Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 144
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,285
  uroj nga zemra te gjitha nenat shqiptare gezuar festen, dhe i falenderoj te gjitha nenat per mundimet dhe sakrificat qe kane bere dhe bejne qe ne "femijet" e tyre te mos shohim dhe te mos ndiejme asnje vuajtje ne jeten tone.

 2. #42
  Citim Postuar m par nga gesti_7 Lexo Postimin
  uroj nga zemra te gjitha nenat shqiptare gezuar festen, dhe i falenderoj te gjitha nenat per mundimet dhe sakrificat qe kane bere dhe bejne qe ne "femijet" e tyre te mos shohim dhe te mos ndiejme asnje vuajtje ne jeten tone.
  i bashkohem edhe une urimit tend.
  Gezuar 8 Marsin!!!
  - Frangar, non flectar

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Colomba
  Antarsuar
  06-04-2009
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  659
  Gezuar 8 Marsin te gjitha femrave !

 4. #44
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  58
  Postime
  1,804
  Urime 8 Marsi

  Urime cdo nene n'planet,
  lumturi ,paqje dhe shendet!
  Ju jeni engjujt e vertete,
  qe na dhate drite dhe jete.

  Ne te keq dhe ne te mire,
  gjuha gjithmone tek ti shkon.
  O engjull! marrim fryme me lire,
  Oh , Nene ! kur zemra renkon.

  Per Ty pak eshte cdo cmim,
  gjithe kujdesi,kenga , poezia.
  Me Ty nuk ka asnje shpagim,
  E dashur Nene, je vete dashuria.

  Gezuar ne festime dhe gjithmone nenat e gjithe botes dhe nenat shqiptare ne vecanti!


  me nderime,
  bili99
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 08-03-2010 m 11:26
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e erla07
  Antarsuar
  03-12-2009
  Postime
  752
  Gezuar 8 Marsin per gjithe nenat dhe vajzat shqiptare!

 6. #46
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  48
  Postime
  1,081
  Gezuar 8 marsin, te gjitha grave shqiptare.Nenave,grave, motrave,vajzave, shoqeve tona ju uroj nga zemra , vetem gezim dhe lumturi pacin gjithmone ne jete.

  8-marsi-dita e nderkombetare e gruas.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 7. #47
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,395
  Ju uroj te gjitha femrave te forumit,gezuar festen!

 8. #48
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Antarsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,120
  Gezuar Festen te gjitha NENAVE Shqipetare

  O ju nenat shqipetare
  me femijet ne kurbet
  Te gjithe urojme nga shpirti
  T'ju kthehen me shendet


 9. #49
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  URIME 8 Marsin te gjitheve femrave
  http://optiline.ru/upload/iblock/b6e/8_march_eng.jpg

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016
  gezuar 8 marsin te gjitha nenave
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,366
  Urime 8 Marsin te gjitha Nnave dhe Grave Shqiptare
  Me respekt,

  Valdet Shala

 12. #52
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,686
  Gezuar 8 marsin Nena ... Motra dhe te gjitha Femrat shqiptare dhe te gjitha Femrat ne bote .
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 13. #53
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339
  Gezuar , gezuar 8 Marsin


 14. #54
  i/e regjistruar Maska e pa-emer
  Antarsuar
  26-09-2009
  Vendndodhja
  ne parajse--aty ku sje Ti
  Postime
  257
  gezuar festen e 8 marsit diten e femrave dhe nenave
  fotografia-hobi im

 15. #55
  E larguar pergjithmone Maska e izabella
  Antarsuar
  12-07-2009
  Vendndodhja
  Ne nje cep te kesaj bote...
  Postime
  1,780
  Ju uroj te gjithe Nenave dhe Femrave Gezuar Festen....
  Nje pershendetje e vecante shkon per nenen time te shtrenjte qe e dua shume...

  Gezuar Festen Mami....  Dua te them faleminderit mami qe me kuptove....

 16. #56
  "N fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  4,534
  Edhe pse pakez me vanes por tash arrita, uroj nga zemra, Gezuar pra 8 marsin nenave, grave dhe motra - te gjitha femrat shqiptare, femrave n bot, gzuar. N mnyr simbolike nga nj lule nga zemra per te gjitha;

  perzemersisht tonii77
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga toni77_toni : 08-03-2010 m 21:45
  Gjej kohen t lexosh, sht themel i t diturit.

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e PeterPan
  Antarsuar
  07-03-2010
  Vendndodhja
  NEVERLAND
  Postime
  413
  Gezuar 8 Marsin te gjitha nenave dhe femnave kudo qe ndodhen.

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Antarsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,950

  Gzuar 8 Marsin

  Ju uroj nga zemra Gezuar 8Marsin diten nderkombetare te gruas.

  Kte vit mendova tju sjell
  Nje lule te vetme
  Ta mbani ate me lehtesi
  Te kujtoni,cdo cast
  Qe per ne meshkujt jeni Dashuri

  Ju pershendes Nena,Motra,Halla,Teze e Shoqe kudo jeni kalofshit ne dite mbushur me gezim dhe dashuri.


  Stjerner er dom som lyser i Mrke

 19. #59
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Urime te gjitheve

 20. #60
  Citim Postuar m par nga Tipiku Lexo Postimin
  Meanwhile in Ecuador
  Meanwhile in australia

  Urime per 8 marsin
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •