Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime

  T raportojm postimet e pahijshme ose jasht rregullave  Nj nga t drejtat q kan antart e forumishqiptar.com sht q nse ndeshen me postime ose me nj POST t ndonj antari q (1) ofendon, (2) paragjykon krahinat shqiptare, domethn thot rracizm , (3) sht shkruar jasht tems s diskutimit, ose (4) sht shkruar trsisht si mesazh JO n gjuhn shqipe, ather ju si antar keni t drejt t lajmroni stafin e forumit ton ndaj ndonj postimi t till.

  N fakt i lutem antarve t forumishqiptar.com q t merrni edhe ju pjes n mbarvajtjen e forumit ton duke i ardhur n ndihm stafit t tij. Moderimi i forumit nuk sht nj detyr shum e thjesht, por moderimi mund t bhet m i leht pr stafin nse edhe antart japin nj ndihm t leht aqsa t thjesht . Pra nse ju shikoni postime n forum q jan si katr pikat q prmnda m lart, ju mund t prdorni nj botun n t majt t atij posti si tregon figura nr.1 mposht.

  Mpas do t'iu hapet nj dritare e vogl pr t shkruar nj mesazh, nse doni t shprehni dika rreth postit q sinjalizuat. Dritaren mund ta shihni mposht n figurn nr. 2 dhe sfundi shtypni "Drgo Raportin" Pas raportimit at postim q sinjalizuat do ta shqyrtojn moderatort e forumit ku ndodhet tema, ose supermoderatort e forumit ton.

  I falemnderoj antart paraprakisht pr do ndihm q do japin dhe kan dhn duke sinjalizuar ato poste t cilat jan jasht norms s lartprmndur. T gjith NE si antar t ktij forumi mund ta bjm kt Shqipri t vogl dhe t bashkuar n internet nj vnd shum t bukur pr t gjith shqiptart e do krahine dhe moshe.

  Sinqerisht,
  Stafi i Forumishqiptar.com
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Tema t Ngjashme

 1. Sqarime pr postimet n kt forum
  Nga shigjeta n forumin Muzika botrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 01:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •