jetgjatesia e Temave t Renditura

  Pr m shum rreth mynyrs s shfaqes s tems mund t shtypni ktu, ndrsa pr pikat e tjera mund t lexosh tek figura mposht:

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 6. #6
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Data & Ora

  N dritaren e katrt mund t ndreqsh:
  • Orn Lokale, dhe
  • Fillimin e Javs


  ...si e shpjegon figura e mposhtme:

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 7. #7
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Mundsi t Ndryshme

  Kjo sht dritarja e pest dhe e fundit n Mundsit e Panelit t Antarit. Ktu mund t kontrolloni:
  • Faqja e Redaktorit
  • Veshja e Forumit
  • Gjuht e Forumit

  Pr hollsit e secils prej ktyre tre pikave mund t lexosh n figurn e mposhtme:

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Tema t Ngjashme

 1. Ndrysho Foton e Profilit
  Nga drini_n_TR n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-10-2013, 17:36
 2. Mundsit pr zgjidhjen e problemit t Mitrovics
  Nga mitrovicalia_81 n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2004, 11:57
 3. Ndrysho Email & Fjalkalimin
  Nga drini_n_TR n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2004, 04:33
 4. Shkollat Kanadeze dhe mundesite e punesimit ne Evrope?
  Nga Robi n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-11-2003, 16:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •