Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 44
 1. #21
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Qendi : 19-12-2007 mė 18:37

 2. #22
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

 3. #23
  i regjistruar Maska e Morning star
  Anėtarėsuar
  10-07-2007
  Postime
  997
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Jonida eshte yll.

  Me pelqen shume, eshte simpatike edhe kendon bukur.

  Suksese te metejshme.

 4. #24
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Anėtarėsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Smile

  S'mund te le pa permendur suksesin e saj ne festivalin e ketij viti...edhe pse kenga nuk ishte ndonje gje kushedi se cfare, ajo e ka kenduar aq bukur saqe i ka merituar te gjitha piket qe ka marre!

  Urime.
  As qe du me dit!

 5. #25
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  29
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  para ca ditesh po shifja vitrinat.com edhe doli jonida me duket se ishte top fest me nje keng... titullin sja di po nejse ishte shum e bukur

  kur ka dal ne fillim se kam pas shum qef... tani me te vertet ja vlen... dhe kto fotot qe ka bo shum klas
  God is coming and SHE is mad

 6. #26
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  39
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Jonida Maliqi
  Mund te them se eshte per tu admiruar per kujdesin qe tregon per paraqitjen skenike kjo vajze.
  Kam rezerva persa i perket menyres se te kenduarit. Ka nje vokal do te thoja te mire, por nuk mundohet te dal nga stili i te kenduarit. Ka pothuajse te njejtin stil te kenduari ne nje pjese te mire te kengeve (solo).
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 7. #27
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga letersi Lexo Postimin
  Ē' mendim keni per Jonida Maliqin SI KENGETARE
  kengetare e mire , e bukur , tektet e kengeve te mira edhe pse nuk me ka ra rasti te degjoj shum kenge po qato qka i kam ndegjuar me kan pelqyer

 8. #28
  TiRoNce Ose Herga Maska e Michelle
  Anėtarėsuar
  29-08-2006
  Vendndodhja
  Endless Sorrow
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jonida me ka pas pelqyer shume ... tashi me gric nervat i duket nje cike sikur ka kap qiellin me dor sidomos mbas mendimeve qe dha ne big brother albania kur u eleminua Juna me zhgenjeu komplet ... Nejse kot nuk thone i shari te shan ...

  Si kengetare eshte e mire  /me kisss kte lart meje
  Nuk duhet vetem te vdesesh fizikisht qe te jesh "pa jete"...

 9. #29
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Hihihihi. Kiss kete siper se e kam shume xhan.

  Fli tani eshte kenge e bukur ! Dhe mendjemadhesia eshte bere tipike jo vetem per artistet por edhe per popullin e thjeshte , ndaj kjo eshte normalja e diteve tona.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Michelle Lexo Postimin
  Jonida me ka pas pelqyer shume ... tashi me gric nervat i duket nje cike sikur ka kap qiellin me dor sidomos mbas mendimeve qe dha ne big brother albania kur u eleminua Juna me zhgenjeu komplet ... Nejse kot nuk thone i shari te shan ...

  Si kengetare eshte e mire  /me kisss kte lart meje
  Ma ke vedhur mendimin fije e pe,nejse te big b.. ben si gardiane burgu, po keshtu e kemi ne shqipot po na u rriten puplat s'na mban dot njeri. edhe mua me zhgenjeu.

 11. #31
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Anėtarėsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Talking

  Shtohem ne listen e njerezve te zhgenjyer nga Jonida Maliqi. I ka humbur shume pike vetes me skenen ne Big Brother.
  As qe du me dit!

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Jonida?
  .Ka ze te bukur ,kenge te bukura.Eshte e paraqitshme dhe serioze ne skene.

 13. #33
  Maska e *Babygirl*
  Anėtarėsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Jonida me ka pelqyer gjihtmon si kendon, tekstet, stilin e posacerisht qe ben eksperimente me floket ajo me duket i ka be prov gjitha ngjyrat.
  Me ka zhgenjye si opioniste tek Big Brother kur doli Juna u dukt shume arrogante dhe e pa edukat menyren sesi iu drejtua Junes tani qe burri i saj ka lek eshte be shume mendjemadhe nuk eshte me ajo vajza e thijesht dhe qeshur si dikur!
  Mos jeto pa buzėqeshur...sepse dikush nė kėtė botė jeton nga buzėqeshja jote ...!

 14. #34
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Pėr tė gjithė ju kuriozė dhe fansa tė kėngėtares Jonida Maliqi, tani mund ta ndiqni atė vetė dhe gjithė tė rejat rreth saj nėpėrmjet sajtit zyrtar nė internet. Nėse klikoni nė www.jonidamaliqi.com ju do tė mund tė gjeni aty gjithēka rreth kėngėtares simpatike qė ka gjithmonė tendencė ndryshimin, qoftė nė look, qoftė nė paraqitjen e saj skenike.

  Faqja ėshtė e ndarė nė katėr kategori, ku nė fillim niset me biografinė e mė pas kalohet tek muzika, galeria dhe kontaktet. Nė rubrikėn e biografisė, Jonida ka bėrė njė rrėfim tė vėrtetė tė gjithė jetės dhe karrierės sė saj artistike deri nė kėto momente, rreshta tė shkruar me shumė dashuri, ku siē shprehet dhe ajo vetė, mė parė nuk do kishte marrė mundimin ta bėnte kurrė njė gjė tė tillė. Nė rubrikėn e muzikės, menjėherė sapo klikon, nė ekran shfaqet albumi i parė i kėngėtares tė titulluar “Nuk tė pres” tė cilin ia dedikon familjarėve dhe Gentit, bashkėshortit tė saj.

  E ndėrsa klikohet tek galeria, njė direktori mė vete qė askush nuk duhet ta humbė. Foto pafund tė mirėrealizuara nga fotografi G. Kaleci nė terrene tė ndryshme dhe modele flokėsh e veshje tė jashtėzakonshme. Interesante janė dy detaje qė vetė Jonida ka vendosur t’i ndajė me fansat e saj. Disa foto private qė sjellin nostalgjinė, si dhe gjithė kopertinat e revistave nė tė cilat kėngėtarja ėshtė shfaqur.

  Kush dėshiron tė kontaktojė kėngėtaren, kėtė mund ta bėjė fare mirė nė: info@jonidamaliqi.com

  BLUETOOTH
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Zerin e ka te bukur.

  Kenget i ka cop cop.

  Nuk me pelqen bjonde dhe sh ekstravagante,ishte shume me bukuroshe dhe femerore me pare.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,021
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=4PDIBtXLwtQ

  JONIDA MALIQI & RENIS GJOKA - 100 VJET MUZIKE

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,021
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=A-AXo4zBcc0

  OLTA BOKA & JONIDA MALIQI - Muzike kur degjoj & Thuaja rini

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,021
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=kLVpWdo1X74

  JONIDA MALIQI - Zėri i gjyshes

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,021
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=n2JKb4GIBKA

  Eranda Libohova, Eneda Tarifa, Jonida Maliqi - The Voice of Albania - Sezoni 4

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,021
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=b3mYw9wS6ng

  Jonida Maliqi - Buze detit jemi rritur (Kenget e Shekullit)

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Jonida Beqo
  Nga shoku_tanku nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 16:47
 2. Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.
  Nga ABIGAIL nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 04:36
 3. Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.
  Nga Sherri nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2005, 13:55
 4. Jonida Pasho
  Nga jonidapasho nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-09-2002, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •