Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  CITIM-Kreksi--Bota shqiptare qe jeton ne france me te vertete eshte e shkeputur krejtesishte me shqiptarizmin, eh, tani koheve te fundit vetem virtualisht permes internetit po lidhemi me boten shqiptare se perndryshe do kishim mbetur te harruar..

  Pėrshėndetje ,pse nuk shkruan diēka pėr Shoqatat Shqiptare(nė Paris)para Vitit 2000..........!!!!!!!!!2013

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  Citim Postuar mė parė nga padokumenta Lexo Postimin
  te vete te mar ndonje semundie thua..? ne paris jeton?
  a do me m`kerku leke borxh a?

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e padokumenta
  Anėtarėsuar
  03-09-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  a do me m`kerku leke borxh a?

  o lali...e di qbei un me lekun tend o? je vous laisse a' immaginare

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  Citim Postuar mė parė nga K.i EPERM Lexo Postimin
  CITIM-Kreksi--Bota shqiptare qe jeton ne france me te vertete eshte e shkeputur krejtesishte me shqiptarizmin, eh, tani koheve te fundit vetem virtualisht permes internetit po lidhemi me boten shqiptare se perndryshe do kishim mbetur te harruar..

  Pėrshėndetje ,pse nuk shkruan diēka pėr Shoqatat Shqiptare(nė Paris)para Vitit 2000..........!!!!!!!!!2013
  hahah keni te drejte..tani jemi mbrapa ose kemi hecur perpara per 13 vite...ēka te themi o mik, koha e bene te veten..tani secili n'grazhd te vet..lol ! u kry pazari...
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  olala more njerez
  kush me thote se cduhet bere per te hyre ne fakultet ne france
  kam nje nipce nje dembel qe ska me, nje kalli i fryre, i bukur qamet , po kashte boshe qe shkon ne fakultet sa per te zene te dashure....

  po me ha veshet mami ,ndihmoje cunin se ketu eshte kot, beje bkete per mua , nana et ninini, e ka pike te dobet ne fakt , ajo e ka rritur , por eshte kalli , po per maman time eshte i zgjuar por sdo vete,

  oh, oh hall i madh, nga mengjesi deri ne darke, beje kete per mua, beje per mua me thote mamaja, e shtyn ai..
  e dhe dua ta sjell ne france te beje nje fakultet , them ti jap nje shance
  po sdi ne cshkolle ta coj dhe a hyhet pa konkurse, une di se cfare behet ne fushen e mjekesise , por per mjekesi nuk ha dot ai, cfare duhet per regjistrime per dike qe vjen nga shqiperia....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 10-02-2014 mė 07:17
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  italianet e kane nje shprehje te bukur per francezet. gli francezi hanno la puzza sur naso.(francezet e kane mu.tin ne maje te hundes).
  shkolla ne france nuk ka vlere kur je emigrant. sepse edhe me dipllome franceze te jesh, askush nuk te fut ne pune.

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-04-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  pershendetje, nje pyetje kisha per ato qe jetojne ne paris: prej afro 2 muajsh jam trasferuar nga It ne Fr (bretagne) dhe jam akoma me dok italiane....dua te trasferohem ne paris edhe kam nevoje per info rreth jetes aty, pune, shtepi, shkolle etj, ndonjeri mund te me thote ju lutem se si mund ti konvertoj letrat? nese regjistrohem ne universitet kam ndonje shans? flm

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Skėnderbeu
  Nga Arbushi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Identiteti evropian i shqiptarėve
  Nga Iliriani nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 3. Shinasi Rama: Ju rrėfej kujtimet e mia mbi lėvizjen e dhjetorit '90
  Nga Xhuxh Xhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 21:54
 4. A e duan shqiptarėt bashkimin kombėtar?
  Nga Sabriu nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 05-05-2006, 11:56
 5. Kombi shqiptar ne prag te mijevjeēarit te trete - shkruar nga Ismail Kadare
  Nga Kallmeti nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-12-2002, 08:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •