Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 87 prej 87
 1. #81
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  jo dhe aq sa duhet .... shyqyr qe sjam e shpifur se keq do e kisha punen ... me shume rrin nje djale para pasqyrit se sa una

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  jo dhe aq sa duhet .... shyqyr qe sjam e shpifur se keq do e kisha punen ... me shume rrin nje djale para pasqyrit se sa una
  Hahahahahaha pse eno te shpifmeve sa ju duhet me nejt para pasqyres,2 ore


  Edhe un nuk rrij shum ,tak fak 5 deri ne 10 minuta
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 3. #83
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  te shpifmet rrine me ore te tera ... kam nje shoqe une ... gjysmen e dites e kalon para pasqyres hahaha ...kur mbaron ama behet si kukull ... vetem se esh e tera fallco koke e kembe ...

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  te shpifmet rrine me ore te tera ... kam nje shoqe une ... gjysmen e dites e kalon para pasqyres hahaha ...kur mbaron ama behet si kukull ... vetem se esh e tera fallco koke e kembe ...
  Nuk besoj se tualeti benka kaq mrekullira. Nuk ka mundesi qe nje e shpifur te behet kukull vetem nga tualeti. Ajo mund te jete e mire, por ka tipare qe kane nevoje te theksohen me tualet. Sikur tualeti te bente mrekullira nuk do ishte nevoja per operacione plastike.

 5. #85
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  ndoshta por varet per cfare tualeti behet fjale ... un po flas per gjera drastike te tipit .. shkon e ben microdermabration , facial , fake lashes , permanent make up , xixa , lloje te ndryshme kremrash fytyre , 3-4 lloje ngjyrash per syte , 3-4 lloje blush per faqet , kalem , buzkuq , shkelqyes buzesh , rimele te shtrenjta , fake nails , lloj lloj varsesh , unazash , vathesh ... ajo madje shaves her arms too hahaha ufffffffff une lodhem vetem ti them ....anyways lol

 6. #86
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Vajza--Sa ore ne dite shikoheni ne pasqyre?

  jo me shum se 5 min ne mengjes nje laps rimel and that's all
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 7. #87
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Vajza--Sa ore ne dite shikoheni ne pasqyre?

  po c'ore zeza, nje tualet modest ne pik te mengjesit dhe ku te kam pare, gjate dites ndonje sec per mirembajtje buzekuqi
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

 1. Sh...sh...sht nėnė, se barku nuk ka pasqyrė!
  Nga altruisti_ek84 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 05:35
 2. Pasqyra, ēfarė fshihet pėrtej saj?
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 23:11
 3. Pasqyra e Borbardhes
  Nga nitROSHI nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-12-2004, 18:17
 4. Moska e sheh Ballkanin si njė pasqyrė tė largėt tė realitetit rus
  Nga gentius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-04-2004, 02:38
 5. Shikohu mbi pasqyre...
  Nga SyntheticZero nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2002, 19:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •