Close
Faqja 0 prej 11 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 212
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488

    Forumistat e Greqise 2004

    pershendetje te gjitheve,

    Serish e mbushem carcafin

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e lantis
    Anėtarėsuar
    12-03-2004
    Vendndodhja
    Greqi
    Postime
    2

    Wink Studentet shqiptqre ne Greqi

    Tani nuk kuptoj cdoje te thoje me kete qe shkrujte. Do ishte me mire te thoje se per cfare studion.
    Une studioj per "Teologji sociale" me pelqen dega por nuk eshte ajo qe do te me pelqente me shume. megjithate....... .si mendoni jane te shumte studentet ne Greqi

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    Qe thua ti i dashur do shkruaja dhe te tjera por mu nderpre lidhja dhe nuk munda me te futesha ne linje.

    Juri nuk studioj asgje ne keto momente. Ju dhashe fund studimeve parvjet. Mos kujto se kam bere dhe kushedi cfare studimesh.

    Nje pyetje per ty :

    Studion ketu ne Selanik ?

    Po ka shume studente ne kete moment ketu. Vetem nga fisi im jane 4 cupa dhe
    2 cuna.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    Igli ate koncertin ne Milos kur do e jepni ? Me duket se muajin e shkrojte gabim. Duhet te jete ne Maj i 5-ti dhe jo i 4-ti.

    Na lajmeroni qe te marrim shoqerite dhe te vijme per " tifozllek".

    Ndonje te re nga ju te tjeret ?

  5. #5
    narta vendi me i bukur
    Anėtarėsuar
    30-04-2004
    Vendndodhja
    ne qiell
    Postime
    31
    ketu ne forum mbushen shpejt carcafet.
    pershendetje te gjithve.
    SI LULJA E KRIPES JANE VAJZAT E NARTES....................

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    hello nartiote,

    Njof dhe une nje vajze nga Narta ketu ne Selanik.

    Gjithashtu ne fillore kisha ne klase tek Jakov Xoxa ne Fier nje vajze bukuroshe me quka ne fytyre. E quanin Polina dhe ishte nga Narta por banonte ne Fier. Tani nuk e di ku ndodhet. Mos e njef gje ? (mbiemri s'me kujtohet).

    Diten e mire

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545

    jonida

    pershendetje jonida ; si je tuj ja cu me pune dashuri e tjreera ? te fala na mua ngha zakinthosi ; cdo gje mire ketej rehat pa zhurme pa komplikime ; a nuk po me thua a ka nonje qupe prej berati atu qe studion ? i kam haru berataset fare dhe du me njoh ; vete anej jam ; tash po te bej sekretare e agjensise se njohjeve forumiste ; te fala selanikut ;

  8. #8
    narta vendi me i bukur
    Anėtarėsuar
    30-04-2004
    Vendndodhja
    ne qiell
    Postime
    31
    ne selanik do hapet nje zyr njojtje dhe lajmesie per shqiptaret djem e vajza.

    ne selanik ka plot nga narta po me the si e quajn mund ta njoh.nje shoqe te mire qe kam une aty eshte ALMA (per ate me pyete?)polinen nuk me kujtohet.po te jet me mbiemer konomi e njoh (nuk jam e sigurt)
    SI LULJA E KRIPES JANE VAJZAT E NARTES....................

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    me duket se Ikonomi e ka patur. Ishin 2 motra dhe nje vella i vogel.

    Mos dini gje per ekspoziten e librit ketu ne Selanik? Kur hapet ?

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    Dhe Dicka Tjeter,

    Degjova Qe Ne Periudhen E Lojrave Olimpike Do Mbyllen Kufijte Me Shqiperine. Keni Degjuar Gje Juve ?

    Po Do Ndodhi Me Te Vertete Do Jete Dicka Shokuese Per Te Gjithe Ne

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    KU E DEGJOVE MI JONA ? NUK ESHTE E VERTETE ; lojrat do jene vec per pak jave dhe nese mnbyllen kufijte kjo nuk e ndihmon greqine por i ben keq ; degjo mua pra nuk eshte e vertete ;

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e edi72
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    Tirane - Albania
    Postime
    190
    Pershendetje te gjitheve.
    mos bej ate qe nuk don te bejne te tjeret tek ty.

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    Kujdes Ju Shqiptaret E Greqise,

    Mos U Aktivizoni Kaq Shume Se Ju Harxhoet Melani & Pliktrat.


    Gjithe Te Mirat Te Gjitheve

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga jonidapasho
    Kujdes Ju Shqiptaret E Greqise,

    Mos U Aktivizoni Kaq Shume Se Ju Harxhoet Melani & Pliktrat.


    Gjithe Te Mirat Te Gjitheve
    HEJ JONA pse u trembe moj vajze ? a nuk me ke besim ? shume mire ben ; shih me shkrij nje mp qe te mos shkruaj me ketu ; ok ; nuk mund te argumentoj dot sjelljen tuaj zonjushe ; te lutem me kurseni nje sqarim ; mendoj se e meritoj ; me shkruaj pra te reomanca ; jam tuj prit ;

  15. #15
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    kalimera zwi! nje film nga n fwskolos. ja te shikojme cdo behet sot ... episodi i parafundit qe ai ku heroi kerkonte shpjegime ... nje episod naaaa me romance. ja te shohim cfare do shohim ... peace.
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    E keni filluar plazhin ju andej??....if yes sa here keni vajtur deri tani kete vit dhe ku ju pelqen me shume te vini?

    ...une ketu po mendoj me ca ngjyre cadre te vete neser ne shkolle!!!

    ps. clauss.... sobara shikon Kalhmera Zwh ti yllo...apo po e thua per shaka??

  17. #17
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    pse shan? "yllo" je per veten tende. une jam "theohari" ... my hero... skouliki... lol
    "kalimera zwi" e shikoja me perpara, kur sdija cshikoja. tani shikoj : "paulita mi amor", "gia ta frydia tis milagros" dhe "rosalinda, nen qiellin e Bahia". peace
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488
    ha ha claus me shkrive fare,

    Do zhgenjehem shume nqs keto qe thua me siper jane te verteta.

    Sa per plazh une bera vetem 2 ditet e nje majit dhe e mora nje hije zeshkaneje.

    Mund te shkoj dhe kete fundjave. (sipas kohes)
    Plazhin neve ketej e bejme ne Chalkidiki.

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e jonidapasho
    Anėtarėsuar
    09-08-2002
    Vendndodhja
    selanik
    Postime
    488

    Smile

    Citim Postuar mė parė nga maratonomak
    HEJ JONA pse u trembe moj vajze ? a nuk me ke besim ? shume mire ben ; shih me shkrij nje mp qe te mos shkruaj me ketu ; ok ; nuk mund te argumentoj dot sjelljen tuaj zonjushe ; te lutem me kurseni nje sqarim ; mendoj se e meritoj ; me shkruaj pra te reomanca ; jam tuj prit ;
    MARATO... SI KE QENE ME SHENDET ? DHE UNE MIRE FLM.

    DO DUHET TE TREMBEM NGA TY ? KAQ PER TE KALLUR DATEN QENKE ?

    SHUME THJESHT NUK TE KAM SHKRUAR TEK ROMANCA PASI NUK KAM PATUR DICKA PER TE TE THENE. TE KERKOVA DISA SHPJEGIME, TI MI DHE ATO SHPJEGIME DHE UNE NUK GJETA NE TO DICKA TERHEQESE & INTERESANTE. PRA NUK NXORA NDONJE KONKLUZION I CILI DUHEJ TE TE VINTE SI PERGJIGJE ME PATJETER.

    SA PER BESIM NUK I KAM AS ROBAVE QE KAM VESHUR, E JO ME NJE TE PANJOHURI.
    NUK E KUPTOJ KE SJELLJE NUK MUND TE ARGUMENTOSH ? MOS VALLE TE KAM OFENDUAR APO PREKUR NE SHKRIME TE MIA TE MEPARSHME ?? NUK BESOJ...

    GJITHE TE MIRAT DHE U GEZOVA PER DIALOGUN QE PATEM

    DHE DICKA TJETER.. MEQE I MESOVE TE GJITHA PER MUA BEME NDONJE PROFIL OSE CV. (NGA KENDVESHTRIMI YT DMTH.)
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga jonidapasho : 25-05-2004 mė 03:46

  20. #20
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga jonidapasho
    MARATO... SI KE QENE ME SHENDET ? DHE UNE MIRE FLM.

    DO DUHET TE TREMBEM NGA TY ? KAQ PER TE KALLUR DATEN QENKE ?

    SHUME THJESHT NUK TE KAM SHKRUAR TEK ROMANCA PASI NUK KAM PATUR DICKA PER TE TE THENE. TE KERKOVA DISA SHPJEGIME, TI MI DHE ATO SHPJEGIME DHE UNE NUK GJETA NE TO DICKA TERHEQESE & INTERESANTE. PRA NUK NXORA NDONJE KONKLUZION I CILI DUHEJ TE TE VINTE SI PERGJIGJE ME PATJETER.

    SA PER BESIM NUK I KAM AS ROBAVE QE KAM VESHUR, E JO ME NJE TE PANJOHURI.
    NUK E KUPTOJ KE SJELLJE NUK MUND TE ARGUMENTOSH ? MOS VALLE TE KAM OFENDUAR APO PREKUR NE SHKRIME TE MIA TE MEPARSHME ?? NUK BESOJ...

    GJITHE TE MIRAT DHE U GEZOVA PER DIALOGUN QE PATEM

    DHE DICKA TJETER.. MEQE I MESOVE TE GJITHA PER MUA BEME NDONJE PROFIL OSE CV. (NGA KENDVESHTRIMI YT DMTH.)
    jona pershendetje ; nuk kam qene mire me shendet fare ; per shkak te ndryshimit te kohes jam semurur me grip dhe ndjehem keq fare ; po flm qe pyete ; ti pra si je ? puna sheneti shoqeria e tjera ? shpresoj te jesh mire ;TANI me ler pak te thom dy fjale ; frika jote bazohet ne menyren qe u largove dhe nuk justifikohet prej teje per te vetmen arsye ; sepse si panjohur qe jam nuk duhej te ndjeheshe e papergjeshme p[or me itensive per te zbuluar dicka me shume se kurioziteti eshte ndjesi e mrekullueshme dhe e papergjegjshme ; si e pamartuar mebndoj se duhej te sakrifikoje kete ndjesi per mua duke kerkuar te me njohesh ma teper ; nuk arij te kuptoj dot ty ; ca shpjegimesh more prej meje ? ne as nuk kemi folur fare privatisht dhe nuk me ke njohur fare ; si nxore pra nje konkluzion i cili te beri te mos me pergjigjeshe ? E 2 sa per besimin ke te drejte ; edhe une tashme nuk i besoj me askujt [ dikur po ] po tani askujt me ; por shiko pak ; ne rastin tone per cfare vlen besimi ? ne nuk do ndajme pronat dhe parayte tona as nuk jemi duke punuare per sherbime sejkrete shteterore ; ne thjesht do kemi ose me mire do kishim nja 10 dite duke qene bashke dhe vetem duke u njohur do mund te fitonim ate pak pak fare besim qe do na nevojitej per te kenaqur njeri tjtrin shpirterisht ; a mos duhet te besoj cdo vajze qe e takoj e njoh dhe qendroj per nje kohe te shkurter me ate ? ndoshta po por besimi fitohet vec duke u njohur dhe ti nuk ma dhe kete mundesi ; TI VAJZE NUK ME KE OFENDUAR MUA POR NE NJE FARE MENYRE KE FYER VETEN TENDE ; PSE ta them une ; me thuaj pra ; cila vajze do pranonte nje oferte te tille duke perjashtuatr mundesimne e qenurit bashke per dite te tera pa pasur kontakt seksual moral dhe ndoshta shpirteror ? mne thuaj pra cila vajze ? ti pranove nje oferte timen duke perjashtuar kete mundesi duke menduar dicka qe une mendoj se eshte tallje nga ana juaj ; ; me pak fjale ; troc ; pse the qe pranoj te vij dhe me pas hoqe dore duke u trembur a ku di une se cfare kur permenda mundesine e ndarjes se gjerave personale ; tani a me kupton ? pra ose ti je tallur qe ne fillim ose thjesht je kaq e paemancipuar dhe nuk jeton me nje realitet te vertete dhe nuk i pershtatresh kohes dhe moshes ne te cilen jeton ; E 3 the qe u gezove per dialogun qe patem ; he me ben te qesh kjo ; po ca dialogu patem moj vajze ? ne vec se shkembyem dy fjale ne te cilat nuk kish permbajtje serioziteti ; nejse ; e 3 ; mre thuj te lutem ca eshte profili dhe CV -ja ? a mos eshte nje foto e imja ? me fal per mediokritetin tim po nuk e kuptoj ; nese eshte nje foto , ne rregull mund te dergoj po jo ketu ; vec te adresa jote private ; ok ; atere te uroj cdo te mire dhe nese e sheh te aRSYESHME ME KTHE PERGJIGJE ; ;

Faqja 0 prej 11 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 33
    Postimi i Fundit: 17-01-2013, 12:29
  2. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
    Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 207
    Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
  3. Himarė, mėsimi nis me himnin grek
    Nga karaburuni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 134
    Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
  4. Muslimanėt e Greqisė nga forca dominante nė pakice tė dobėt
    Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 04-02-2009, 15:11
  5. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
    Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 645
    Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •