Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 41

Tema: HoCKEY

 1. #21
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bledi kishte te drejte dhe e terheq pas ate qe te thash, por qe e kam patriot as nuk e luan topi njekohesisht duhet te terheqesh dhe ti gjysmen qe the Keshtu qe rezultati ne mendime eshte 1 me 1
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #22
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  hallall lightnings

  ishin me te mire dhe fituam por habs nuk paten shans
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 3. #23
  $erka&rorka$ #1 Maska e ~G@xh!@~
  Anėtarėsuar
  26-03-2004
  Vendndodhja
  maj pemes duke nGran K*o*q*emolle me tixhen dhe xhemilen:p
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ore pershendetje vallahi mu sma pret ic kaptina per kte haki gejm

  po qe per SOCCER gati jam erdha kot tju pershendes


  dhe nje pershendetje me shum kam ardh per kte icee_storrm qe eshte ri rrush fare dreqi...mashalla

 4. #24
  $erka&rorka$ #1 Maska e ~G@xh!@~
  Anėtarėsuar
  26-03-2004
  Vendndodhja
  maj pemes duke nGran K*o*q*emolle me tixhen dhe xhemilen:p
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eej se harrova
  SIRENA_VOGEL KISSS rrrushooo MLLPUAQ


  kalofshi mir


  ooo dhe nje pershendetje per RAAKUU .....ckemi plako si je

 5. #25
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Lightnings Vs Flyers

  Flames Vs Sharks

  keto jane dy finalet e dy konferencave
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 6. #26
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Fituam prap ne Aniiiii !

  Cuteness !

 7. #27
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  38
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^^Gjalica^^
  Bledi kishte te drejte dhe e terheq pas ate qe te thash, por qe e kam patriot as nuk e luan topi njekohesisht duhet te terheqesh dhe ti gjysmen qe the Keshtu qe rezultati ne mendime eshte 1 me 1
  Pse se beri nje gol dum dumi loool po dhe ate kot e beri se as kish sy nga rrjeta hic loool
  Pastaj tani kot qe flasim se jan me pushime si Red ashtu dhe Toronto.

  Per mua Stanley Cup shkon ne Tampa Bay Lightnings kete vit.
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 8. #28
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Epo sot humbet loooooool jks

  Ne un nga qe je ti me TB po bej iēik tifozllek per ty ok?
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 9. #29
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  36
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  GOO LEAFS GOOO meqe Leafsat u eleminun nga philly un jom me flames edhe du qe TAMPAAAA TI SHKRIJ FARE FLYERS sepse i kom vdekje i hate them sooo GOOO TBAY BOOO AND GO FLAMES GOOOOO
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 10. #30
  Larguar Maska e cunimartum
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  37
  Postime
  680
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ja vlen te jesh me Toronto Maple Leafs. Jo se e ndjek shume Hockey por me pelqejne Leafsat sepse kane ne ekip gjak Shqiptari. Tai Domi (kush di dicka me shume per kete lojtar te na binte ndonje info. ) ka Babane Shqiptar dhe ma ka dhene pergjigje me gojen e tij sot ne Sunnybrook Hospital ku kishte ardhur me paterice. Dukej qe ne surrat qe ishte Shqiptar.
  Kuptohet si Shqiptar qe eshte e ka pak si qef ti derrmoj lojtaret
  Fen e ke krejt personale. MEMEDHEUN E KEMI TE PERBASHKET.

 11. #31
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  ahahahaa kur kerkoj ti tregoj sesi jan shqiptaret un i jap si shembull

  DOMI-n por Leafsat vallaj si kam qejf fare
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 12. #32
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga cunimartum
  Leafsat kane ne ekip gjak Shqiptari. Tai Domi ka Babane Shqiptar dhe ma ka dhene pergjigje me gojen e tij sot . Dukej qe ne surrat qe ishte Shqiptar.
  Kuptohet si Shqiptar qe eshte e ka pak si qef ti derrmoj lojtaret
  45_vjecari Tai(or Tahir) Domi ka lindur ne Winsdor te Canadase. Rrjedh nga nje familje me babain Kukesian dhe mamin Maqedonase.I martuar me 2 femije.
  Qe ne moshe te re ai luan me futbollistat Shqiptaro_Kanadeze, ku shume shpejt e nderpret per tiu perkushtuar Hockey-t. Ne fillim luan me skuadren e New Yorku-t pastaj kthehet tek toronto
  Ne nje interviste te tij ai tregon se babai i tij nuk ka vajtur kurre per te pare ndeshjet live, kurse nena e tij ka qene vetem njehere prezente dhe nuk ka dashur te shkoj me.
  Di qe ka dal lojtari i 3 me i mire kete vit pas Ed's dhe atij num 3(qe s'ia mbaj mend emrin).

  Kaq per momentin
  Gjalica!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gjallica : 25-05-2004 mė 15:30

 13. #33
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  FLAmes VS LIghtnigs

  Game 1 me 25 ora 7 e 30 lindje (me duket vetja si shako hoxha tek Klan )
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 14. #34
  pogradecare Maska e BarBie_GirL
  Anėtarėsuar
  21-09-2003
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  i use to play in school hockey
  derisa e mesova
  shkumba nga goja me doli :P
  po is a cool game
  apoooo jo mo ani
  ku je ti figure ste kemi pare ic
  apo busy :P
  --------------------------

 15. #35
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  busy ten kohen

  tani qe po shkruaj

  flames 3 - 0 lightnings (fundi i pjeses se 2-te)
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e ballack
  Anėtarėsuar
  23-01-2004
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  40
  Postime
  267
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Go Flames go!!!TB shume poshte ne krahasim me Flames(canadian Team)!!!!Jerome Iginla,lojtari qe pelqej me shume,sepse luan me shpirt,goli i dyte qe ben handshorted,1 kunder Flyers dhe 1 dje me TB,klas lojtar!!!!FLAMES FITOJNE KUPEN SIVJET!!!!
  Ale;-"Ti piace il calcio?"
  Franz;-"Si!"
  Ale;-"Che squadra tifi?"
  Franz;-"Inter!"
  Ale;-"Ma non hai detto che ti piace il calcio?!"

 17. #37
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Flames i rriten kredencialet mbas ndeshjes se pare ku fituan 4-1.


  Sorry Melke por ka ndeshje te tjera jks
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 18. #38
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  37
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  A mund dikush te me tregon se a ka ndonje kanal europian i cili i jep ndeshjet e NHL liges?
  Falemderit
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 19. #39
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  vallaj un nuk di ndonje stacion.


  Sot eshte Game 6 Lightnings Vs Flames

  Flames drejtojne serite finale me rezultatin 3-2 keshtu qe sot mund

  te jete ndeshja e fundit e ketij sezoni.
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 20. #40
  Go Pistons Maska e ledio
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  diku ne bote
  Postime
  625
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lightnings vs Flames

  ndeshje shume interesante ajo qe ishte dje. Lightnings fituan 2-1 dhe moren ''Stanly Cup''
  *Friendship is the only cement that will ever hold the world together.
  *There is no such thing as no chance.
  *There's a better way to do it.......... find it
  *If you can dream it, you can do it
  *You haven't failed until you quit trying
  *Success doesn't came to you..........you go to it.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •