Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585

  Artistt digjital t forumit

  Artistt Digjital t Forumit

  Kam renditur mposht temat e Galeris s Artit Kompjuterik:

  - Punime t mijat - nga antarja Jola
  - Piktura n "Paint" nga antari Brari
  - Wallpapers punime t antarit Studenti Blu
  - Art Digjital nga edspace antari edspace
  - Dizajnimi im antari PrInCiPiEl
  - Klub pr Programet kompjuterike t Artit
  - Art Digjital - Punime t ndryshme nga antari Rrap Cungu
  - Punimet e mia n fotoshop nga antari Osiruz
  - Punime Vetiake t punuara me fotoshop nga antari Orion Dyrrahu
  - Dizajni & Arti i Karameles antarja Karamele
  - Punime dixhitale
  - Mmdhe quhet toka... nga edspace
  - Alb Design punime t antarit The Dardha
  - cover arts pr disa kng nga antari drini n TR
  - Ingerin- Punimet e mia nga antari demolition man

  Prshndetje & knaqsi!
  Drini.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Fiori : 01-06-2007 m 22:59

Tema t Ngjashme

 1. Misioni i Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 11-09-2015, 07:22
 2. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 3. Artistt, t pambrojtur prball pirateris
  Nga katana n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 16:20
 4. Cila sht Rregullorja e Forumit Shqiptar?
  Nga Albo n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2006, 12:03
 5. Publikohet portali i forumit
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2003, 12:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •