Close
Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 144
 1. #21

 2. #22
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,875
  Gezuar festen per te gjitha nenat shqiptare kudo ne bote.
  "Carpe Diem"

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Gezuar festen.
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 4. #24
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Gezuar festen

  ja kalovshi sa me mire sot
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #25
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Antarsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Per te gjitha nenat shqiptare, urime 8 Marsin duke u treguarse edhe pas me shum se 100 vite neve akoma nuk kemi haruar sakrificen tuaj dhe se do te nderojme kete sakrifice deri sa te ekzistoj njerezimi mbi truallin e ketij planeti!

  Respekte per te gjithe nenat!

  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2009
  Postime
  1
  urime 8 marsin nenat tona

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,263
  Un nuk e kam nnn time por gjej rastin t uroj gjith nnat e ksaj bote,ato lule aq ermira q sot oh sa shum m mungon!Dhe ju them!Duajini nnat!Nj dit ato do jen larg jush fizikisht e shum do ju marr malli.

 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  428
  urime 8 marsi nena gra plaka nuse zonja zonjusha femra se ju jeni nderi ,krenaria te jetoni te gezuara me shendet te mire fat dhe lumturi ne jete

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e aushi
  Antarsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  N Atdhe!
  Postime
  3,283

  Urime 8 Marsi!

  Urime Nn
  Urime Motr
  Urime Grua
  Urime Mike


  Urime t gjith NNAVE SHQIPTARE FESTA E 8 MARSIT!
  PAQI SHNDET E GZIME ZEMRE GJITHMONE...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Dhuro shum...e prit pak!

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  na jepni ndonje ide per dhurate
  pervec luleve
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #31
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Un nuk e kam nnn time por gjej rastin t uroj gjith nnat e ksaj bote,ato lule aq ermira q sot oh sa shum m mungon!Dhe ju them!Duajini nnat!Nj dit ato do jen larg jush fizikisht e shum do ju marr malli.

  edhe une i bashkangjitem postimit tuaj z.besoja,me shpresen se nuk u pengon...
  me respekte....
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #32
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-11-2009
  Postime
  113
  Citim Postuar m par nga Fjala e drejte Lexo Postimin
  8 Mars-Pr ciln fest e kemi fjaln?

  Gruaja muslimane n perndim, edhe ajo nuk sht rehat nga kto sulme. Shkaku i ksaj sht dallimi i saj pr shkak t mbuless islame. As vet islami nuk ka shptuar nga sulmet e tyre duke shpifur do gj pr te dhe pr t drejtat e gruas n islam. Ata e shfrytzojn kt tem pr ta sulmuar thelbin e Islamit.
  PJESA ME E MADHE E POSTIT JASHTE TEME
  pse more inorat musliman po ja prish njerit temen me qito magarallake tua. Grues muslimane ja ka ladrue nanen feja muslimane kurrkush tjeter.
  ju mislimant e flliq nuk po doni me lon tem pa e flliq bre ju hupt fara e flliqt e gabelave

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,412
  URIME

  Te gjitha femrave shqiptare kudo qe jane.
  Kur vie kjo feste gjithmone kujtoj se sa vuajtjet dhe veshtiresite e kane percjellur nenen shqiptare pergjate koherave.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e pa-emer
  Antarsuar
  26-09-2009
  Vendndodhja
  ne parajse--aty ku sje Ti
  Postime
  257
  Urime festen femra gjith tmirat
  fotografia-hobi im

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e ZANOR
  Antarsuar
  25-09-2002
  Postime
  1,120
  NAN O NN, URIME 8 MARSIN!

  NAN O NN!

  URIME 8 MARSI!

  Nuk do t jesh ma rob shpije, por Zonje shpije!
  Por Ti din edhe ta mirprdorsh t drejtn Tnde,
  n realizimin e mirqenies n Familje,
  pr veprimin Tnd n praktikn shoqrore,
  me nj kultur t lart, e vetdije t edukats familjare e shoqrore dhe kombtare!

  Nan o Nn o Shqiponje,
  lindsh prore Bij Shqipje, q
  mbrojn dhe bashkojn Atdheun,
  me intuiten dhe dhantin e Shqiponjes!

  VETM SHQIPJA LIND BIJ T SHQIPES!
  HISTORIA NUK SHKRUHET ME SHKROLA E SHKOKLA!

 16. #36

  Gzuar 8 Marsi

  Gjith bots femrore, sidomos atyre t ktij Forumi t mrekullueshm u uroj nga zemra
  Gzuar 8 Marsin
  me dshirn q t presin edhe shum 8 marsa t tjer me suksese n jet n gjith lmnjt e jets, sepse nga emancipimi dhe edukimi i femrs varet edhe fati dhe edukata e nj kombi. Aty ku dgjohet zri i bots femrore aty ka paqe, prosperitet e mirqenie

 17. #37
  e kapur nga Krishti Maska e Noku Ymeri
  Antarsuar
  05-03-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  84
  nje urim dhe nga une per te gjitha nenat shqiptare .....nje dite eshte pak per te kujtuar dashurin perkujdesin dhe dhembshurin e nje nene.
  GEZUAR 8 MARSIN
  Kush ka Birin ka Jeten

 18. #38
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,622
  Nn, emr i dashur pr mua
  M je e shtrenjt, t dua
  Sa jet e tr pr ty un thur melodi.

  Urime nga zemra festn, t gjitha nnave shqiptare mbar bots.
  Pran teje oj nn ndihem m e dashur, m trime, m e lumtur se bota e tr.

  Love has no limits

 19. #39
  i larguar Maska e bindi
  Antarsuar
  17-10-2009
  Vendndodhja
  Ne bregdet
  Postime
  1,523
  Ia uroj te gjitha nenave shqiptare ,festen e tete marsit...

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  Gezuar 8 Marsin per te gjithe nenat tona shqiptare

Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •