Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 44 prej 44
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,124
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  PERLA SHQIPE !

  https://www.youtube.com/watch?v=4PDIBtXLwtQ

  JONIDA MALIQI & RENIS GJOKA - 100 VJET MUZIKE


  Interpretim i shkėlqyer & kombinim zėrash fantastik !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-05-2019 mė 17:31

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,124
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  JONIDA - ALBANIA nė Eurovision Song Contest 2019 !

  https://wiwibloggs.com/2019/05/02/jo...singer/237670/


  Fat & Suksese !

  https://www.youtube.com/watch?v=eo4a...MM1OKZpl5nJZRX

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,124
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=euHX2TVLqbk

  Shkėlqe nė Finalen e Madhe !

  Me njė Sukses & Pozicionim nė TOP 10ESC 2019 !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-05-2019 mė 11:27

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,124
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  SUKSES qė nė prezantimin e parė me PUBLIKUN NDERKOMBETAR !

  https://www.youtube.com/watch?v=D6GyWoq4oJw
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-05-2019 mė 12:08

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Jonida Beqo
  Nga shoku_tanku nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 16:47
 2. Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.
  Nga ABIGAIL nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 04:36
 3. Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.
  Nga Sherri nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2005, 13:55
 4. Jonida Pasho
  Nga jonidapasho nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-09-2002, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •