Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Thjesht

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e bregu26
  Antarsuar
  23-01-2004
  Vendndodhja
  Munih, Gjermani
  Mosha
  43
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Thjesht

  Pershendetje te gjithve!

  Te kerkoi Ty, mundesisht nga rrethi i Munihut, thjesht vetem per shoqeri.

  Nese je spontane, te pelqen humori, argetimi, vallzimi, dhe do jesh e gatshme te shkosh me mua ne nje kurs vallzimi, ose te pelqen shkembimi i letrave, te lutem me shkruaj!

  bregu26@hotmail.com


  Un per veten time, jam spontan, nuk me pelqen jeta e komplikuar, me pelqen shoqeria dhe gjermanishtja me ka ardhur te hunda.
  E kam shume merak humorin.
  Me pelqen te shkruaj, dhe do te
  gezohem nese marr ndonje leter nga ti! (Aman te lutem mos me dergo viruse).

  Tung,
  Bregu
  isha, erdha dhe do te jem!!!

 2. #2
  Venusiane Maska e Naya
  Antarsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Venus
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje Bregu
  Emmm e paske humorin shume merak demek he? Hej te bej nji pyetje keshtu kote pa lidhje se do me mbetet merak nqs s'e bej...mos je gje nga bregu ti ?
  Ku i gjen lehte shqipetaret ne Munih ti cuno ohuuu jemi te pakapshem ne..nejse shume larg shkon ti
  hajt pra gjithe te mirat e shendet (kie kujdes kete te fundit) :P
  Bye

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga bregu26
  nuk me pelqen jeta e komplikuar,
  "Simple man with simple needs"

Tema t Ngjashme

 1. Kanuni i Lek Dukagjinit dhe shqiptart
  Nga ALBA n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 22:03
 2. Tradita e Shenjt: Rruga q t shpie n shtpi
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-07-2005, 01:05
 3. Si te programohet nje browser i thjeshte
  Nga boraa n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2004, 08:55
 4. Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-02-2004, 09:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •