Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 141
 1. #1
  i/e larguar Maska e DINA
  Antarsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  38
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Question Pizza (Pica) - Si t'i gatuajm dhe m shum...

  -CILAT JANE PIZAT ME TE PREFERUARA NGA JU
  -DHE NGA PIZZAT ITALIANE DHE ATO GREKE CILAT JANE ME TE PREFERUARAT.KU ESHTE DALLIMI MES TYRE.
  -PER MUA JANE ATO ITALIANE ME MOZARELA<<KATER STINET>>

  ME RESPEKT DINA

 2. Anetart m posht kan falenderuar DINA pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Preferenza ime eshte Pizza Hut. Deep dish, Italian Sausage, Green Peppers, Portabella Mushrooms, Banana peppers & Black Olives. UUUUUUUUUMMMMMMMMMMMM

 4. #3
  lysien Maska e EDVIR
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  TORONTO CANADA
  Mosha
  36
  Postime
  99
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  dina pizzat nuk jane te keqija moj por po i hengre shume do e pesosh me degjo mua , nje keshille per te miren tende!!!!
  Shqiperi o mema ime ndonse jam i merguar
  dashurine tende kurre zemra se ka harruar

 5. Anetart m posht kan falenderuar EDVIR pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #4
  i/e larguar Maska e DINA
  Antarsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  38
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Po me pelqejne o Edvir .
  Po do e mar ne konsiderate keshillen tende
  me respekt Dina

 7. Anetart m posht kan falenderuar DINA pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 8. #5
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Antarsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  37
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mere Dina ,mere ne konsiderat.
  Dgjo vllain ti q punon ndihms picier,m sht bo barku si pica me brum dopie :-)
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 9. Anetart m posht kan falenderuar greendrag pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #6
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Antarsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  36
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  po pati mushrooms vdes edhe une
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 11. Anetart m posht kan falenderuar BlondiE_18 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 12. #7
  ****** Maska e london_girl_02
  Antarsuar
  26-09-2002
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  36
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ahahahah BlondiE ihihihi edhe unaaaaaaaa

 13. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-08-2002
  Mosha
  45
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  4 Stinet

 14. Anetart m posht kan falenderuar bjondina pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #9
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Antarsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  36
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  4 stinet hengra kur shkova kete vere ne shqiperi...ishin te mira vertet...
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 16. Anetart m posht kan falenderuar BlondiE_18 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #10
  i/e regjistruar Maska e Steve
  Antarsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  France
  Mosha
  39
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Atehere per mendimin tim pizzat nr 1 jane ato Napoletanet,,sepse aty ka lindur pizza e vertet!!! por preferoj me shum byrekun ton!!

  Ciaooooooo...
  Shqiponja

 18. Anetart m posht kan falenderuar Steve pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #11
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Antarsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  44
  Postime
  731
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  pizza me kepurdha dhe djathe ....muahhhhhhhh mbaroj fare....
  Pr, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ket gjuh t Perends,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a ln ai fms;
  Edh atij i u thaft, po, goja,
  Qi e perbuz ket gjuh hyjnore;
  Qi n'gjuh t'huej, kr s'sht nevoja,
  Flet e t'veten ln mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 20. Anetart m posht kan falenderuar Letersia 76 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #12
  ~s ..Mmmm Mmmm Gd Maska e PaMeLaA
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  In My Skin!
  Mosha
  36
  Postime
  189
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Alright Pizza is like my favorite food. I could live on Pizza.
  I guess i could eat every kind of pizza?
  Pe@ce!
  ~*(K)(L) wt t gl (F)(K)*~?

 22. Anetart m posht kan falenderuar PaMeLaA pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 23. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  48
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Question Picat

  Mua dhe vajzes sime na pelqejne shume picat,por ketu ku jemi asnjehere nuk kemi ngrene pica si ato te shqiperise.
  Prandajdo te desha te di si behet nje" pice" .Jam perpjekur disa here por nuk kam arritur ta bej sic duhet sidomos peten.
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 24. Anetart m posht kan falenderuar "Ambrida" pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #14
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  42
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  o Dina qekemi te nje mendje hudh nonje slice ketej
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 26. Anetart m posht kan falenderuar Don Zhuan pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 27. #15
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  42
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  ooo se per pak harova plasen sausage ketej
  hey hani nonje tas me tarator e rini urt ju degjoni dakun
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 28. Anetart m posht kan falenderuar Don Zhuan pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #16
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  picat te mira jane .. por sic e thane dhe ca me lart .. mos hani shume ... une per vete nje pizza ne muaj ha dhe kaq ...

  sa per pizzat e tiranes ... te mira ishin ..po me thene te drejten kudo ku hengra .. nuk e di sepse atje i bejne pa salce ..( ose mund te thuash shummmmee pakk .. ) gjithe lezeti i pizza aty eshte salca .. peperoni , mushrooms , etc ...

  pink
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 30. Anetart m posht kan falenderuar PINK pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #17
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Kur nuk ndonje per te ngrene gjithmone plasem tek picat.Nuk kam vertet ndonje preference te madhe.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 32. Anetart m posht kan falenderuar kolombi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 33. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  48
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  me ka marre malli per nje pice tebere ne Tirane,jo si keto qe i ruajne 2 vjet ne frigorifer e pasta ti japin per te ngrene.
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 34. Anetart m posht kan falenderuar "Ambrida" pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 35. #19
  Licking da lolly pop Maska e Korcare_lozonjare
  Antarsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  ***EastSide***
  Mosha
  35
  Postime
  341
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  I love Pizza its my favorite food
  umumumuumu yum
  i pelqej gjithe llojet varet
  100%SHQIPTARE
  I wrote ur name in the sky
  But the wind blew it away
  I wrote ur name in the sand
  But the waves washed it away
  I wrote ur name in my heart
  And 4ever it will stay

 36. Anetart m posht kan falenderuar Korcare_lozonjare pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 37. #20
  i/e regjistruar Maska e florjan
  Antarsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ej kush ka qef nanjoni me msu si bohen pizza...............
  cfare mund te them???

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Makaronat me peshk
  Nga Fiori n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 23-01-2012, 16:03
 2. Si te gatuajme
  Nga Foleja_ n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 06:51
 3. Si t gatuajm pat
  Nga rachi n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2006, 16:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •