Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
  Anėtarėsuar
  28-02-2004
  Vendndodhja
  -xyz-
  Postime
  261

  Question Pyetje? Si behen bonbonet dhe ēokokremi?

  Pershendetje te gjitheve!
  Kam nje pyetje per amvisat tona shqiptare!

  Desha te di sesi behen bonbonet dhe ēokokremi?
  Koha eshte jeta!
  Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
  Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
  Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Anėtarėsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Korēė
  Postime
  755
  te paska shkuar mendja keq, byrazer!
  une per vete nuk te ndihmoj dot, mire mjafton qe nje veze di ta ziej
  MtrX
  MtrX ubicumque felix

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Eve
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  1,150
  cokokrem, sa fjale qesharake qe eshte!
  Lost time is never found again.
  -Benjamin Franklin-

Tema tė Ngjashme

 1. Prifeterinjte Pyesin Hoxhallaret Pergjigjen
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 07:33
 2. C'far pyetje duhet te beni!
  Nga Noerti nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2004, 19:00
 3. Pyetje shkencore , por
  Nga Anton nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 03-07-2004, 02:22
 4. Interviste e rradhes e Kadarese per "Korrieri"
  Nga Eni nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-06-2002, 19:25

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •