Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Thjeshtė

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e bregu26
  Anėtarėsuar
  23-01-2004
  Vendndodhja
  Munih, Gjermani
  Mosha
  43
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Thjeshtė

  Pershendetje te gjithve!

  Te kerkoi Ty, mundesisht nga rrethi i Munihut, thjeshtė vetem per shoqeri.

  Nese je spontane, te pelqen humori, argetimi, vallzimi, dhe do jesh e gatshme te shkosh me mua ne nje kurs vallzimi, ose te pelqen shkembimi i letrave, te lutem me shkruaj!

  bregu26@hotmail.com


  Un per veten time, jam spontan, nuk me pelqen jeta e komplikuar, me pelqen shoqeria dhe gjermanishtja me ka ardhur te hunda.
  E kam shume merak humorin.
  Me pelqen te shkruaj, dhe do te
  gezohem nese marr ndonje leter nga ti! (Aman te lutem mos me dergo viruse).

  Tung,
  Bregu
  isha, erdha dhe do te jem!!!

 2. #2
  Venusiane Maska e Naya
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Venus
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje Bregu
  Emmm e paske humorin shume merak demek he? Hej te bej nji pyetje keshtu kote pa lidhje se do me mbetet merak nqs s'e bej...mos je gje nga bregu ti ?
  Ku i gjen lehte shqipetaret ne Munih ti cuno ohuuu jemi te pakapshem ne..nejse shume larg shkon ti
  hajt pra gjithe te mirat e shendet (kie kujdes kete te fundit) :P
  Bye

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga bregu26
  nuk me pelqen jeta e komplikuar,
  "Simple man with simple needs"

Tema tė Ngjashme

 1. Kanuni i Lekė Dukagjinit dhe shqiptarėt
  Nga ALBA nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 22:03
 2. Tradita e Shenjtė: Rruga qė tė shpie nė shtėpi
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-07-2005, 01:05
 3. Si te programohet nje browser i thjeshte
  Nga boraa nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2004, 08:55
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-02-2004, 09:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •